• Nekomunikují.

Bohužel mi má objednávka ještě nedozazila ,jelikož chápu situaci že desinfekce je ted velmi málo .Avšak věřím že mi má objednávka příjde.

Zboží stále nedorazilo a obchod vůbec nereaguje na emaily.

Zbozi se jevilo jako "na sklade", ale ve skutecnosti nebylo a do dneska se nikdo neozval, kdy a jestli bude

• označení XL je moc veliké tak na vel. XXXL

budu vracet zboží nevyhovuje velikost XL je veliké tak na XXXL

Neobvykle dlouhá doba doručení! Nakonec zásilka obsahovala jiné zboží, než jsem si objednala!!!!!!!!!

• Obchod bych nedoporučil, protože mi přišel jiný typ glukometru než který mi byl nabídnut (zdarma) a který jsem odsouhlasil.

• Zboží skladem na skladě nebylo a když konečně došlo, tak jsem dostal něco jiného :(
    • Žádné
    • Vše

Je to drzost zaslat tento dotazník - zboží nabylo na skladě, mělo být doručeno tento týden - a nic.
    Za absolutní neschopnost považuji, že jsem nedostal další upozornění, kdy vlastně zboží bude doručeno.
    Něco tak tragického jsem ještě v žádném internetovém obchodě nezažil - styďte se, ale tento pocit vám namůže nic říkat, protože by jste se nechovali tak jako v tomto případě.
    Ještě jednou - je to drzost nejvyššího stupně zaslat tento dotazník.

Reakce obchodu MEDIPHARMA.CZ

děkujeme za vaší reakci. Dotazník posílá automaticky po nějaké době společnost Heureka. Minulý týden jsme Vás informovali o dodání zboží. Bohužel dodavatel slib nedodržel a do dnešní doby ho nemáme na skladě. Jedná se o akční zboží a je o něj veliký zájem. Produkt Vám dodáme, jen prosíme o trpělivost.

Tým MEDIPHARMA CZ

Komunikacia s obchodom aj stranky a prehladnost au skvele. Ponuka ma velmi potesila. Avsak s dodacou dobou nie som spokojna. Objednavka stale este nedorazila.

Reakce obchodu MEDIPHARMA.CZ

děkujeme za Vaší recenzi. Objednala jste si zboží na Slovensko. Produkt byl na dotaz (to znamená, že jsme ho pro Vás objednávali, platba bankovním převodem, vše můžeme doložit). Poté, co nám přišla platba na eurový účet na Slovensku, tj. 17.6.2016, jsme zboží 20.6.2016 odeslali přes Zásilkovnu. Proto nás mrzí negativní recenze a i to že obchod nedoporučujete. Holt každému se člověk nezavděčí.
    Tým MEDIPHARMA

• objednala jsem Orlistat Sandoz,dorazil Orlistat Teva.
    • Zamena leku

Reakce obchodu MEDIPHARMA.CZ

děkujeme za vaší recenzi. Vámi objednaný Orlistat Sandoz je vedený jako dočasně nedostupný( má výpadek do 4.10.2015). I přesto jste si ho objednala. Naše pracovnice připravila Orlistat Teva. Chybu vidím v tom, že Vás předem o této záměně neinformovala.

Tým MEDIPHARMA.CZ

• I když jsem okamžitě zaplatila, po 12-ti dnech mi zboží zatím nedošlo. Obchod mi neoznámil proč. Jen doufám, že se brzy dočkám.

Musela jsem vyplnit, zda bych obchod doporučila svým známým, ale ještě nemohu soudit. Stále čekám, tudíž nevím.

Vážený zákazníku,

děkujeme za recenzi. Zboží jsme odeslali 18.8.2015 (Obj. jsme přijali 16.8.2015), byla jste upozorněna smskou (odešla na Vámi zadané mob. číslo 18.8.2015), zvolila jste formu Zásilkovna, kam zásilka dorazila 20.8.2015. Od té doby tam zboží leželo a nikdo si ho nevyzvedl. Vše máme zdokumentováno a potvrzeno.

Týme MEDIPHARMA.CZ

• objednávka nevyřízena, žádná komunikace

Absolutně nepoužitelná internetová lékárna, objednávku jsem provedla 2015-07-27 14:24:06 a ještě dnes 10.8.2015 objednávka není vyřízena!!! Na webových stránkách lékárny v zákaznické sekci je moje objednávka po 14 dnech zobrazena stále jako "nová" a nikdo nereagoval ani na můj e-mail s dotazem, kdy bude moje objednávka vyřízena. Registrací jsem jim tak akorát poskytla kontaktní údaje. Nikdy více.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší reakci. Máte naprostou pravdu. Osobně jsem zkontroloval Vaší objedávku a byl jsem šokován přístupem naší pracovnice. Bohužel tam máme přes prázdniny zástup, což nás neomlouvá. Zboží máte již od 28.7.2015 připravené u nás na prodejně ale naše pracovnice Vás nekontaktovala, s odůvodněním, že jste nevyplnila kolonku telefon (myslela si že zavoláte) a mail Vám neposlala. Velice se omlouvám. Paní již u nás nepracuje.
    Tým MEDIPHARMA.CZ

Objednal jsem si EURON micro Super Plus - 14ks/bal. Toto zboží mi však nebylo dodáno, bylo mi dodáno úplně jiné zboží v balení po 10 kusech, zcela jiný název zboží. Jsem s tímto obchodem velmi nespokojen, již si zde nic neobjednám a nikomu tento obchod nedoporučím.

Reakce obchodu MEDIPHARMA.CZ

děkujeme za zpětnou reakci. Tento výrobek je již nově v novém obalu a po 10ks, zboží bylo dodáno za výhodnější cenu. Chyba z naší strany byla, že Vám operátorka skladu nedala potřebné informace. Velice se omlouváme a doufám, že poté co jsme spolu hovořili telefonicky a vše si vyjasnili si u nás v budoucnu opět něco objednáte.

Tým MEDIMAT CB

objednávka potvrzena, ale dále žádná reakce. Kontaktoval jsem zásilkovnu, ale samozřejmě tam po týdnu nic nebylo. Objednávat u dané společnosti je naprosto zbytečná ztráta času. Z uvedeného důvodu nedoporučuji v tomto obchodě nakupovat.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Objednávku jste provedl večer 18.2.2015. My jsme Vám odpověděli hned následující den 19.2.2015 v 8:08, že Vámi vybrané zboží má dlouhodobý výpadek ze strany dodavatele (výpadek může být 2-3 měsíce a není jasné zda se vůbec vrátí na trh) a že tedy bohužel obj. musíme zrušit. Mrzí mě velice tato komplikace ale někdy se bohužel stává. Mail naší odpovědi mám u sebe a můžu Vám ho přeposlat.

Tým MEDIMAT CB

• Objednala jsem si zboží, které bylo skladem. Po několika dnech jsem urgovala objednávku a až po mé urgenci mi bylo sděleno, že obuv skladem není.

Reakce obchodu MEDIPHARMA.CZ

děkujeme za recenzi. Objednala jste se tři páry bot ve stejné velikosti a tento počet jsme opravdu skladem neměli.

MEDIMAT CB

• Žádné...
    • Nekomunikuje,uvádí "zboží skladem"a přitom ho nemá,ale ani se nesnaží to sdělit....

Nespolehlivost a laxní přístup,nevěrohodnost.Po mém telefonickém dotazu na obj.zboží slíbili se ozvat,ale doposud opět nic....Asi jim nejde o zákazníka....

Reakce obchodu MEDIPHARMA.CZ

děkujeme za Vaši recenzi. Zjistil jsem si Vaši objednávku. Objednala jste si produkt, kde je uvedeno "skladem u dodavatele", což znamená že ho nemáme přímo na našem skladě v lékárně. Dodavatel má momentálně výpadek. Po telefonické konzultaci jsme Vám slíbili, že se do konce listopadu ozveme, zda je produkt naskladněn či nikoliv. Proto mě udivuje Vaše reakce.
    Tým MEDIMAT CB

• zboží které bylo uvedeno jako skladem dorazilo po týdnu.
    • Třikrát jsem se dotazovala na svou objednávku, se strany obchodu žádná reakce, NEDOPORUČUJI.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší zpětnou reakci. Není pravda, že by náš obchod s Vámi nekomunikoval. Bohužel Váš mail spadl do spamu a nalezli jsme ho až minulý pátek, okamžitě jsme Vám dali vědět o stavu zakázky a hned ten den jí odeslali. Na prodejně je denně 5 stálých zaměstnanců, máme i zavedenou bezplatnou zelenou linku, kde si můžete ověřit stav objednávky. Váš tým MEDIMAT CB

Jsem silně nespokojena s celým průběhem. Objednala jsem si zboží v pátek odpoledne. Hned po objednávce mi měl přijít e-mail s pokyny k zaplacení přes bankovní účet. Nepřišel. Přišel až v pondělí odpoledne, což byla první věc, která se mi nelíbila.
    Druhým byla nekomunikativnost. Jakmile firma předala zboží službě Zásilkovna, přestala se o něj starat. Zásilkovně třeba vůbec nepředala žádné informace o mojí zásilce, takže mi služba nemohla posílat emaily o stavu objenávky a já jsem neměla vůbec přehled o jejím stavu. Musela jsem si osobně dojít na pobočku, aby mi řekli, co s tím balíčkem je. A že jsem si přes tuto službu už objednávala mnoho věcí a nikdy problém nebyl.
    Po týdnu od přijetí platby jsem teprve obdržela SMS o vyzvednutí balíčku. Týden trvalo poslat zásilku z Českých Budějovic do Brna... nehorázné... Na takové prodlevy opravdu nejsem zvyklá a taktéž na naprostý nezájem firmy o zákazníka. Už nikdy více.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaší zpětnou vazbu. Máte pravdu, že jsme měli problémy s automatickým generováním faktur v průběhu září ale již nám to funguje, takže se každému automaticky generuje fakturu. Zboží jsme předali (zásilkovně) hned jak nám byla připsána platba na účet to jest 1.10.2013 /objednala jste si v pátek 27.9.2013 večer/. Informace samozřejmě zásilkovně poskytujeme. Bohužel zásilkovna z Českých Budějovic nejezdí každý den ale až má více balíků na skladě. Toto skutečně náš obchod nemůže ovlivnit. Proto Vám to dorazilo až v pátek. V informacích na našem webu je to vše popsané. S přáním pěkného dne. Ondřej Lád