• velmi rychlé dodání

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojeni s dobou dodání zboží.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi.

• Nízké ceny, rychlé dodání

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že jste spokojeni s nákupem u nás a s naší cenovou politikou.

• rychlost, ceny, ochota

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste s naší nabídkou spokojeni a že vám vyhovoval náš klientský servis.

• RYCHLE ODESLANI - TYZ DEN PO ZAPLACENI OBJEDNAVKY

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za pochvalu, motivuje nás v dalším zkvalitňováním našich služeb.

• Spolehlivost, rychlost
    • O žádné nevím

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas na recenzi našich služeb. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni a těšíme se na další spolupráci.

• Maximální rychlost
    • Ochota
    • Vůbec nic

Spolehlivý obchod, příjemné a jednoduché objednání, rychlé dodání, příznivá cena.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za pochvalu, jsme rádi, že se vám u nás dobře nakupuje a těšíme se na další spolupráci.

• Osobní vyzvednutí na prodejně
    • vůbec nic

Velice rychlé dodání, příznivá cena, osobní vyzvednutí na prodejně, příjemná paní lékárnice. Vše na výbornou s hvězdičkou! Děkujeme

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb. Jsme rádi, že se vám u nás dobře nakupovalo a že jste spokojení s nabídkou našich služeb a s naší komunikací.

• Rychlý, spolehlivý

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami. Motivuje nás to k dalšímu zkvalitňování našich služeb.

• Rychle zaslané zboží.

Veškeré objednané zboží bylo zasláno velmi rychle.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi. Jsme rádi, že k vám vaše objednávka dorazila v pořádku a včas.

• Spolehlivost

Obchod proběhl velice rychle, komunikace bez problémů. Jednoznačně doporučuji všem.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši pochvalu, jsme rádi, že jsme spokojeni s naší zákaznickou podporou a nabídkou produktů.

• Rychlost dodání, nízké ceny

X

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi, jsme velmi rádi, že jste spokojeni s naší cenovou politikou a rychlostí vyřízení vaší objednávky.

• osobní odběr zdarma

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb, jsme rádi, že jste spokojeni s našimi službami a těšíme se na další spolupráci.

• Výběr dle potřeby a rychlost doručení

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb, těší nás vaše spokojenost s vyřízením vaší objednávky.

• Bez problémů

Není nic

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši pochvalu, motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb.

• - rychlost
    • - cena
    • - příjemná komunikace

Velice příjemná a rychlá komunikace. I když nebyla jedna položka na skladě, paní zaslala ihned to co bylo a jednu položku objednala u výrobce a pak zaslala v nové zásilce. Opravdu moc kladně hodnotím.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi, že vám vyhovuje naše zákaznická podpora, motivuje nás to k dalšímu zlepšování našich služeb.

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme, že jste si našli čas k ohodnocení našich služeb a že jste spokojeni s expediční dobou zboží.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu medispot.cz

Děkujeme za vaši recenzi, jsme rádi, že vám nákup u nás vyhovoval a že jste spokojeni s naší komunikací. Motivuje nás to k dalšímu zlepšování našich služeb.