• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Recenze byla smazána ve smyslu bodu 8.3.2 Podmínek používání nákupní galerie Heureka.cz.

• obchod má hezké a srozumitelné webové stránky, lehce se vše najde
    • lákají na různé akce a slevy, bohužel ale mají vše předražené a každá jejich akční sleva není pravdivá!!!
    • na svých webových stránkách měli velikou reklamu jak dávají ke každé objednávce 100 kč voucher na další objednávku. Prý je jedno jaká bude cena objednávky a i tak voucher dají. Ještě jsem si telefonovala a ptala se paní abych se ujistila, že to tak je než pojedu přes celou Prahu. Bohužel na výdejním místě mladík o ničem nevěděl a já jela štreku s několika přestupama zbytečně. Volala jsem znova na jejich linku co se tedy děje a že jsem se té paní ještě ptala a ona, že mi zapomněla říct a ani to nikde neuváděli, že se jedná pouze o zboží doručené poštou! Paní mi řekla, že mám udělat objednávku a pak mi cenu odečte. Já ji ale vysvětlila, že chci platit kartou a tudíž potřebuji slevový kód prva. Odmítala mi ho dát ikdyž věděla, že jsem u nich nakoupila a byla to jejich chyba. Toto její chování mě velmi rozčílilo, protože jsem udělala vše jak inzerovali. Ani se mi paní neomluvila a ani nenapsala omluvný email :(. Matcha tea jako takový určitě doporučuji, ale raději objednat jinde. Nakonec jsem sehnala velké balení 4pack přes známého co má firmu a prodává je také a za jeho nákupní cenu. Takže mám levnější než i kdekoliv na internetu

Reakce obchodu Matchatea

Historicky první negativní reference našeho obchodu je tu, tak si na ni dovolím zareagovat obsáhleji, protože je potřeba tuto negativní referenci uvést na pravou míru.

10.9. provedla paní Vlaďka objednávku na jedny matcha mandle viz zde: bit.ly/objednavkaMT. Tuto objednávku v hodnotě 58 Kč si zadala s vyzvednutím na Matcha Pointu v Mánesově ulici. Následně se paní Vlaďka vydala na dlouhou štreku přes celou Prahu a na Matcha Pointu bohužel zjistila, že obdrží pouze matcha mandle za oněch 58 Kč a 100 Kč slevový kupón na další nákup bohužel nikoliv.

Poté, co paní Vlaďka zjistila, že 100 Kč kupón nedostane, následoval telefon kolegyni Veronice, která se paní Vlaďce snažila slušně vysvětlit, že 100 Kč kupóny skutečně dáváme ke každé objednávce, ale platí pouze pro ty objednávky, které se odesílají přímo z našeho centrálního skladu. Tato informace je rovněž uvedena i na stránce, která se kupónům věnuje www.matchatea.bio/pro-verne/.

A tady příběh této negativní reference teprve začíná, protože do této chvíle jsem vůbec o problému paní Vlaďky nevěděl. Dozvěděl jsem se o tomto problému až z reference na stránce firmy.cz: bit.ly/firmyczmatcha a obratem jsem volal kolegyni, co se stalo. Ta mi to vysvětlila a já jí odpověděl, že když už jela paní takovou štreku, tak jí slevový kupón mohla dát i přesto, že na něj neměla paní Vlaďka nárok, ale v zásadě nemohu proti kolegyni napsat křivé slovo, protože postupovala zcela v souladu s pravidlem tohoto kupónu. Toto je zkrátka na individuálním posouzení a vzhledem k tomu, že kolegyně u nás pracuje krátce, tak si nedovolila jít v tomto případě mimo naše pravidla.

Vyžádal jsem si tedy kontakt na paní Vlaďku, které jsem zavolal. Nechal jsem si to ještě jednou převyprávět a přestože jsem věděl, že pravda je na naší straně, tak jsem se paní Vlaďce omluvil a nabídl jí kupón na slevu dodatečně + dárek k tomu. To paní Vlaďka odmítla s tím, že si může nakoupit naše zboží u kamaráda za mnohem lepší cenu a telefon mi položila. Paní Vlaďku jsem zjevně nepřesvědčil o tom, že mám chuť situaci řešit a následovala další negativní reference, tentokrát tady.

Popravdě jsem čekal, že to jednou přijde, ale šňůra 391 pozitivních referencí jednoznačně vypovídá o tom, že náš obchod zjevně tak špatný nebude a jednoznačně vypovídá o tom, že o své zákazníky se staráme dobře. První negativní reference mne samozřejmě mrzí, ale kdo si tento příběh dočetl až dokonce, tak snad uzná, že oprávněná jednoznačně nebyla.

Petr Patočka
    jednatel

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.