• rychlá a bezproblémová dodávka

Reakce obchodu Matchatea

Děkujeme za doporučení, Věro :)

• Velký výběr produktů
    • Skvělé informace o produktech
    • Perfektní komunikace obchodu

Reakce obchodu Matchatea

Děkujeme za nádhernou referenci, Jitko :) Služby pro naše zákazníky stavíme na první místo :)

• Rychlá příprava zdravého nápoje.

Reakce obchodu Matchatea

Jsme rádi, že Vám matcha vyhovuje, Heleno :) Přejeme, ať i chutná a děkujeme za super hodnocení :)

• Již několik let spokojená s nákupy, posílají s balíčkem slevové kupóny na další nákup,informují o slevách a akcích Komunikace výborná, opravdu rychlé odbavení a doručení. Maximální spokojenost
    • Nemám co bych vytknula

Reakce obchodu Matchatea

Máme obrovskou radost, že jste s naším servisem tak spokojená, Jano :) Chceme, aby naši zákazníci měli co nejlepší podmínky k nákupu :) Děkujeme za moc krásnou zpětnou vazbu a s celým Matcha Tea(m)em si ceníme Vaší věrnosti :)

• Japonske caje, dobra komunikace, rychle dodani

Reakce obchodu Matchatea

Děkujeme za plné hodnocení :) Na kvalitě čaje, zákaznickém servisu a na rychlosti si zakládáme :)

• Nejlepší Matcha
    • Vynikající komunikace
    • Velký výběr
    • Rychlé doručení

Nejlepší obchod s nejlepší Matchou na světě.

Reakce obchodu Matchatea

A s těmi nejlepšími zákazníky <3 :) Moc děkujeme za překrásnou referenci :)

• Velmi kvalitní zelené čaje, dobrá komunikace, rychlá dodávka.
    • Spolehlivý eshop.
    • Zatím nic.

Velmi kvalitní zelené čaje, dobrá komunikace, rychlá dodávka. Spolehlivý eshop.

Reakce obchodu Matchatea

Děkujeme za plné hodnocení :)

• Dobrá komunikace, brzké dodání zboží

Reakce obchodu Matchatea

Děkujeme za doporučení :) Rychlost je jednou z našich priorit a vždycky máme radost, když ji naši fanoušci ocení :)

• vyřízení rychlostí blesku
    • co je deklarováno skladem, je opravdu skladem
    • příjemná komunikace

Na Matchatea nakupuji už několik let a díky vynikajícím zkušenostem jak s firmou, tak jejich produkty, se sem pořád vracím.

Reakce obchodu Matchatea

Děkujeme! Jsme opravdu rádi, že se k nám vracíte a Vaší věrnosti si moc vážíme :) Držíme vysoký standard služeb i zboží a vždycky máme velikou radost, když to naši zákazníci ocení :)