• velikostně to vůbec nesedí , omlouvam se.

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Děkujeme za Váš čas a zpětnou vazbu ohledně našeho obchodu. Lituji, že jste měli potíže s velikostí zakoupeného produktu. Chápeme, že výběr správné velikosti může být náročný, ačkoliv se snažíme poskytnout co nejvíce informací o velikostech na našem webu. Pokud jste měli jakékoli nejasnosti nebo něco nebylo dostatečně jasné, rádi bychom vám poskytli jakékoliv informace po telefonu nebo online chatu. Případně Vám nabídli možnost vrácení či výměny produktu a zajistili, abyste měli ten správný kus, který Vám bude perfektně sedět. Tým Menage.cz

Nemuzu doporucit obchod,mam uz tyden predem zaplacene zabky pro dceru a zatim jsem je neobdrzela,pritom u nich bylo psane skladem,kdybych to vedela,objednam je uplne jinde kde mi je doruci do 3dnu.Uz tady nenakoupim,uplne me obchod odradil z cekaci doby dodani.

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. I v návaznosti na naši předešlou komunikaci bychom vám vysvětlili, že objednané zboží bylo zakoupeno v sekci OUTLET, kde máme delší dodací lhůtu (7 pracovních dní), jelikož se jedná o zboží, které je expedováno z našeho skladu v Itálii. Tato informace je jasně uvedena jak v detailu produktu, tak i ve všech našich e-mailech týkajících se vaší objednávky. Rozumíme, že jste mohla být zklamána délkou dodací doby, ale bylo naší prioritou zajistit, abyste měla co nejvíce informací předem.

Omlouváme se, pokud jste tuto informaci několikrát přehlédla, ale věřte, že jsme se snažili, aby byla co nejvíce zvýrazněna. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, a budeme se snažit zlepšit způsob, jakým komunikujeme takovéto důležité informace.

Míra

• Zboží jsem zaplatil, předem a nebylo mi dodáno. Víc není třeba vysvětlovat

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu, ačkoliv je to negativní ohodnocení.

Rádi bychom vám připomněli, že jste při své objednávce s vědomím souhlasil s delším očekávaným datem doručení. Tuto výhodu jste získal díky výhodné nabídce předobjednávky, která byla spojena s značnou slevou pro zboží na objednávku. Je třeba zdůraznit, že tato objednávka je již vaší sedmou na našem eshopu, což nás těší a vážíme si vaší trvalé důvěry. Jsme však zklamáni, že jste se rozhodl okamžitě udělit negativní hodnocení, aniž byste se následně informoval o aktuálním stavu objednávky, i když doba pro její doručení dokonce ani neuplynula.

Jsme vám k dispozici pokud byste měl jakékoliv dotazy ohledně jakéhokoliv zboží z naší nabídky, a budeme rádi, pokud nám dáte příležitost vyřešit případné nejasnosti. Vaše spokojenost je pro nás stále na prvním místě.

S přátelským pozdravem,

Míra
    Zakladatel MENAGE.CZ

• Pěkné a přehledné webové stránky, dobré ceny.
    • Ač mají napsáno: zboží skladem, tak jsem čekal cca dva týdny a nic nedošlo. Komunikace s obchodem byla nulová. Jediná jejich komunikace proběhla, až jsem objednávku zrušil.

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dovolujeme si vám však připomenout že jste nakoupil zboží v předprodeji (můžete dohledat ve vašem potvrzení obednávky) Výměnou za 20% slevu jste souhlasil s tím, že zboží bude dodáno do slíbeného data. Na toto jste však nereflektoval a očekával zboží okamžitě. S přátelským pozdravem, Míra zakaldatel Menage.cz

• rychlost dodání
    • dodali jinou než požadovanou velikost

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Děkujeme za vaše hodnocení. Testujeme všechny velikosti, abychom se přesvědčili, že oblečení Vám padne. Naši dodavatelé jsou z nejrůznějších částí světa a někdy se stává, že velikost na štítku neodpovídá lokálním velikostem a proto jsou přečíslované. Tuto informaci jste obdržel spolu s objednávkou. Pokud se i přesto domníváte, že velikost nebo střih neodpovídají Vašim představám, objednávku lze zdarma vyměnit nebo vrátit. Míra MENAGE.CZ

• Nezájem o zákazníka
    • Pomalá reakce

Zkusit jiný eshop

• kvalita :(

Dodali mi neskutečně odporný plastový náramek místo kovového

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Pokušeli jsme se vás kontaktovat abychom se dověděli více, avšak neúspěšně. Plastové ani kovové náramky neporodáváme proto nerozumíme vašemu hodnocení. Spokojenost našich zákazníků je pro nás velice důležitá. Prosíme kontaktujte nás a uděláme vše proto abychom tento problém vyřešili. Míra Menage.cz

- nedoporučuji
    - obdržela jsem jiný vzor než jsem objednala
    - jiná velikost než jsem požadovala
    - špatná kvalita plavek za tuto cenu cca 700,- Kč
    - chyba nebyla na mé straně, plavky jsem vrátila, nebyla mi však vrácená celá částka, a to konkrétně poštovné za vratku zboží
    - nedoporučuji

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení. Bohužel jsme u vaší objednávky udělali chybu a odeslali Vám špatný model. Upravili jsme systém kontroly a zásilky teď prochází trojitou kontrolou, tak aby už nedošlo k dalšímu omylu. Míra mengage.cz

• zatim zadne
    • nema zajem o zakazniky

treba si davat pozor. Bomabsticka reklama , a pak zdechnul pes !!!!

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Vážíme si hodnocení našich zákazníků! Na základě vašeho podnětu jsme zlepšili systém vyřízení objednávek s osobním vyzvednutím. Již se nestane abychom vás zapoměli kontaktovat v případě, že si zvolíte osobní odběr. Míra www.menage.cz