Posíláte dotazník a zboží dosud nedorazilo. Komunikace nulová...

Reakce obchodu Matrace Matex

moc nás mrzí vaše zkušenost. Ohledně samotného dotazníku - ten je posílán Heurekou, bez našeho vlivu.

Ohledně objednávky - dostal jste informaci následující den po vytvoření objednávky, že bude dodáno do 14ti pracovních dní, vzhledem k tomu, že vaše zboží se musí vyrobit (nebylo skladem).

Bohužel se tento termín nedodržel a vaše zboží vám bude dodáno zítra. Moc nás tato situace a vaše nespokojenost mrzí. Naše kolegyně se Vám ozve a zašleme vám nějaký dárek např. v podobě pěkné přikrývky, jako naší omluvu.
    Zaroven se pokusíme naše interní procesy vylepšit.

Tým Matex

Čekám 14 dnů na dodání zaplacené matrace!!!!!!!

Reakce obchodu Matrace Matex

velice se omlouváme za tuto nepříjemnost. Problém nastal s dalším zbožím, které bylo součástí objednávky a které nebylo skladem. Bohužel jsme tuto informaci včas nezaznamenali. Posíláme Vám jako omluvu 2 ortopedické polštářky.
    Zároveň pracujeme na zlepšení našich interní procesů, aby se toto již neopakovalo.

• Dobrá komunikace s obchodem
    • S matrací jsem byla nespokojená a musela jsem jí vracet. Bohužel vrácení je na vlastní náklady, takže mě to stálo přes 700 Kč.

Reakce obchodu Matrace Matex

moc nás mrzí, že jste byla s matrací nespokojená. Vždy se snažíme najít adekvátní náhradu, pokud vám matrace nevyhovuje a v těchto případech je vždy doprava zdarma. Pokud nechcete náhradu, tak odeslání zpět k nám do skladu hradí zákazník (viz OP). Děkujeme za zpětnou vazbu a určitě se pokusíme do budoucna tyto náklady také převzít.

• Dodací lhůta je dlouhá

Reakce obchodu Matrace Matex

objednávala jste matraci, která bohužel nebyla skladem a pro tyto produkty je doba dodání do 14ti dnů. Tuto informaci vidíte na našich stránkách a zároveň jste tuto informaci dostala i v emailu.

Snažíme se mít skladem co nejvíce našich produktů, ale jistě chápete, že není možné mít všechny i vzhledem k různým rozměrům.

Naše průměrná doba dodání je 3 dny.

Ozvěte se nám a my Vám nabídneme malý dárek jako omluvu za toto delší čekání.

Tym Matex.

Originální balení potrhaný přebaleno do jiného asi nějaký odložený kus. Ochrana krytka která chyběla byli jen 3 a jedna upadla po vybalení sem hodně zklamaný dostat to v takovém stavu. Tak snad bude i přes to vše rošt fungovat ale obava zůstává.

Reakce obchodu Matrace Matex

moc nás mrzí Vaše zkušenost a omlouváme se za ni. Produkt jste si vyzvedával u nás na prodejně a mohl jste tedy neadekvátní balení ihned reklamovat. Ozvěte se nám, dáme vám 5% slevu na náš sortiment jako omluvu.
    tým Matex

Firma se mnou vůbec nekonzultovala jaký typ matrace by se pro mě hodil, nevěnovali se mi, abychom společně vybrali matraci pro mě nejvhodnější. Matraci mi prostě poslali, aniž bych měl možnost si předem vyzkoušet zda mi bude vyhovovat. Matrace je tvrdá jako beton , za celou noc jsem nezamhouřil oka, nakonec, celý zmordovaný jsem si musel vzít moji starou matraci, která už dosluhuje. Nevyhovoval mi ani způsob jakým je matrace zabalena, nicméně to by ještě nebylo to nejhorší, k matraci dali zdarma polštář, takže nést v jedné ruce polštář a v druhé matraci bylo velmi obtížné, a to i přesto, že matrace byla velmi lehká. Šel jsem v nepřirozené pozici a lehce jsem si přitom hnul se zádama. Před 10 lety byl standard, že vám matraci doručili zdarma až do bytu a odvezli tu starou.

Reakce obchodu Matrace Matex

velmi nás mrzí vaše zkušenost, ale rádi bychom vše uvedli na pravou míru, i když je zřejmé, že vaše recenze je účelová.

1) Náš specialista s vámi komunikoval způsob dopravy, jak je matrace balená, jak je těžká. Ohledně samotné matrace jste poradit nechtěl. Navíc všude na našich stránkách velmi zřetělně uvádíme naše kontakty. Náš specialista by se Vám velice rád věnoval a určitě byste spolu našli tu nejlepší variantu matrace přímo pro vás.
    2) Matrace je středně tuhá. Určitě není tvrdá jako beton, jak avizujete. Toto je zřejmě způsobeno vaší zkušeností s vaší starou a proleželou matrací, na kterou je vaše tělo zvyklé.
    3) Snažíme se naším zákazníkům vždy dát něco navíc - doprava zdarma, dárek v podobě paměťového polštářku. 99,9% našich zákazníků víta tyto benefity.
    4) Věříme, že nová matrace Vám pomůže s Vaším zdravotním problémem, který jste si způsobil během přenosu 15kg těžké matrace. Pokud ne, obraťte se na nás a my Vám zašleme poukaz na masáž v místě vašeho bydliště.

tým Matex

• Nebylo zabaleno tak, jak bylo avizováno na stránkách Matx. Misto v "tašce" jen zavařeno v igelitu a obě dvě podložky na matrace svařeny k sobě. Naprostý hnus!
    • Navíc vedoucí v obchodě (kladno), kde jsem vyzvedával absolutně nepříjemná... když jsem se ozval, tak ona, že prý si to nemusím brát!

Reakce obchodu Matrace Matex

moc nás mrzí Vaše zkušenost a omlouváme se za ní. Již jsme učinili kroky, aby se toto neopakovalo. Prosím, kontaktujte nás na emailu [email protected], rádi Vám nabídneme dárek zdarma v podobě polštářku.

Objednávku jsem musel urgovat ale stejně ještě nedorazila a obchod ani neinformuje jak to bude pokračovat .

Dobrý den.
    Velice nás mrzí tato nemilá zkušenost. Bohužel došlo z naší strany pochybení ohledně Vaší objednávky. Omlouváme se za tuto nepříjemnost. Ozvěte se nám. Pošleme Vám jako omluvu menší dárek k Vaší objednávce. S pozdravem, Matrace Matex

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Matrace "smrdí" pojidly ještě nyní (14 dní), nevím, jakou dobu byla zabalená v igelitu, ale je to šílený. Bolí z toho akorát po noci hlava a je načichlá celá ložnice, takže na ni dosud nespím a musí být v jiném pokoji, kde nikdo není! A to jsem si ji kupoval, abych rychle vyměnil tu původní. Zklamalo mě to!

Reakce obchodu Matrace Matex

velmi nás mrzí nastalá situace, situaci zápachu matrací řešíme opravdu velmi vyjímečně, u 99% objednávek je vše v naprostém pořádku. Budeme rádi, když nám napíšete mail na [email protected] , tuto anomálii s Vámi vyřešíme k vaší spokojenosti.

S přátelským pozdravem

Robert / Matrace Matex

Na webu maji ze doručení je od 8.00 do 18.00 tak jsem napsal dompoznamky doručení v 18. Ve 13.00 mi volala dopravní firma ze mi to vezou ja jsem jim rekl ze jsem dal doručení v 18, oni mi rekli ze vozí do 16ti hodin. Chtelnjsem se domluvit na doručení v Praze nebo jiny den ikdyz jsem nakonec souhlasim v 16 na to mi řidič rekl ze mi nezaručuje cas doručení Takze jsem objednávku zrušil

Reakce obchodu Matrace Matex

Dobrý den pane Purcharte, velmi nás mrzí vaše recenze a storno objednávky.

U základního doručení Toptrans Standart je časové okno doručení mezi 8:00 - 18:00, což je obvyklá praxe u většiny dopravních společností nebo České pošty. Vždy záleží na domluvě s konkrétním řidičem.

V naší nabídce najdete i doručení Toptrans TOP-PRIVATE, kdy máte garanci večerního dodání mezi 16:00 - 20:00, dokonce smluvní dopravce nabízí i příplatkové víkendové doručení.

Děkujeme za zpětnou vazbu, věříme, že příště zvolíte možnost dopravy, která vám bude více vyhovovat.

S přátelským pozdravem

Robert / Matrace Matex

• ŠÍLENÁ DOBA DODÁNÍ,STÁLE NEMÁME NIC

Reakce obchodu Matrace Matex

u zboží, které není skladem je delší dodací doba, na kterou jste byl upozorněn.

Matrace Matex

vše je skladem a nakonec se dozvím, že výrobce má dovolenou. bohužel jsem platil předem, takže jsme svůj nákup nechtěl zrušit, jinak bych to udělal. ne, čekat na zaplacené zboží měsíc, když si dodavatel hraje na to, že vše umí, to je o ničem. a to jsem nechtěl nic speciálního.

Zboží zatím nedorazilo - ani informace, kdy to bude, nebo v jakém stavu je objednávka

• Uložení lamel je jiné než v popisu produktu

Reakce obchodu Matrace Matex

omlouváme se za tuto chybu. Informaci jsme opravili.

Přijměte 5% slevu na Váš další nákup.

Matrace Matex

• Na netu přehledné i s videi
    • Inzerce dodání neodpovídá realitě
    • Psáno skladen, ale po objednání dodávají do 14 dnů a ani to nedodrží.
    • Po telefonickém kontaktu - informace, že se teprve vyrábí.
    • Po druhém telefonickém kontaktu - informace, že dodají následující týden.
    • Čekám

Nedoporučuji, protože reálně nemají skladem to, co tak inzerují a komunikace nula, dokud se nezačnete zajímat, co se s objednávkou děje. Zatím jsem souhlasil, že týden počkám a poté případně zruším objednávku. Kupuji matrace 1+1 za 49000Kč a po slevě je nabízejí za 25000Kč, ale zákazníka si neváží, rychlejší a jednoduší je zajít do marketu a koupit za 3000 až 7000 a hned spíte. nakupuji přes net na dobírku, ale toto jsem ještě nezažil, většinou co objednám, dodáno do 1 max. 2 dnů.

Reakce obchodu Matrace Matex

Matrace nebyla skladem - dodání do 14ti dnů. Objednával jste 9.2. - tzn. zítra to bude 14 dní. Zboží které není skladem se musí nejdříve vyrobit, proto doba 14ti dnů.
    Za komplikace se omlouváme a vyzjistíme, zda byla opravdu uvedena milná informace o skladovosti.
    Naše zaměstnance proškolíme na lepší komunikaci směrem k zákazníkovi, protože si opravdu potrpíme na 100% servisu.
    Matrace Matex

• Nulová komunikace - ani po 10 dnech od objednávky a zaplacení a dotazu nemáme žádnou informaci o dodávce

Rada pro případné zákazníky:
    Nic neplaťte předem!

Dobry den.
    Nekolikrat jsme Vas kontaktovali pres uvedeny email a telefonni cislo v objednavce, bohuzel neuspesne.
    Matrace Matex

trochu mě překvapuje, že mám ohodnotit něco co jsem ještě nedostal.

Dobry den.
    Dotaznik spokojenosti od Heureka.cz bohuzel nekdy chodi drive, nez dostanete Vase zakoupene zbozi (vetsinou v pripade, kdy zbozi neni skladem a dodaci doba je delsi).
    Vase negativni hodnoceni nas mrzi, i kdyz vlastne nerozumime proc, kdyz neni co hodnotit.
    Matrace Matex

• nemohu nic hodnotit protoze mne nebyla matrace dorucena

Reakce obchodu Matrace Matex

matrace Vám byla dodána 17.1.2020. Tedy 14 pracovních dní po obdržení platby (zadal jste platbu převodem).

Vrácení lamelového roštu
    lamelový rošt si u Vás vyzvedne náš pracovník. O termínu budete informován.
    Hezký den
    Petr Kareš
    Hrnčířská 761, 470 01 Česká Lípa
    Tel.: +420 702 074 498
    [email protected]
    www.matrace-matex.cz

Toto vám zašlou e-mailem při vracení zboží a čekají v klidu až uběhne lhůta pro vrácení. Nemají na to mechanizaci. Dvě ženy na prodejně v Mostě je hrůza v oblasti podnikání. Nemají ani nákladní rampu. Zboží vám cpou z nějakého nedodělaného okna. Tahle firma už tedy nikdy ne.

Reakce obchodu Matrace Matex

nechápeme, jak Vám naši pracovníci mohli něco "cpát" oknem, když jste zboží vracel vy....
    Navíc, hlavní vchod máme směrem k OC Central, kde je také parkoviště a není třeba žádná rampa.

Mrzí nás, že se nás snažíte tímto pošpinit.

S pozdravem a přáním klidného spaní,