Vše OK, doporučuji.

Vše super..děkuji moc

• rychlé vyřízení
    • malá nabídka

Vše super,děkuji moc

• Rychlost doručení, zboží v bezvadném stavu.

Velmi rychlé dodání i nízké ceny produktů v bezvadném stavu.

• Zboží jsem sice objednal, ale po velice složitém vyjednávání obchod nakonec objednávku zrušil, chtěl jsem si zboží překontrolovat přímo před kurýrem ještě dříve, než zaplatím, abych se přesvědčil, že je v bezvadném stavu a jedná se skutečně o originál, neboť nabízená cena byla téměř o 50% nižší, než u konkurence, a to samozřejmě vyvolalo silné pochybnosti. Na to ovšem slovenský prodejce nepřistoupil a raději objednávku zrušil, nabídl jsem alternativní řešení zaslání objednané tenisové rakety za 2500 Kč do prodejny v Pardubicích, abych si ji mohl překontrolovat dříve, než zaplatím, opět bezvýsledně a bez odpovědi.

Dobrý deň,
    ďakujeme za Vašu recenziu, daná situácia prebehla nasledovne. Tenisovú raketu ste si objednali počas výpredaja, ktorý bol limitovaný dobou trvania alebo do vypredania zásob. Kontaktovali ste nás s požiadavkou potvrdiť originalitu rakety. Potvrdili sme, že ide o originál a poslali sme Vám i fotografie. Odpovedali ste, že absolútnou podmienkou pre potvrdenie objednávky z Vašej strany je, aby Vám kuriér umožnil otvoriť zásielku a skontrolovať raketu pred ním. Odpovedali sme, že to nevieme zabezpečiť, ale raketu môžete po prevzatí vrátiť do 14 dní bez uvedenia dôvodu a preplatíme Vám aj poštovné náklady na vrátenie tovaru. Na to ste odpovedali, že by ste chceli raketu doručiť na predajňu, náš internetový obchod však nemá kamennú predajňu. Následne ste uviedli, že daná raketa nie je pre Vás ale pre niekoho iného a neviete potvrdiť objednávku, pretože musíte počkať, či má o danú raketu záujem. Nakoľko išlo o posledný kus danej rakety v časovo limitovanom výpredaji, informovali sme Vás, že danú raketu už dlhšie nemôžeme držať rezervovanú bez potvrdenia objednávky.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie a ďakujeme za pochopenie.

• ceny

Celá transakce proběhla ok

Spokojenost

Dodání rychlé , komunikace super.

Bez problémů

• Rychlá emailová komunikace
    • chtěla bych větší sortiment bot

premiove zbozi za dobre ceny

Rychlé bezproblémové vyřízení objednávky

• výhodné ceny
    • skladem

vše v pořádku. spokojenost

Objednávka byla vyřízena rychle a bez problémů.

• Rychle a spolehlivě dodáno.

Na zbozi cekam uz skoro 14 dni a mel to byt darek k narozeninam. Holt pujdeme bez darku

Dobrý deň, pán Petr,
    Vami uvedená situácia nás mrzí. My sme balík vyexpedovali dva dni po prijatí objednávky a považovali sme objednávku za vybavenú k spokojnosti. Po prijatí Vašej recenzie sme situáciu preverili a podľa trackovacieho čísla sme zistili, že balík stál z nám neznámych dôvodov u Českej pošty viac ako týždeň. Túto situáciu sme nemali ako ovplyvniť. Zároveň však vidíme, že Vám bol deň po tejto recenzii doručený. Veríme, že v budúcnosti sa takáto nepredvídaná okolnosť nebude opakovať.
    Ďakujeme za Váš nákup a prajeme príjemné sviatky.
    S pozdravom MEGATENIS.CZ

• Velice profesionální přístup