Absolutní chaos při objednávání. Nejdřív mi 3x na objednávku nepřišla žádná reakce a při 4-té objednávce následující týden-konečně reakce s vyrozuměním k vyzvednutí té 4-té objednávky a při odběru objednávky osobně na lékárně Praha Budějovická jsem zjistil že tam jsou i předešlé tři objednávky se kterými jsem už po dvou týdnech žádné odezvy nepočítal.
    !!!! PROSTĚ HROZNÝ PŘÍSTUP A CHAOS PŘI OBJEDNÁVKÁCH ZE STRANY PRODEJCE !!!!

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb. Děkujeme za připomínku ohledně notifikací. Ke každé objednávce zasíláme několik emailů s informacemi o aktuálním stavu objednávky a zatím jsme neměli hlášen žádný problém, každopádně prověříme, jaké emaily a SMS zprávy vám šly a pokud nalezneme nějakou chybu, tak ji opravíme. Omlouváme se vám za způsobené komplikace, kontaktujte naši podporu pro případnou náhradu.

• objednala jsem Preventan bez příchutě, poslali grep+malina (tuto formu měli i u nás v lékárně, nemusela jsem tedy kupovat na netu)

Nabízeli jiné zboží než skutečně poslali.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb. Produkt z vaší objednávky "Preventan Clasic s příchutí" se bohužel již v jiné variantě, než v zaslané, nevyrábí. Změna příchuti je bohužel na straně výrobce a my ji nejsme schopni ovlivnit. Omlouváme se za způsobené potíže. Pokud budete chtít, kontaktujte naši zákaznickou podporu ohledně možnosti kompenzace.

Zakoupený prostředek na vlhké hojení ran se neosvedčil. Po použití bércový vřed vypadal strašně, ale chtěli jsme to zkusit.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas na recenzi našich služeb. Mrzí nás, že vámi vybraný přípravek nezafungoval tak, jak jste doufali.

• zboží neodpovídá

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi, změna barvy tablet je dle výrobce přípravku kvůli eliminaci barviv, které byly potencionální alergeny. Jinak chuť , obsah a všechno ostatní by mělo dle výrobce přípravku zůstat stejné.

Informace od výrobce:

Došlo k odstranění azobarviv v přípravku a tím ke změně jeho barvy. Tablety jsou bílé a po přípravě nápoje je vzhled roztoku čirý, bezbarvý.

Důvodem odstranění azobarviv byly potenciální alergické reakce u dětí a citlivých jedinců.

Chuť a vůně přípravku zůstaly nezměněny.

• objednával jsem si dezinfekční utěrky, k tomu jsem přidal vůně na záchod. Utěrky neměli, doporučili mi jiné, vzal jsem tedy jiné. Přišly vůně do záchodu, kde každá byla obalená asi kilometrem strečovky, takže jsem s vypětím všech sil a nervů rozbalil pouze jednu ze čtyř. Víc bych psychicky nedal. A na utěrky čekám už asi tři týdny a zatím nic. tzn.,že si je objednám jinde

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi, bohužel vámi zvolené utěrky jsou u dodavatele nedostupné a nejsme schopni říci, kdy budou. Po naší komunikaci s vámi jsme je z objednávky stornovali.

Co se týká balení produktů s tekutým obsahem, tak zde se snažíme maximálně zamezit protečení obsahu při nevhodné manipulaci dopravcem a znehodnocením dalšího obsahu objednávky. Na zkvalitnění dopravy ale dále pracujeme a snad budeme schopni v budoucnu nabídnout kvalitnější dopravce.

• Zboží je skladem a nebylo ani po týdnu doručeno

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb, vaši objednávku jsme na základě vaší komunikace s lékárnou stornovali.

• Nespolehlivost. Dodání

Reakce obchodu medispot.cz

V předvánočním náporu objednávek nebylo zboží
    momentálně skladem a čekalo se na dodávku od distributora. Nedali
    jsme Vám o tom včas vědět, za což se ještě jednou omlouváme.
    Jsme rádi, že vše nakonec dobře dopadlo.

• +
    • -

Obrázek u zboží neodpovídá výrobku. Vyobrazen byl starší typ M6 s LED indikátory, poslali samozřejmě nový typ M6 bez indikátorů, zato bezkonkurenčně nejdražší na českém trhu.

Reakce obchodu medispot.cz

Omlouváme se za chybu a děkujeme za její objevení. Špatný
    obrázek jsme ihned nahradili tím správným.