• .
    • Termín dodání
    • Jednání se zakaznikem
    • Neochota!!

Nikdy vic už nenakoupim v tomto obchodě!! Nechápu, jak e-shop může na svých stránkách garantovat dodání do 20-ti pracovních dnů, když reálně to jsou tři měsíce!!! Objednala jsem 17.10. doručovat budou 20.12. !! Nehledě na to, že po takovém nehorázném zpoždění dávno zaplacené objednávky nejsou ochotni absolutně vyjít vstříc s časem doručení, opravdu někdo chce přebírat stopadesáti kilovy gauč v devět hodin večer???!!! Opravdu už nikdy víc tento e-shop, maximálně nedoporučuji!! Škoda, že nejde dát 0 hvězdiček, protože ani tu jednu si e-shop za své jednání nezaslouží!!

Od objednání do doručení vše proběhlo bez jediného problému.

Rychlost a spolehlivost. Urcite jeste nakoupim.

• vše dle očekávání

• Rychlé doručení,kvalitně zabaleno
    • Žádné

Rychlé dodání, rozumná cena!

Skvělá komunikace děkuji.

rychle,spolehlive

Neskutečná vstřícnost při jednání se zákazníkem.Doporučuji každému kdo shání kvalitní a levný nábytek.

• Komunikace dobrá
    • Dopraveno ve slíbeném termínu
    • Počet spojovacích komponentů odpovídal
    • Jednoduchý a přehledný návod na složení
    • Stůl vypadá jen vzdáleně jako na fotce
    • Komponenty neseděly, takže jsem musela kupovat náhradu
    • Kvalita horší než IKEA
    • Vyvrtané díry stále plné pilin, stejně jako krabice, takže všude spousta nepořádku a všechny díry bylo třeba čistit.
    • Desky jsou po hranách jen hrubě odříznuté, takže na několika místech dřevotříska nevydržela, kus se vylomil a vznikl tak zub.
    • Lesklé plochy kryté fólií, ale nedostatečně, takže několik škrábanců prošlo skrz.

Jsem absolutně spokojená, dva roky zpět jsem na tomto e-shopu kupovala obývací stěnu a bylo vše naprosto v pořádku, proto jsem se i nyní rozhodla pro objednání nábytku zde. Určitě zde nenakupuji naposled Jinak skříň byla skladem, takže jsem ji měla rychle doma.

• Dobrá cena
    • Rychle dodání

Naprostá spokojenost

• Při objednávce bylo zboží dostupné..s tím že bude doručeno do 10 dnů...Po objednání přišlo mailem že z důvodu velké vytíženosti, nás budou kontaktovat do 4 dnů o dalším postupu...je to týden zatím se nic neděje..Jsem zvědav na to 10 denní doručení...jak uvádí při zakoupení zboží...

Rychlost vyrizeni, dodani

• Delší dodací,ale to se vědělo.

• Dodání výrobku proběhlo přesně podle předchozí dohody.

• Vstřícná komunikace
    • Zboží přišlo kompletní
    • Skvělá domluva
    • Ochotný personál
    • Ochotní řidiči
    • Služby
    • Kvalitní produkty

Tento e-shop s nábytkem je bezkonkurenčně nejlepší, u kterého jsem kdy objednávala a určitě neobjednávám naposledy!
    Okamžité vyřízení objednávky. Milý a vstřícný personál, který komunikuje, zvedá telefony a je nápomocen!
    Kvalitní provedení všech zakoupených produktů, a především kompletní dodání.
    Doprava a řidiči na jedničku. Připlatit jsem za výnos nábytku. Řidiči byli bezkonkurenční.
    Děkuji a doporučuji!