Špatná komunikace s obchodem... žádné zprávy ani odpovědi dlouhé čekání na zboží... Hrozné

• Nekomunikují

Peníze zaslány přes platební bránu a obchod vůbec nereaguje!!!!!

• Objednávku jsem uhradil 15.4. Obchod nekomunikuje.

• Nic mě nenapadá
    • Zboží zaplaceno a nedorazilo
    • Obchod nekomunikuje
    • Ani přes webový formulář
    • Ani přes mail
    • Ani přes telefon
    • Jsou to zloději
    • Hlavně, že si vzali prachy - naštěstí to nebylo moc

Jsem hlupák, že jsem si před objednáním zboží nejdříve nepřečetl recenze.

Zboží mi dodali jiné než jsem si podle obrázku objednal a o polovinu levnější

• zboží objednáno v listopadu (dodací lhůta 2-5 dnů) do 18.12. nedošlo, objednávku jsem zrušila. Telefon nefunguje a na e-maily reagují až po několika urgencích.
    • Internetový obchod nekomunikuje, zboží po 6-ti týdnech nedodáno.

Reakce obchodu MaxiMat.cz

objednal jste zboží s delší dobou dodání dne 6.9., zároveň jsme Vám posílali e-mailovou zprávu o zdržení dodávky od dodavatele a to dne 18.9. Odesláno nakonec bylo 9.10. a dle trackingu bylo zboží v pořádku doručeno.

• Arogance, pozdní dodání.

Již nikdy více.

• Neznám žádnou výhodu
    • Místo objednaného lehátka poslali jakási pouta. Po reklamaci dělají mrtvého brouka...

Obchod, který není schopen dodržet smluvní podmínky nestojí za nic.

• Obchod vůbec nekomunikuje
    • Velmi nekvalitní zbozi
    • Nereaguje na vrácení zbozi
    • Nechce vrátit peníze při poškozeném zboží

Podvodný obchod

Představa byla jiná, určitě nepracuje tak rychle jak uvádíte, občas se zastaví ,zklamání.

Dodání odbré. Ale výrobek nic moc. Hasičák neseděli dvířka a místo klíčku tam je zástrčka s kterou musí člověk bojovat aby to zavřel. Na to že to má být imitace hasícího přístroje tak bych dala více detailů.Myslím tím etikety.Například:Hasící přístroj,nebo aspoň polep ohně.Víc si s tím pohrejte. Jinak nápad dobrej.

Zboží bylo objednáno a zaplaceno před 11dny , zatím jsem nic nedostal a už mám hodnotit zboží a firmu???Při objednávce bylo zboží skladem a doručení do 5 dnů , po týdnu přijde mail, že zboží není na skladě a čeká se na něj od dodavatele !!!!!

Máte inzerovanou dobu dodání 3-5 dní , trvalo to 10 dní !!

• Nekvalitny materiál. Za par dni nošeni vipada jako by už byl použivan rok nebo i vic. Lituji že sem ho koupila. NEDOPORUČUJI!!! VIHOZENE PENÍZE

Jsem zklamaná výrobek nemá vlastnosti uváděné v reklamě ,proto jej vracím a navíc není plně funkční.

• Tento obchod, vůbec nekomunikuje... žádné potvrzení objednávky ani cca kdy Vám doručí zásilku... ani e-mail...

Misto drzaka do auta doshli bezdratove sluchatka , a plynovy horak doshel bez kartushe

• Telefon je nedostupný a na mail nikdo neodpovídá.
  • absolutně nefunkční přístroj