Jsem naprosto spokojená, velmi rychlá reakce na objednávku a doručení bylo dříve než bylo původně plánováno. Zboží dorazilo v pořádku.
    Spokojenost a nemám co vytknout.

• Rychle doručení
    • Perfektní komunikace ohledně dodání zboží
    • Objednané zboží vporadku, jednoduchá instalace

• slušný řidič
    • neschválí negativní recenze (viz text níže)
    • nedostačující popis zboží - chybí zásadní informace, že koupené zboží vlastně není funkční pokud nedokoupíte další díly (což se dovíte až po rozbalení balíku)

Tato firma si na svých stránkách schvaluje pouze pozitivní recenze. Již před několika dny jsem napsala recenzi, že k výrobku (věšák) nebylo dodáno vše, aby si to zákazník mohl pověsit na zeď (chyběly skoby). Přitom skoby stály 12kč a to bylo vše, co bylo potřeba k pověšení na zeď. Myslím, že mnoho zákazníků bude naštvaných a zklamaných, jelikož tato informace se nacházela UVNITŘ balíku. Ne v popisu zboží. Obchod, který negativní recenze neschválí i když jsou slušné a věcné je nedůvěryhodný.

Nábytek je za příznivé ceny, v pořádku, ale dvojnásobně dlouhá dodací lhůta a osobní vyzvednutí je problematické pro krátkou otevírací dobu.

velmi příjemné jednání

• Rychlost vyřízení objednávky
    • doručení v krátkém termínu
    • Telefonické Informování ze strany obchodu

Kvalita výrobku mne mile překvapila.
    Nelíbilo se mi dodání v nočních hodinách kolem 22:00 hod. Zboží si nelze ve tmě dobře zkontrolovat. Dopravce mi vyskládal krabice na cestu a odjel. :(

Doporučuji, rychlost, pěkné zabalení, cena

• perfekní přístup
    • delší čekací doba

Vše v pořádku

Vše bylo dle mých představ. Objednávka vyřízena bez problémů.

Nákup proběhl celkově v pořádku, zboží mi nakonec dorazilo a se samotným zbožím nebyl žádný problém. Jediná nevýhoda je doba dodání, která byla na dnešní poměry opravdu dlouhá. Navíc se stala nepříjemnost, že původní den dodání zboží nepřišlo a když jsem firmě Mebline volal, tak mi bylo sděleno, že mi od nich byla odeslána SMS s informací, že zboží se poničilo cestou od dodavatelea musí objednat nové. Tuto SMS jsem nikdy neobdržel, ale paní, se kterou jsem volal, si byla zcela jistá, že ji posílala, takže zde bych měl asi vinit telefonního operátora. Nakonec vše dobře dopadlo, ale od objednávky k doručení uplynulo 15 dní, což je pro mě moc.

• dobré ceny
    • dlouhé dodání zboží

Jsem velmi spokojená.

Mohl byt podrobnejsi navod ke sestaveni stolu. V navodu byly jednotlive komponenty oznaceny cisly, ale samotny produkt ne. Pri sestavovani byl docela problem napasovat a spis jsem odhadoval.

• Prijemna komunikacia a ochotna pani na telefone.

Pěkný nábytek, dodání přesně dle dohody, doporučuji.....

• S obchodem jsem spokojená.

Rychlé dodání zásilky.
    Velmi příjemný a ochotný řidič.

• Rychle dodané zboží
    • Kvalitní nábytek
    • Dobré ceny
    • Občasně pomalé stránky

Nemůžu si stěžovat, jediné co mě trochu potrápilo byly pomalejší servery stránek, kromě toho bylo zboží vezeno ze zahraničí a dovozce byl pán z Polska, ale dorozuměli jsme se celkem dobře.

Ve shrnutí je nábytek kvalitní, komunikace decentní, zboží bylo doručeno docela rychle a cena nábytku mě nezruinovala.

Do budoucna budu určitě odsud nakupovat znovu!

Nákup poprvé, rychlé dodání, vše naorosto nez problémů.