• Zboží nemám a peníze také ne.

Zboží nemám a dosud nikdo na mé upozornění nereagoval. Peníze v tahu a zboží nikde. Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

napsala jste nám email, na který jsme ihned reagovali, poté již žádná odpověď od Vás nenásledovala. Eshop přebíral nový majitel, bývalý Vám několikrát volal - opět bez reakce. Teď píšete z jiného emailu. Bývalému majiteli jste přes email tvrdila, že se Vám peníze vrátily zpět, takže my, jakožto noví majitelé, v současné době nejsme schopni posoudit, kde je pravda. Kontaktujte nás.

Mazlikuraj.cz

• Zboží bylo objednané 24.4. podle eshopu skladem. Dnes je 5.5. A zatím nedorazilo, na email ohledně stavu mě objednávky nikdo nereagoval. Zboží mám zaplacené předem tak snad dorazí, alespoň by mohli dát vědět.

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

Email jsme posílali několikrát, zboží bylo naskladněno a reklamováno u přepravce (došlo k požkození obalu)

Objednávka nebyla stále po 10ti dnech doručena, chápu, že byly vánoce a záleží i na dopravci, ale jak můžete psát, že zboží je na skladě a o pár dnů později mi přijde mail, zme tričko musíte teprve vyrobit...

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, před Vánoci jsme opravdu měli vytíženou výrobu triček. Na tomto nedostatku pracujeme, aby se v budoucnu neopakoval. Ještě jednou přijměte naši omluvu a přejeme Vám krásný den.

Zádala jsem černý pásek a vy jste mi poslali žluty .

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

Dobrý den, moc se omlouváme, nejspíše došlo k chybě u popisků a fotografii. Vodítko Flexi GIANT PROFESSIONAL má opravdu mít neonový pásek. Můžete nás kontaktovat emailem a můžeme to spolu vyřešit. Krásný den