super towar

• Rychlé bezproblémové dodání

• Super výběr

• Jedinečné zboží
    • Výborná domluva
    • Rodinný eshop kde rádi poradí

Jedinečný obchod doporučuji vyzkoušet

• spokojenost a rychlost

Towar jeszcze nie dostarczony czeka na opłacenie tak apropo moglibyście dodać opcje za pobraniem było by łatwiej dla klientów gdyż nie wszyscy mogą płacić mobilnie lub przelewem

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Děkujeme za zpětnou vazbu, kterou si vážíme. Rádi bychom však vysvětlili situaci ohledně objednávky provedené tímto zákazníkem z Polska.

Zákazník si vybral možnost platby předem, neboť dobírku bohužel do zahraničí z technických důvodů nenabízíme. Platbu jsme však ani po dvou týdnech neobdrželi a po milém upozornění jsme se dočkali odpovědi, kde nám zákazník OKAMŽITĚ NAŘIZOVAL a požadoval zaslání na dobírku. Po naší milé avšak zamítavé odpovědi jsme se dočkali tohoto nefér hodnocení.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou, a vždy se snažíme poskytovat 100% úroveň servisu. Ale ať si už každý udělá obrázek sám, jestli je tato recenze oprávněná nebo ne.

vyhovující pestrý sortiment, skvěle zpracované fotky , videa k nabízeným produktům

• Speciální zboží, které se jinde nesežene
    • Rychlé, spolehlivé dodání

• velikostně to vůbec nesedí , omlouvam se.

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Děkujeme za Váš čas a zpětnou vazbu ohledně našeho obchodu. Lituji, že jste měli potíže s velikostí zakoupeného produktu. Chápeme, že výběr správné velikosti může být náročný, ačkoliv se snažíme poskytnout co nejvíce informací o velikostech na našem webu. Pokud jste měli jakékoli nejasnosti nebo něco nebylo dostatečně jasné, rádi bychom vám poskytli jakékoliv informace po telefonu nebo online chatu. Případně Vám nabídli možnost vrácení či výměny produktu a zajistili, abyste měli ten správný kus, který Vám bude perfektně sedět. Tým Menage.cz

• Jsem vždy spokojen

• Nabízí zboží, které jinde není.
    • Některé zboží není ve velikosti, kterou potřebuji.
    • Jeden typ produktu se nabízel za výrazně vyšší cenu, než v jiných eshopech.

Nelíbí se mi, že názory zákazníků mají být zveřejněny na Heureka.cz
    Na reklamní portál Heureka nechodím, mám zkušenost, že zajímavé eshopy vůbec neregistruje.

Nemuzu doporucit obchod,mam uz tyden predem zaplacene zabky pro dceru a zatim jsem je neobdrzela,pritom u nich bylo psane skladem,kdybych to vedela,objednam je uplne jinde kde mi je doruci do 3dnu.Uz tady nenakoupim,uplne me obchod odradil z cekaci doby dodani.

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu. I v návaznosti na naši předešlou komunikaci bychom vám vysvětlili, že objednané zboží bylo zakoupeno v sekci OUTLET, kde máme delší dodací lhůtu (7 pracovních dní), jelikož se jedná o zboží, které je expedováno z našeho skladu v Itálii. Tato informace je jasně uvedena jak v detailu produktu, tak i ve všech našich e-mailech týkajících se vaší objednávky. Rozumíme, že jste mohla být zklamána délkou dodací doby, ale bylo naší prioritou zajistit, abyste měla co nejvíce informací předem.

Omlouváme se, pokud jste tuto informaci několikrát přehlédla, ale věřte, že jsme se snažili, aby byla co nejvíce zvýrazněna. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, a budeme se snažit zlepšit způsob, jakým komunikujeme takovéto důležité informace.

Míra

• kvalita
    • rychlost dodání

+good prices and coupons, super fast shipment and delivery

• Spolehlivě a včas vyřízená objednávka

• Ochota
    • Vyber

Vždycky vstřícný přístup, skvely výběr značek které nikdo jiny nemá.

• Velice myla obsluha.

• příjemný na dotyk
    • větrání z obou stran
    • nejlepší střih z těch co jsem koupil
  • Zboží jsem zaplatil, předem a nebylo mi dodáno. Víc není třeba vysvětlovat

Reakce obchodu MÉNAGE.CZ

Děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu, ačkoliv je to negativní ohodnocení.

Rádi bychom vám připomněli, že jste při své objednávce s vědomím souhlasil s delším očekávaným datem doručení. Tuto výhodu jste získal díky výhodné nabídce předobjednávky, která byla spojena s značnou slevou pro zboží na objednávku. Je třeba zdůraznit, že tato objednávka je již vaší sedmou na našem eshopu, což nás těší a vážíme si vaší trvalé důvěry. Jsme však zklamáni, že jste se rozhodl okamžitě udělit negativní hodnocení, aniž byste se následně informoval o aktuálním stavu objednávky, i když doba pro její doručení dokonce ani neuplynula.

Jsme vám k dispozici pokud byste měl jakékoliv dotazy ohledně jakéhokoliv zboží z naší nabídky, a budeme rádi, pokud nám dáte příležitost vyřešit případné nejasnosti. Vaše spokojenost je pro nás stále na prvním místě.

S přátelským pozdravem,

Míra