V reklamě bylo,že když objednáme do 22.00 zboží přijde do 24h..a nic pořád..

Reakce obchodu Matrace Matex

ano, pokud objednáte do 10 hodiny dopoledne, jsme schopni Vám dodat zboží, KTERÉ JE SKLADEM do druhého dne.

Vy jste objednala zboží, které skladem NEBYLO a navíc ve 22hod.

V takových případech je dodací doba 1-2 týdny.

Matrace Matex

S matracemi Virginia Matex jsem dlouhodobě velice spokojená, jsou pohodlné a nikdy ze spaní na nich nebolí záda. Proto jsem je koupila znovu, když jsem potřebovala jinou velikost.

Reakce obchodu Matrace Matex

děkujeme za "kladné" hodnocení, avšak nerozumíme tedy, proč nás nedoporučujete.

• komunikace
    • *** editováno***
    • nekompletnost zásilky

Zboží jsem si objednal,přišlo mi potvrzení objednávky, ovšem to je z komunikace vše. Nedostal jsem informaci, že je zboží expedováno, ani že bude doručováno. V den doručení mi kurýr volal, že bude zásilku doručovat. Jelikož jsem neměl o doručení ani ponětí, musel jsem se s ním domluvit na druhý den. Přesto, že mělo zboží být na dobírku, kurýr peníze nechtěl, navíc v balíku chyběl polštář. Očekával jsem nějaké informace co bude dál. Nikdo se neozval. V rámci zásilky sice byly přiloženy nějaké dokumenty, ale na platbu jsem zapomněl, protože jsem s tím nepočítal. Znovu žádné upozornění, až po 14 dnech výhružný telefon, že jsem nezaplatil a když tak neučiním co nejdříve, celá věc bude řešena soudně. Měl jsem možná být více iniciativní, ovšem chyba byla v první řadě na straně obchodu a výhružné chování se mi opravdu nelíbí. Stačilo jen zaslat upozornění.

Reakce obchodu Matrace Matex

Dobrý den Vážený zákazníku.
    Rádi bychom Vám nejdříve poděkovali za to, že jste nám projevili důvěru a nakoupili na našem e-shopu.
    Velice nás mrzí, že došlo k tomuto nedopatření ,které popisujete ve Vaší recenzi .
    Bohužel bychom Vám rádi připomněli, že z naší strany objednávkového oddělení Matex jsme udělali vše potřebné k realizaci Vaší objednávky.
    Souhlasíme, že došlo ke špatně komunikaci od našeho dopravce a našim dodavatelem, který neměl označeno, že má od Vás vybrat dobírku.
    Uvádíte, že jste mluvil osobně s naši kolegyní z objednávkového oddělení a že mělo dojít k vymáhání nezaplacené částky soudně.
    Tyto informace jsme ověřili, a zjistili, že informace jsou založené na nepravdivých a ničím nepodložených informacích.
    Naše oddělení mluvilo pouze s Vaší paní, nikoli s Vámi jak uvádíte, a veškerá korespondence proběhla s Vámi, dle našich předpisů.
    Co se týká nedodaného polštáře - omluvili jsme se Vám a nabídli Vám, dodatečné zaslání . Odmítli jste.
    Bohužel došlo ke špatné shodě náhod, kdy se sešly nepříjemné problémy .
    My jsme našim zákazníkům vždy k dispozici a řešíme vše ke spokojenosti zákazníka .
    Prosím tedy přijměte znovu naši omluvu a budeme věřit, že matrace, kterou jste u nás nakoupil Vám bude dobře sloužit .

ačkoli na objednávce je uvedeno skladem, teprve po zaplacení přišel email že doručování začne za 14 dní

Reakce obchodu Matrace Matex

bohužel nastala situace, kdy jste objednali stejné zboží s jiným zákazníkem zároveň.

Matrace Matex

Objednaný rošt z nabídky nemohl být dodán, protože se nevyrábí. Proč jej tedy mají v nabídce?

Reakce obchodu Matrace Matex

vzhledem k množství sortimentu a jeho variabilitě nám toto uniklo. Omlouváme se .

Matrace Matex

• Jsou neochotní v Matexu v České Lípě. Matrace jim dovezli v pondělí a paní nevěděla, zda vůbec do soboty matraci dovezou na mojí adresu.

Reakce obchodu Matrace Matex

moc nás mrzí Vaše zkušenost.
    Vždy dáváme vědět zákazníkům, že je jejich zboží připraveno k vyzvednutí na prodejně (pokud zákazník zvolí osobní odběr). Bohužel, vy jste přišla dříve. I přes toto nedorozumění jsme Vám zdarma zboží zaslali až k Vám domů.
    Přejeme Vám krásné spaní a vše nejlepší do Nového roku.

Matrace Matex

• nedrží termín dodání zboží

Reakce obchodu Matrace Matex

matrace Vám byla dodána 12.5.2018, což je v termínu dodání (do 14ti prac. dnů).
    I tak Vám nabízíme slevu na další nákup.
    Matrace Matex

• chyba na stránkách obchodu

Obchod nedoporučuji,cena matrace 8800kč.Objednával jsem v akci 1+1 zdarma a obchod po mě chtěl 17600kč,že prý to je na stránkách špatně napsané.Objednávku jsem zrušil

Reakce obchodu Matrace Matex

moc nás mrzí, že nás nedoporučujete pouze z toho důvodu, že nebylo jasné, na které rozměry se akce 1+1 vztahuje. Ale je vcelku jasné, že pokud si objednáte 200x200 tak těžko dostanete druhou zdarma.
    Přeji pěkný den.

• Kamenný obchod se nachází na Praze 4 poblíž mého bydliště, to byl asi rozhodující důvod, že jsem nemusel jezdit nikam daleko - např. na Zličín nebo do Holešovic.
    • Dlouhá lhůta dodání (nechápu co je na výrobě matrací tak složitého a proč některé nemají skladem), mají napsáno do 14 dnů, v úterý 27.3., kdy mají konečně dorazit do bude cca. 16 pracovních dnů (zdržení z technických důvodů).

Kupoval jsem "narychlo" bez návštěvy dalších kvalitních prodejen. Příště bych se poohlédnul asi po jiné firmě, nicméně doufám, že matrace za 11 000 Kč budou stát za to a vydrží alespoň garantovaných 6 let.

Reakce obchodu Matrace Matex

Dobrý den, moc nás mrzí, že nám dáváte negativní hodnocení. Máme skladem hodně matrací, bohužel nemáme ty, které se prodávají méně, než ostatní. Za zdržení se omlouváme. Přijměte od nás 10% slevu na další nákup.

• Nekomunikace
    • zboží bylo v e-shopu uvedeno skladem, po uhrazení mi přišel e-mail, že bude cca do 21 dnů.

• Matrace byla v e-shopu skladem, následně jsem další den obdržela e-mail od výrobce, že dodací lhůta je 10 dní.

Nesnáším takové e-schopy, které mají vše skladem jenom aby nalákaly zákazníky a potom zboží nemohou sehnat.

Reakce obchodu Matrace Matex

Váš rozměr nikdy skladem nebyl - informace o dodání je vždy zobrazována u daného rozměru.
    Mrzí nás, že nejste spokojená,
    přijměte 5% slevu na další nákup.

Matrace Matex

• matraci jsem dosud neobdržel, tak nemám co hodnotit.
    Hrubeš

Dobry den,
    Vami objednane zbozi nebylo skladem (o skladovosti informujeme jak na eshopu tak telefonicky) a byl jste informovan o datu obdrzeni zbozi 21.7.2017.

Matrace Matex

• Dnes je 14 den a matrace nemám (podle vašich stránek je doba dodání 7 - 14 dní). Včera ráno jsem urgoval dodání emailem bez Vaší odpovědi. Odpoledne jsem urgoval telefonicky. Po následném Vašem telefonátu bylo přislíbeno dodání dnes na telefonickou výzvu. Zatím mě nikdo nekontaktoval.

Reakce obchodu Matrace Matex

velice nás mrzí tato situace. S naším dodavatelem neustále komunikujeme a snažíme se všechny dodací lhůty zkrátit na co možná nejkratší temín.

• Bez informace o termínu dodání

Reakce obchodu Matrace Matex

všechny objednávky řeší naši proškolení operátoři, kteří informují zákazníky o datu odeslání/přijetí + další obecné informace.
    Pokud se u Vás tak nestalo, omlouváme se. Můžeme Vám nabídnou jako omluvu Dárek, případně slevu na další nákup.

Zboži přišlo odporně špinavé, myslím tím vnější obal, jsem přesvědčen že za to může Toptrans, ale vaší odpovědností je s kým spolupracujete, takže nikdy více a nikdy více žádná zásilka s Toptrans. Navíc s dotyčným řidičem se nešlo domluvit česky, nerozuměl tomu co znamená "šedý dům", nabízenou možnost mluvit anglicky odmítl.

Reakce obchodu Matrace Matex

Dobrý den, omlouváme se za pošpinění vnějšího obalu naším přepravcem. Aktuálně řešíme změnu dopravního přepravce.

Dodací lhůta delší než měsíc...? První dodávka - poškozený obal, matrace špinavá, nepřebráno, druhá dodávka dodnes někde visí...takže storno.

Reakce obchodu Matrace Matex

Vzhledem k dočasným technickým problémům u jednoho z dodavatelů došlo k politování hodnému prodloužení dodací lhůty u objednaného produktu. Mrzí nás, že právě u Vaší objednávky došlo ke komplikacím, které jsme přes všechnu snahu nekázali řešit rychleji. Jako malou kompenzaci přijměte prosím 5% slevu na příští nákup.

• možnost nákupu online
    • 14-ti denní dodací lhůta, která byla garantována ze strany prodejce nebyla dodržena. Dneska je to 19. den a matrace nejsou stále dodány a nikdo mne neinformoval proč. Matka je po operaci páteře, z nemocnice doma a nemá na čem spát!!!!!

Nedodržení smluvních podmínek, nejasné, komu obchod patří, stránky se jmenují Matrace Matex, ale fakturu vystavila firma Matrace Comfort a.s. Když jsem se podívala do Obchodního rejstříku, firma měnila majitele. A nikde jsem nenašla email na vedení firmy. Firma Matex je neprůhledná. Příště budu rozhodně opatrnější.

Reakce obchodu Matrace Matex

Kontakt na společnost je uveden na https://www.matrace-matex.cz/cs/kontakty včetně všech potřebných údajů o provozovateli e-shopu. Zdržení dodávky nás velmi mrzí, snažíme se vyhovět v nejvyšší možné míře, přesto se někdy stane, že dodavatel nemůže splnit stanovenou lhůtu.
    Jako kompenzaci nabízíme slevu na příští nákup ve výši 5%.

Matraci jsem nakoupil s tím že nebudu muset nic zařizovat a dorazí bez problémů do Vánoc ... 7 dní.
    Místo toho následovalo 5 telefonátů a matrace dorazila až po 13 dnech.
    Už nikdy více.

Reakce obchodu Matrace Matex

Objednané zboží nebylo skladem, garance dodání do Vánoc se týkala jen skladových zásob. Standardní dodací lhůta je 2 týdny. A tak pro rychlé dodání jsme nabídli podobný produkt a ten po dohodě 22.12. odeslali. Bohužel, dopravní služba zboží nedodala - ztratila jej. Ihned po zjištění této skutečnosti (23.12.) jsme připravili nové zboží a další pracovní den (vzhledem ke svátkům a víkendu 29.12.) jsme jej odeslali k zákazníkovi. Moc nás mrzí, že jsme přes veškerou snahu nemohli splnit Vaše očekávání. Pokud byste přece jen u nás v budoucnu chtěl nakoupit znovu, poskytneme Vám slevu 5% na příští nákup. MATRACE MATEX

• dodaci lhuty kiatastrofalni

Reakce obchodu Matrace Matex

omlouváme se za komplikace s protržením obalu matrace, v současné době jsou již všechny expedované matrace důsledně baleny do dvou fólií a vybrané těžší kusy i do trojitého obalu. Jako kompenzaci nabízíme 5% slevu na Váš příští nákup u nás.