Nelze využít platbu prostřednictvím Edenred.

nepřátelský web e-shopu. Nepřijímá správnou adresu, pokud není v jeho databázi. Lidé s pevnou linkou nepustí dál, nebo si musí vymyslet fiktivní číslo mobilu.

Dobrý den, Jaroslave,
    mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Bohužel k vyřešení problému stačilo pouze upravit adresu - napsat město bez přidaného čísla. Jak Vám vysvětlili kolegové na podpoře, náš e-shop používá systém Foxentry, který je napojený na seznam všech adres v ČR a je kontrolovaný českou správou. Tento systém našeptává všechny adresy v ČR a používají ho stovky e-shopů. Liberec "IV" bohužel není evidovaný. Pokud byste napsal Liberec, adresa by byla bez problému akceptována. Stejně tak stačilo zadat předvolbu +420 a poté pevnou linku. Protože jste +420 dle pokynů v e-shopu nezadal, číslo nebylo spárováno. O všem Vás informovala naše podpora, která se s Vámi krok za krokem snažila problém vyřešit a doporučovala Vám tento postup, který jste odmítl. Vaši hodnocení 10 % nám proto nepřijde férové.
    Jan Melvil Publishing

Zboží čeká je někde na expedičním depu. Nevím jestli to je problém zásilkovny nebo Melvilu.

Reakce obchodu Jan Melvil Publishing

děkujeme za Vaši snahu o stáhnutí recenze, což se bohužel nepodařilo. Chyba byla na straně Zásilkovny, což jsme zdárně vyřešili po telefonu :)

Krásný den
    Jan Melvil Publishing

• Nevýhody s obchodem jako takovým nevím, spíše mám problém s obsahem knihy

Dobrý den, Vladimíre,

mrzí nás, že se Vám jedna z našich knih nelíbila. Bohužel píšete recenzi na celý obchod. Knihu jste mohl zakoupit i na jiných místech a recenze tak neodráží kvalitu e-shopu, ale danou knihu. Navíc u každé knihy dáváme vždy celou kapitolu jako ukázku a lze se orientovat i podle recenzí na Goodreads nebo Databazeknih. Nedoporučení e-shopu nás proto velmi mrzí.

Jan Melvil Publishing

• nelze provést běžný převod z účtu na účet

Již nějakou dobu mám uhrazené zboží, které mně dosud nedorazilo.

Reakce obchodu Jan Melvil Publishing

Dobrý den, objednávku jsme prověřili. Toto je bohužel nepravdivá recenze. Vaše objednávka neprošla platební bránou a byla ještě tentýž den po objednání zrušena — vámi. pokud máte jakékoliv potíže, obraťte se na naši podporu. Rádi vám pomůžeme.

• online kniha v nefunkčním formátu

Zakoupil jsem online knihu a dorazil mi pouze odkaz na nefunkční odkaz. Informace, že kniha není v pdf. formátu zcela chybí! Nedopořučuji!

• Kvalitné knihy
    • Hrozný e-shop

Kúpil som si 7 audiokníh a niektoré z nich nebolo možné stiahnúť. (Skusal som 3 dni po sebe, ci to nie je chybou servera, skusal som aj ine prehliadace, no neuspesne.) Keby som IT schopný a nestiahol si to cez zdrojový kód tak to nemám doteraz.
    "Eshop z roku 1999".

objednané zboží nedorazilo bez uvedení důvodu

Objednával jsem 11 knih, ale kvůli jedné knize, která bude dotištěna až koncem měsíce dubna jsem nedostal zatím žádnou. Nechápu, proč není možné poslat 10 knih a tu jednu až dodatečně. V objednávce toto nebylo vůbec zmíněno. To jsem si to mohl objednat raději přes Kosmas.

Objednáno, po 10 dnech stále nedodáno. Do obchodu jsem psal a pouze informace - ”máme vnitřní problém, řešíme to” a od té doby ticho po pěšině. Podle trackovacího čísla pošty nebyla zásilka ani odeslána, jen elektronicky podána.

• Stále na knihu čekám. Nevíte, co se děje?
    Luboš Zíka, Předměřice nad Jizerou 256.
    Tel.: 776311626

Knihy vydávají zajímavé, ale ochota vyjít vstříc zákazníkovi nepochopitelně vázne. Vystavení proforma faktury a platba bankovním převodem se ukázala pro Melvil jako tak velký problém, že nákup jsem musel realizovat bez problémů u jiného prodejce. Škoda.

Nulova reakce na zadost o pomoc :(

• I po slevě 20% předražené.. u jiných knihkupců bez slevy levnější

• Nepostrehol som žiadne
    • komunikácia

Po prvej a hneď zlej skúsenosti by som ho velmi tažko niekomu odporúčil

Reakce obchodu Jan Melvil Publishing

Dobrý den, to je nám líto, asi jste narazil na nějakou odvrácenou stranu našeho eshopu, na kterou zbývajících 98 % zákazníků nenarazilo. Kéž bychom věděli, kde ji najít a jak ji odstranit.
    Melvilové

• Super knihy! Vyborny sortiment! Inspirace! Ale musela jsem si zajit do knihkupectvi...

Reakce obchodu Jan Melvil Publishing

Báro, mrzí nás, že ... kéž bychom věděli, co vlastně vedlo k tomu, že jste „musela do knihkupectví“. Kdybychom to totiž věděli, mohli bychom se to pokusit napravit.
    Děkujeme
    Melvilové

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ...
    • vůbec mi nepřišlo potvrzení, že si můžu knihu vyzvendout...:(((

...

Reakce obchodu Jan Melvil Publishing

Vážená Andreo, děkujeme za objednávku. Vaše objednávka byla připravena okamžitě po objednání, protože všechny knihy máme vždy skladem. Byl vám o tom odeslán email, jak potvrzuje tento výpis z našeho logu: http://barys.me/blqX. Pokud vám potvrzení „nepřišlo“, je to proto, že spadlo do spamu, což bohužel nemůžeme ovlivnit. Prosím, podívejte se do spamu. Prosíme také, abyste pak upravila hodnocení v Heurece, protože nejde o naši chybu. Děkujeme!

• Fajn je, ze mohu vyzvednout v brně osobně. Pokud na to teda nekdy dojde....
    • Prijde mi absurdní, ze Zatim nemam žádné informace o tim, kdy bude kniha k dispozici

Priste bych nakoupila jinde

Reakce obchodu Jan Melvil Publishing

Vážená Kristýno, děkujeme za názor a je nám líto, že máte problém s objednávkou. Bohužel nemáme vliv na to, které zprávy vám skončí ve spamu. Podle naší evidence odeslal mailserver výzvu k vyzvednutí několik minut poté, co jste dokončila objednávku. Je to totiž automatické: u nás jsou všechny objednávky vždy skladem, ale pro jistotu ještě mailujeme. Ocenili bychom, kdybyste své hodnocení přehodnotila: toto zjevně není naše chyba. Hezké dny, Tomáš Baránek, Jan Melvil Publishing