• Rychlé doručení na adresu
    • Nelze vyzkoušet kvalitu a funkčnost materiálu
    • Materiál je příliš tenký a klouzavý, shrnuje se v teniskach
  • Zboží zaplaceno, v nedohlednu, firma nereaguje, telefon nedostupný,

nevyhovující

Zboží mi bylo doručeno, avšak po urgování, samotná firma nepracuje tak jako ostatní na internetových stránkách. Ikdyž objednané zboží bylo zaplaceno přes účet v den objednání, obchod nijak nereagoval o došlé částce na svůj účet a rovněž se ani nevyjádřil, kdy bude odesláno. Teprve začal reagovat na můj napsaný email cca po 5 pracovních dnech. Rovněž i mobilní telefon uveden na stránkách byl nedostupný a to v pracovní době, kterou mají internetové stránky firmy Maximat.cz uvedené na průvodních stránkách.

Reakce obchodu MaxiMat.cz

Dobrý den, pane Pavle,
    mrzí nás Vaše recenze, protože zboží jste objednal v pátek 14.5., my Vaší platbu přijali na účet v pondělí 17.5., zařadili do expedice, v úterý 18.5. od nás balíček fyzicky odešel a ve středu 19.5. jste zásilku převzal od DPD kurýra na Vámi zadané adrese.

Bankovní převod neurychlíme, pokud jste na zásilku pospíchal, bylo lepší zvolit platbu dobírkou, nebo uhradit hned přes platební bránu, kdy v těchto případech nemusíme čekat na připsání peněz a ihned expedujeme.

Přeji Vám hezký den
    Lucie z Maximat.cz

• Zboží neobsahovalo dle zákona na ochranu spotřebitele český návod

po zaplacení se nikdo neozval, objednávka se dohledává

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Obratem jsem poslala podložku nazpět a za 15 dní mě peníze nebyly vráceny

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Bezcenny šmejd, mrzí mě, že jsem si čistič usi objednala.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• zboží samo o sobě došlo nekompletní. Chyběl uvnitř jeden dvojitý kontaktní úchyt baterie, který je nutný pro fungování

Dodavatel zboží bez výhrad, nicméně který jzboží samo o sobě došlo nekompletní. Chyběl uvnitř jeden dvojitý kontaktní úchyt baterie, e nezbytný ro správnou funkci, resp. aby vůbec fungoval. Než bych podstoupil hrůzné a zdlouhavé (a hlavně mnou placené) zaslání zpět pro reklamaci, sám jsem sy potřebný díl vyrobil. Je smutné, že zboží není na výstupu kontrolovánoco do kompletnosti a funkce.

• Nefunguje i když jsem koupila baterii přesto nefunguje

Chybí český návod na použití. Zatím jsem nevyzkoušela, musím si nechat návod přeložit. To je nedostatek, který by mohl prodejce velmi rychle odstranit.

Nevím jak mám to říct ale ještě takový šmejd jsem ne koupila jak teď. Všechno se rozpadá a nedrží. Jsem moc zklamaná.

• doručení v pořádku, ale nabízejí zboží, které neplní svou funkci

Reakce obchodu MaxiMat.cz

mrzí nás, pokud nejste spokojený s výrobkem. Doporučujeme možnost odstoupení od kupní smlouvy, veškeré informace k tomu najdete ve spodní části našeho webu v sekci Reklamace a odstoupení ;-)

Váš Maximat.cz

jsou to nějake zmetky při prvním nákupu se utrhly na obou taškách uši

• Dne 13.1.2021 objednáno a uhrazeno zboží, které bylo dle obchodníka skladem. Dne 13.1.2021 potvrzení přijetí objednávky. Dne 19.1.2021 urgován obchodník emailem s žádostí o zaslání zaplaceného objednaného zboží. Dne 24.1.2021 stále bez odezvy, reakce či alespoň omluvy. Zboží je inzerováno stále skladem a ihned k odeslání. Z mého hlediska už nedůvěryhodný obchodník u něhož opravdu další objednávku nikdy neudělám. Chybí mu i základní slušné chování. Nedoporučuji!

• rychlé jednání

Zboží vracím ve dvoutýdenní lhůtě. Čerpadlo je funkční jen v tom smyslu,
    že je slyšet, že se rozběhne. Čerpadlo neumí vytlačit kapalinu ani 10 cm nad úroveň rukojeti.

Zboží přišlo nefungující.

• Obchod nekomunikuje, zboží neodpovídá reklamovanemu výrobku