Objednala jsem zboží které ještě nedorazilo a nikdo mi nedal vědět proč.

• Bylo vice levnejsi a hledala jsem gumicky a u vas se mi to libilo za skvele ceny nez u jinich
    • Ze treba nemate bile gumicky a taky jedno barevne me na kvalite nezalezi ale jen ceny

Ze mate levnejsi vice na vyber dobre se mi stim dela barvy se mi moc libi. Protoze jste nejlevnejsi a mate skvely email. Ja bych to rada predala ostatnim lidem a doporucila vas i kdyz jste a mate sidlo v Praze a me to vubec nevadi. Proc ano? Se mnou jste komunikovali a delam to po prve ze jsem poprve u vas objednala a zkousela jsem pres email jen jsem to zkusila a vyslo to byla to jen nahoda. Omlouvam se za moje chyby moc psat neumim.

• nabízeli to co jsem potřeboval
    • po objednání zboží přišel e-mail, že objednávka je přijata, po týdnu jsem se e-mailem dotázal na stav, bez odpovědi, zkusil jsem kontaktní telefon, nikdo nebral, osobně jsem zajel na kontaktní adresu, zvonek měli, ale nikdo nereagoval, napsal jsem ještě jeden e-mail a stále nic.

Pokud něco vyloženě nechcete, doporučuji to zde objednat.

• Dragé poštovné.

• velký výběr zboží
    • -

S nákupem jsem byla spokojená,pokud budu něco potřebovat,ráda se na vás obrátím

• Nenakupovat,špatny obchod, telefon neberou,email na komunikaci s nimi není. Objednávka byla v úterý, vše maji skladem,alespoň to tvrdí, odesláno v patek, žádne info od nich.Zbozi odeslou jako by nic.Chtěla jsem gumicky pro dcerku k narozeninam.Už nikdy vice!!!!!

• LEVNÉ CENY, KRATKÁ DOBA DODANÍ
    • ŽADNÉ

VELMI DOBRÝ

• ...
    • Krátká vyzvedávací lhůta na odběrném místě.

• zaměřeno pouze na gumičky, žádný mega sortiment, ale spíš speciality, které nikde jinde nejsou. Levné poštovné přes Uloženku.

super komunikace, mnoho možností online plateb.

• Rychlost, solidní jednání.

• výhodné ceny
    • levná doprava přes Zásilkovnu

• Levné gumičky i stav,velmi rychlé dodání zboží
    • gumičky se bohužel snadno přetrhnou, stav se rozpadává

Levné, ale bohužel ne moc kvalitní zboží.

• Zboží mi vyzvedli příbuzní a po vyzvednutí mi řekli že je rozbyté a že už tak bylo rozbyté konkrétně nastavitelný stav

Reakce obchodu Mega-loom

Dobrý den, jsme přesvědšeni, že zboží, které u nás Vaši příbuzní vyzvedávaly bylo 100% v pořádku. Každému zákazníkovi, který si zboží vyzvedává osobně nabízíme možnost překontrolování objednávky dle faktury. Myslíme si, že ve Vašem případě by bylo nejlepší provést reklamaci zboží, se kterou jistě nebude žádný problém.

S pozdrevem Mega-loom.cz.

• ve zboží chyběly 2 balíčky s gumičkama (červené)-započítány byly. Tento zádrhel jsem však neřešila, neboť jsem obdržela jinou výhodu(zrušení poštovného z důvodu nedodání zboží, které už nebylo na skladě a tudíž jsem nemohla splnit limit, který byl podmínkou k neplacení poštovného.

Byla jsem moc spokojená a věřím, že malý nedostatek, který jsem ani neřešila, byl pouze neúmyslným nedopatřením.

• Rychlost vyřízení objednávky

• přehlednost a rychlost dodání
    • nemá

perfektní

• mají velmi nízké ceny
    • podle mě velmi nekvalitní zboží - některé gumičkovací praky se vůbec nedají používat jak jsou malé a chatrné. gumičky jsou sice levné, což je fajn, ale nemám ke kvalitě důvěru

• Rychle dodání a skvělé ceny
    • na žadnou jsem nenarazila

Jsem velice spokojená s nakupem,dodání a přístupem

• - dobrá komunikace
    • - dobrá dostupnost zboží