Objednala jsem zboží které ještě nedorazilo a nikdo mi nedal vědět proč.

• nabízeli to co jsem potřeboval
    • po objednání zboží přišel e-mail, že objednávka je přijata, po týdnu jsem se e-mailem dotázal na stav, bez odpovědi, zkusil jsem kontaktní telefon, nikdo nebral, osobně jsem zajel na kontaktní adresu, zvonek měli, ale nikdo nereagoval, napsal jsem ještě jeden e-mail a stále nic.

Pokud něco vyloženě nechcete, doporučuji to zde objednat.

• Nenakupovat,špatny obchod, telefon neberou,email na komunikaci s nimi není. Objednávka byla v úterý, vše maji skladem,alespoň to tvrdí, odesláno v patek, žádne info od nich.Zbozi odeslou jako by nic.Chtěla jsem gumicky pro dcerku k narozeninam.Už nikdy vice!!!!!

• Zboží mi vyzvedli příbuzní a po vyzvednutí mi řekli že je rozbyté a že už tak bylo rozbyté konkrétně nastavitelný stav

Reakce obchodu Mega-loom

Dobrý den, jsme přesvědšeni, že zboží, které u nás Vaši příbuzní vyzvedávaly bylo 100% v pořádku. Každému zákazníkovi, který si zboží vyzvedává osobně nabízíme možnost překontrolování objednávky dle faktury. Myslíme si, že ve Vašem případě by bylo nejlepší provést reklamaci zboží, se kterou jistě nebude žádný problém.

S pozdrevem Mega-loom.cz.

• V balení chyběla položka, které ale byly placená a uvedená ve faktuře.

Reakce obchodu Mega-loom

je nám líto, že něco chybělo, od této situace je zde email nebo telefon, aby bylo možné i takovouto chybu napravit - bohužel jste nás s tímto nekontaktovala.

Mega-loom.cz