• Kvalitni zbozi
    • Rychlost dodani

• Přehlednost
    • vše ok

Rychlost, kvalita, perfektní přístup.

• Kvalita
    • Velký výběr zboží

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

děkujeme Vám za krásnou recenzi!

Mazlikuraj.cz

• Zboží nemám a peníze také ne.

Zboží nemám a dosud nikdo na mé upozornění nereagoval. Peníze v tahu a zboží nikde. Nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

napsala jste nám email, na který jsme ihned reagovali, poté již žádná odpověď od Vás nenásledovala. Eshop přebíral nový majitel, bývalý Vám několikrát volal - opět bez reakce. Teď píšete z jiného emailu. Bývalému majiteli jste přes email tvrdila, že se Vám peníze vrátily zpět, takže my, jakožto noví majitelé, v současné době nejsme schopni posoudit, kde je pravda. Kontaktujte nás.

• Nemám připomínky

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

děkujeme za krásné hodnocení!

Mazlikuraj.cz

• Zboží bylo objednané 24.4. podle eshopu skladem. Dnes je 5.5. A zatím nedorazilo, na email ohledně stavu mě objednávky nikdo nereagoval. Zboží mám zaplacené předem tak snad dorazí, alespoň by mohli dát vědět.

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

Email jsme posílali několikrát, zboží bylo naskladněno a reklamováno u přepravce (došlo k požkození obalu)

Doporučuji, rychlá komunikace.

• Rychlé vyřízení objednávky, zboží za super ceny,široký sortiment zboží

Rychlé dodání ,velice dobrá komunikace obchodu,široký sortiment zboží

Vždy spokojenost...

• rychlá dodávka
    • velmi kvalitní zboží
    • poměr cena-kvalita = výborná cena za super kvalitní zboží
    • obchod mě překvapil ručně psaným poděkováním za nákup - bylo to milé :-)
    • zboží došlo dobře zabaleno
    • doručené zboží zcela odpovídá internetovému vyobrazení

Tak tady nakupujte, budete velmi spokojeni! Kvalitní zboží, dobré ceny, rychlá dodávka, řádně zabaleno.

Vše ok a super

zajímavé věci, příznivé ceny

Bleskové zaslání

Dodání trvalo pro mou potřebu dlouho, tak jsem musela objednávku stornovat. V kontaktech chybí tel.číslo .

Objednávka nebyla stále po 10ti dnech doručena, chápu, že byly vánoce a záleží i na dopravci, ale jak můžete psát, že zboží je na skladě a o pár dnů později mi přijde mail, zme tričko musíte teprve vyrobit...

Reakce obchodu Mazlikuraj.cz

Dobrý den, velice se omlouváme, před Vánoci jsme opravdu měli vytíženou výrobu triček. Na tomto nedostatku pracujeme, aby se v budoucnu neopakoval. Ještě jednou přijměte naši omluvu a přejeme Vám krásný den.

• Pokud jsem chtěla něco k produktům vědět, napsala jsem na email a velmi rychle jste mi odpověděli k mé spokojenosti. Se zbožím jsem velmi spokojená, perfektní, líbí se moc i mému boxerovi Rikovi, velmi nám Vaše zboží vyhovuje.

• Perfektní komunikace s obchodem. Objednávala jsem poměrně pozdě, ptala se emailem, zda mi bude zboží doručeno do vánoc.. I když byl víkend, odpověď téměř obratem.
    • Milé překvapení v podobě ručně napsaného přání k Vánocům.. Přidané k faktuře.. Tohle je něco NAVÍC, co udělá radost a potěší

• Vše velice rychle vyřízeno
    • Kvalitní zboží