Rychlé vyřízení objednávky, do pár dní bylo připraveno k odběru (původně bylo napsáno cca týden, nakonec to byly asi 3 dny). Ochotný personál při osobním vyzvednutí.
    Objednala jsem noční stolek - je bytelný, má kvalitní zpracování, pochopitelný návod k sestavení

• Cena zboží

Objednávali jsme obývací stěnu. Dorazila do 10 pracovních dnů, jak bylo uvedeno na eshopu. S komunikací nebyl problém, ohledně dodání nás informovali 5 dnů dopředu a řidič přijel včas. Jsme spokojeni.

Obchod byl snad vpřádku,ale dva balíky došly ve špatném stavu.Velký byl potrhaný,z malého se sypaly desky a kování.Zboží přebírala ráno před šestou hodinou zaměstnankyně,bohužel.Já bych to v takovém stavu nepřebral,proto jsem to alespoň nafotil jsem zvědav jak budou desky vypadat až budu mít čas na sestavení

Reakce obchodu MEBLINE.CZ

omlouváme se za komplikace spojené s objednávkou. V případě jakéhokoliv problému s kvalitou zboží či nekompletním dodáním nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu. Problém se budeme snažit co nejrychleji vyřešit.
    S pozdravem, Mebline.

Při objednávce z tohoto obchodu jsem vždy spokojená. Zboží dodáno brzy a v pořádku.

• Není mi známá žádná výhoda
    • Volalala mi arogantní "pracovnice online obchodu" dle stylu konverzace spíše vysoko postavený manažer. S tím kdy doručí objednávku. Na to jsem jí řekla, že potřebuji buď jiný termín nebo pomoc s výnosem. Velice arogantním a nepříjemným způsobem mi sdělila, že neví jak mají zpoplatněn výnos. Abych si to teda objednala z jiného obchodu, když nevím co jsem objednala. Takže pokud tento obchod nepotřebuje prodeje. Pak zvolil ty správné zaměstnance.. Tak arogantní a nevyrovnané jednání jsem nezažila
    • Paní buď má špatnou léčbu nebo lékaře
    • Zaměstnanci by měli komunikovat maximálně s psychiatrem nebo s dobytkem ne se zákazníky.
    • Nedostatečně proškolený personál
    • Řidič na výnos těžkého nábytku po operaci kolene. Dost mizerné možnosti výnosu nábytku vůbec z auta natož do domu či do patra

Pokud si nechcete kazit den,tomuto eshopu se raději vyhněte..

Reakce obchodu MEBLINE.CZ

obchodní podmínky jsou na e-shopu jasně uvedeny, pokud zákazník trvá na něčem jiném, než co odsouhlasil při vytvoření objednávky je těžké se domlouvat na čemkoliv. Např. že řidič bez doplatku se zbožím do domu nepomáhá. Pokud se Vám styl komunikace nelíbil, tak se samozřejmě omlouváme, ale dle Vámi vypsaných doporučení pro našeho zaměstnance je problém spíše někdě jinde.
    S pozdravem, Mebline.

• Ha ha,nic mi nedošlo. Ani žádná reakce. NEDOPORUCUJI !!! Nespolehliví.

Reakce obchodu MEBLINE.CZ

máte u nás objednávku z 21.11. (tedy 8 pracovních dnů) na sérii PAFOS, která má dobu dodání 20 pracovních dnů, což je uvedeno u produktu na e-shopu i v potvrzovacím e-mailu (který byl zaslán 22.11.). Zboží tedy nemůžete mít doma, jelikož není zkompletováno u výrobce. Tato recenze je za nás opravdu neopodstatněná.

• Rychlá komunikace výběr zboží
  • Zatím nevím zboží nedorazilo ale zatím probíhá vše v pohodě

Zaplatil jsem za televizní stolek cca 3000 Kč, za dva týdny se mi ozval slovensky mluvící řidič, že mi veze nábytek. Čekali jsme zbytečně, řidič přestal reagovat a nábytek jsme dodnes neobdrželi. Mám za to, že nás prodejce okradl.

Reakce obchodu MEBLINE.CZ

objednávku jsme doručovali 31.10. - objednávku jste nepřevzal, i když jsme byli předem domluveni o dodání a řidič Vás telefonicky kontaktoval v den závozu. Zaplacena nebyla, tudíž nechápeme Vámi zaslanou recenzi. Nikdo Vás opravdu neokradl.

vše ok

rychlost

• Rychle doruceni
    • Spickova komunikace
    • + cena / kvalita

Urcite zde nakoupim znovu.
    Doruceni bylo do 10 dnu a vse bylo v naprostem poradku.
    Velmi spokojen s obchodem, vyberem, komunikaci a dopravou!

• Žádná.
    • Zboží mělo být doručeno dnes do 20,00 hodin. Nestalo se tak, obchod nekomunikuje, žádná zpráva o změně dne a času doručení.

Obchod nedoporučuji.

• Doručení zboží oznámí s dostatečným předstihem, aby si zákazník mohl zařídit volno k převzetí.

• Skvělá komunikace
    • Rychlé vyřízení požadavku
    • Rychlé doručení

Zboží je krásné, ještě hezčí než na obrázku. I když mi byla objednávka doručena s trochu pozměněnými komponenty (objednala jsem si vitrínu s bílými LED pásky, doručeny byly modré), na základě mého emailu se omluvili a ihned doručili správnou barvu LED pásků pomocí EMS služby, což jsem ani nepředpokládala. :-) Vřele doporučuji, komunikace i zboží je super.

• Ochota, rychla domluva pri zmene objednavky

Nabytek je hezky, snadna montaz, jsem spokojena

zpetna vazba potrvzeni ojednavky e-mail.

• Jsem spokojená

• Rychle jednání a i doručení. Cena odpovídá kvalitě. Za nas spokojenost.

Delší dodací lhůta, komunikace super, přesný návod na složení