• - Na webu byla slíbena dostupnost do 3 dnů, zboží jsem však dostal až za 14 dní, údajně z důvodu chyby dodavatele. Tuto chybu však obchod nebyl ochoten kompenzovat ani dvacetikorunovou slevou, což u zboží za 1500 Kč považuji za minimální částku.

Jednání s obchodem bylo rozumné s velmi rychlými odpověďmi (ovšem pouze pokud jde o už uzavřenou objednávku – můj dřívější dotaz na vlastnosti zboží nebyl zodpovězen).
    Přestože obchod nechtěl poskytnout slevu (asi 20 Kč) při pozdní dodávce, po tom, co jsem je upozornil na korunovou nesrovnalost v částkách v různých e-mailech, okamžitě se jali mi 1 Kč poslat na bankovní účet, přestože jsem je o to nežádal.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den, na webu je výslovně uvedeno, že naskladové zboži nemá garantovane terminy dodaní a to jak v obchodních podmínkách tak při "najetí" na logo s termínem dostupnosti na kartě výrobku. Nepožadoval jste slevu 20,-- Kč, ale dopravu zdarma tedy minimálně 120,-- Kč (dalších cca 10%) !!! Jistě musíme připustit, že proti zvyklostem v našem obchodě trvalo vyřízení Vaší objednávky déle. U dodávek, které jsou vázány na dostupnost zboží u dodavatele tomu však není vždy možné zabránit. Věříme, že ke zdrzení bude však docházet v budoucnu vyjímečně.

• Žádné.
    • Je s podivem, že obchod nabízí zboží, které nedovede zajistit a zákazníkovi pošle bez vysvětlení jen slovo "zrušeno".

Nesolidní, nedoporučuji.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Vážený zákazníku, objednal jste si zboží které nebylo označené jako "skladem". Předpokládám, že v době vytvoření objednávky byl dokonce uveden termín "na dotaz", ktery obsahuje vysvětlivku v tom smyslu že zboží není dostupné u dodavatele a další termín dodání zatím není znám. O zrušení objednávky odesláme dva emaily ...jeden čistě technický "zrušeno" vyjadřující stav objednávky. Zároveň vysvětlující mail o tom, že zboží již není a nebude (v případě, že taková situace nastane) či jiný vysvětlující text. Je jistě možné že mail nedorazil, ale to již nemůžeme ovlivnit. Vzhledem k uvedenému však nepovažuji naše jednání za naseriózní ...naše zákazníky se snažíme vždy informovat včas a objektivně.

Objednán byl spací pytel o rozměrech 205 x 100 cm, viz. nabídka spací pytel Coleman - Pacific 205, kód 205175. Ovšem dodán byl spací pytel o rozměrech 205 x 85 cm.
    Následnou reklamaci zboží vyřešil Maxsport odpovědí, cituji: "patrne doslo k nejake chybe v administraci a rozmer nebyl uveden uplne spravne. Není tak mozne dodat spacak ve verzi se sirkou 100 cm protože takovy se proste nedela."
    Nejsem si jistý pravdivostí takového tvrzení, protože na konkurenčním webu http://sportovni-potreby.flotila.cz/turistika-outdoor/spaci-pytle-spacaky/spaci-pytel-coleman-pacific-205.htm je spací pytel o rozměrech 205x100 cm nabízen.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den, uvedená citace odpovídá. V případě, že zboží vrátíte bude Vám kompenzována cena včetně poštovného. Spacák jsme přeměřovali a šířka je opravdu pouze 85 cm. Tedy to že ma jíný obchod stejnou chybu (možná stejně jako u nás došlo k přepisu chyby z katalogu výrobce) není žádným důkazem toho, že Vám odmítáme dodat zboží v požadoveném rozměru. Ostatně proč bychom Vám zatajovali zboží které Vám můžeme dodat? Nicméně za chybu se omlouváme a věříme že jich bude v budoucnu co nejméně.

• Neaktualizuje včas svůj sortiment, a to ani poté, co zjistil, že zboží již nemá v nabídce!

Reakce obchodu Maxsport.cz

Vážený zákazníku, na aktualizaci pracujeme téměř neustále nicméně při velkém množství položek se nedá naprosto zaručit aktuálnost všech informací. V současné době dochází k aktualizaci jarního sortimetnu a to vede k prodlevám u ostatních položek které nemají takovou prioritu. Nicméně za neaktuálnost se alespoň omlouváme.

• Dlouhá dodací lhůta.

Nic moc.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Vážený zákazníku, naše dodací lhůty jsou v naprosté většině případů odpovídajícím době uvedené na webu nicméně u neskladových položek (opět z webu je zřejmé o které se jedná) se může dodací lhůta protáhnout. I přesto se za zdržení omlouváme a na zlepšení našich služeb se pokusíme ještě zapracovat. Maxsport.cz

• pohodlí
    • klamání spotřebitele

Neprofesionalita k zákazníkovi,poskup vošeho obchodu jsem poslal na ČOI

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobrý den o jakou zakázku se jedná? Snažíme se vždy zákazníkům vyhovět.

Tak již se mi podařilo Vaši objednávku dohledat.Šlo o nákup čikového setu Kettler, který měl uvedenou chybnou cenu a to asi pouze 1/4 běžné ceny. Z uvedeného důvudu Vám byla zaslána omluva ihned po vytvoření objednávky a mail kde sdělujeme ze nemůžeme objednávku potvrdit a vyřídit z uvedeného důvodu. Je to každopádně nepříjemná situace, ale takovým případům se nedá 100% zabránit jsme jen lidi a překlep nelze nikdy 100% vyloučit.

• přehled sportovních výrobků
    • nedá na vědomí do inzerce nedostupnost věci

každého jeho věc

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobry den, snazime se aktualizovat dostupnost u položek neustale, ale obcas to proste neni 100%. Omlouvame se. Maxsport.cz

• I přesto, že je před vánočními svátky si myslím, že dodací lhůta je dlouhá. Nyní jsem již přestal věřit, že objednané zboží dojde včas a budu ho rušit.

Výběr vcelku dobrý. Ceny vyhovující.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Vážený zákazníku, snad se nám podařilo správně identifikovat, že jste si objednával karimatku od firmy Coleman a zvolil jste úhradu předem na náš účet. Zboží tedy nebylo odesláno, protože zatím Vaše platba nedorazila na náš účet. Jestliže jste platbu již provedl pošlete nám prosím datum úhrady a VS v případě že platbu spárujeme můžeme zboží okamžitě vyexpedovat. Chtěli jsme Vás kontaktovat také telefonicky, ale uvedl jste neplatné tel. číslo. Maxsport.cz

• a
    • dodaci lhuta

a

• Vcelku široký sortiment zboží.
    • Dodací lhůta je naprosto neuvěřitelná u produktu je napsáno dodání do 5 dnů po deseti denech jsem nedostal jediný email o stavu objednávky zda se vůbec vyřizuje nebo na ní zapoměli nebo jakoukoli reakci!!!

S tímto obchodem mám pouze jednu zkušenost a zatím negativní nevadila by mi dlouhá dodací doba kdybych o ní věděl, ale jeden automatický email druhý den od podání objednávky byl to jediné co jsem dostal.Řekl bych, že to je špatný obchod ale z jedné jediné zkušenosti se to určit nedá proto zatím ve mě převažuje ta negativita nad spokojeností.

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobry den, kontroloval jsme Vasi objednavku a muselo opravdu dojit k nejake chybe z nasi strany, protoze se jedna o doprodej poslednich kusu pozadovaneho zbozi ktere jiz ale neni k dispozici a melo byt vyrazeno z nabidky naseho obchodu. Za nedopatreni ohledne nepodani vcasne informace se omlouvame.

• zatím jsem nezjistila žádné
    • dlouhá dodací doba a zatím nevím jestli mi produkt dodají

nedoporučuji nakupovat nebo se nedočkáte

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dodací lhůty u neskladových položek jsou pouze orientační a tak může k takové situaci dojít. Nicméne se to stává vyjímečně a především u drobných položek, které není možné zajistit bez komulace více objednávek obratem u dodavatele.

• PRILIS NEKOMUNIKUJI A DLOUHA DODACI LHUTA

ZATIM NEVIM.... CEKAM NA ZBOZI... JIZ TYDEN

• Nevystavovat zboží když ho nemám a ani nemůžu mít od dovozce

Reakce obchodu Maxsport.cz

Je nám líto že tento problém postihl právě Vaši objednávku nicméně z našeho webu je zřejmé, že téměř 100% jistotu dodávky máte u skladových položek. Produkty neskladové je nutné zajistit u dodavatele a v tom případě nemůžeme nikdy dostupnost 100% zaručit, protože stav dodavatele se pohybuje kazdou minutu či hodinu.

• ŽÁDNÉ
    • komunikace

Po mé zkušenosti již nikdy služby tohoto obchodu nevyužiji. Zboží, které bylo uvedeno na stránkách obchodu, bylo vedené jako- na skladu.Objednávku jsem zadala v úterý a ještě před tím ,jsem se telefonicky ujišťovala, kdy bude dodáno. Bylo mně řečeno, že následující den již ne, ale ve čtvrtek ano. Nic se nestalo. V pátek jsem opět volala a bylo mně řečeno, že zboží ještě nebylo ani vyskladněno.A jestli ho ještě chci. Řekla jsem, že ano, v případě že si to rozmyslím ,ozvu se. Nic jsem si nerozmyslela zboží chtěla, přesto mně následující týden ve středu přišlo, že obj. je stornována bez důvodu. Proč???

Reakce obchodu Maxsport.cz

Dobry den, nezbývá než se omluvit. Patrně došlo ke špatnému pochopení komunikace. Svoji negativní roli sehralo u Vaší objednávky více faktorů, které nás ale jistě neomlouvají. Věříme, že se z Vaší reakce poučíme a již se taková sada chyb nebude opakovat. Maxsport.cz

• Velký výběr, dobré ceny.
    • Bohužel způsob dopravy byl jiný než vybraný, což mi způsobilo problémy.

Cena výrobku zde byla nejnižší jakou jsem našel. Kvůli tomu, že bylo uchybení v dopravě bych doporučil ostatním, pro které je tento prvek rovněž důležitý, aby nakoupili jinde, nebo aby si to pohlídali.