• Nedodane zboží

Zboží objednané, zaplacené a ticho po pěšině. 3 tydny čekání bez odezvy. Dle jinych hodnocení to je uz na obrácení na jiné orgány nez na snahu jeste něco řešit po dobrém.

Nekomunikují, telefony nezvedají.

Nedoporučuji

Zboží nemam, komunikace nulová.

• kupovala jsem rošty - velmi slušná cena, s kvalitou jsme spokojeni

• zaplatila jsem 30.09.2022, dosud mi zboží nedorazila i přes mé mailové urgence!!!! Jsem velmi znechucena přístupem, na maily neodpovídají!!!

Jsem velmi znechucena přístupem e-shopu. Platbu kartou nedoporučuji, tady nevíte, kdy vám zboží opravdu dorazí a zda-li vůbec!!!

Dobrý deň.

Prosím na akú mailovú adresu ste nás kontaktovali? Ohľadom Vašej objednávky sme neobdŕžali žiaden mail. Dodacia lehota na naše produkty s dodaním do ČR je 10 prac. dní.
    Ako som Vás ubezpečila počas dnešného telefonického rozhovoru, objednávka je už pripravená na expedovanie a doručená bude začiatkom budúceho týždňa.

Za komplikácie a oneskorené doručenie sa Vám veľmi ospravedlňujeme.
    Ďakujeme za trpezlivosť.

Tím matraCentrum

Vsetko v poriadku prebehlo

• Zboží perfektní a dobře zabalené
    • Delší čas dodání
    • Špatná komunikace o stavu objednávky, řidič už byl na cestě a až pak jsem dostal oznámení,že za 1 - 2 mi ho přivezou

rychlost

Reakce obchodu Matracentrum CZ

Děkujeme za vaše pozitivní hodnocení.
    Sladké sny ;)

matraCentrum CZ

• Objednávali jsme rošt více jak před 14 dny a nic nedorazilo. Web se tváří jako Český ale ve skutečnosti jsou to Slováci a asi se jim nechce posílat tak malou zakázku do ČR ale na rovinu nic nenapíšou. Velké zklamání

Nedoporučuji neplní objednávky a nejsou z ČR

Dobrý deň.

Veľmi nás mrzí Vaša negatívna skúsenosť s našim E-shopom.
    Do CZ expedujeme tovar pravidelne raz do týždňa, bez ohľadu na to, či expedujeme 1 rošt alebo vankúš alebo viac kusov. Dodaciu dobu 10 prac. dní sa nám vo väčšine prípadov darí dodržať, niekedy sa žiaľ objednávka predĺži kvôli zdržaniu vo výrobe a podobným nepredvídateľným situáciám.
    Pevne veríme, že napriek dlhšiemu doručeniu vám tovar dobre slúži.

Tím mataCentrum

Objednávka byla potvrzena , ale stále mi zboží nebylo doručeno ani po zjištění že zboží bude odesláno začátkem prošlého týdne , budu nucen objednávku zrušit a zboží objednat jinde .

Reakce obchodu Matracentrum CZ

Veľmi nás mrzí predĺžená dodacia doba.
    Pevne veríme, že napriek dlhšiemu doručeniu vám tovar dobre slúži.

Tím mataCentrum

• V E-shopu bylo uvedeno výrobek skladem . Až po vytvoření objednávky jsem obdržel informaci, že na zboží se několik týdnů čeká. A až po uhrazení zálohy bylo sděleno, že nemají materiál pro výrobu.

Dobrý deň.

Objednali ste si čalúnenú posteľ. Pri týchto výrobkoch máme vždy uvedenú dodaciu dobu 4 týždne. Bolo tak aj v čase vašej objednávky. Postele vždy dávame vyrábať podľa požiadaviek zákazníka, preto sú také dlhé dodacie doby, kvôli výrobnému procesu a zabezpečeniu dopravy.

Vaša negatívna recenzia nás preto veľmi mrzí, keďže dodacia doba bola na stránke jasne uvedená.

Tím mataCentrum

• Velice vstřícné a rychlé jednání - Děkuji!!!

Ďakujeme za hodnotenie.

nedodržení dodací lhůty a po mé urgenci mi bylo sděleno, že matrace už bude vyrobená a následující týden mi bude doručena. Problém je v tom, že jsem si objednala polštář LONDON, který měl být skladem.

Rychlá a jasná komunikace.obednano podruhé a opět spokojenost

• Objednal jsem si 2x 5 kusů. Dorazilo pouze 5 kusů.
  • Žádná nová informace, objednáno před týdnem, naposledy 23.8. zpráva, že je zboží připravováno. Takže nemám co hodnotit!

Vše naprosto v pořádku,profesionání, přesně podle představ. matrace odpovídá popisu a nabídce. Spokojenost !

Byls jsem spokojena.

• dobrý poměr cena/kvalita
    • není možná rychlá komunikace přes telefon, pouze e-mail, to vždy nevyhovuje

dostala jsem zboží, které jsem chtěla, problémy nebyly, takže bych obchod doporučila