Přišlo mi úplně jiné zboží než jsem objednala. Vrátila jsem zpět prostřednictvím dpd. Po 18 dnech nemám ani zboží, ani peníze na účtě.

Reakce obchodu Martessport.eu

velice se omlouváme za způsobené potíže, které byly zapříčiněny technickým problémem na straně DPD (záměna zásilek). Nicméně peníze dle mých informací byly vráceny na Váš účet.

Tým e-shopu Martessport.eu

• Rukavice přišly malé a žádala jsem výměnu.Nekolik dní to urguji,protože mám jako dárek ale nikdo nereaguje.Pokud se tak stane ráda stáhnu hodnocení.Nyni nemůžu jinak.

Rukavice přišly malé a žádala jsem výměnu.Nekolik dní to urguji,protože mám jako dárek ale nikdo nereaguje.Pokud se tak stane ráda stáhnu hodnocení.Nyni nemůžu jinak.Podotykam,že mám vše originál ,v původním obalu ATP.

Dobrý den, Leno,

mrzí nás, že se nepodařilo vybrat správnou velikost rukavic. Věříme, že se již vše podařilo vyřešit k Vaší spokojenosti. Bohužel z technických důvodů nejsme schopni provést výměnu velikosti za jinou a je nutné špatnou velikost vrátit a následně objednat velikost správnou. Detailní informace k vrácení zboží naleznete zde: https://martessport.eu/cz/vraceni-vymeny

Tým e-shopu Martessport.eu

• Vyhodu nevidim zadnou,jsou to podvodnici,nic nekupujte u nich!
    • Obchod jsou podvodnici,kteri neco slibuji a nedodrzi.Nic nekupovat!

Rozhodne nic nekupujte,jsou to podvodnici,co nedodrzi,co pisi na jejich strankach.Lituji,ze jsem je vubec objevil na netu a ze jsem ztracel cas s nima s objednal zbozi.Podvodne slibuji neco,co nedodrzi.Rychle od nich pryc a zablokovat veskerou komunikaci.

Reakce obchodu Martessport.eu

mrzí nás, že nejste spokojen s nákupem v našem e-shopu. Nicméně bychom se chtěli důrazně ohradit proti Vašemu tvrzení. Rozhodně nejsme podvodníci, jak tvrdíte a věříme, že o tom svědčí i pozitivní zkušenosti jiných zákazníků. Pouze se nám nepodařilo přijít na to, proč Vám nešel použít slevový kód, který ostatním zákazníkům v době platnosti kódu fungoval.

• Nelze reklamovat na prodejně. Za mě absolutně k ničemu

Reakce obchodu Martessport.eu

reklamovat zboží přímo na naší prodejně opravdu z technických důvodů nelze. Nicméně je možné reklamované zboží na prodejně k reklamaci předat, zaměstnanci prodejny následně zajistí doručení na reklamační sklad.

• Levnější než jinde

Objednala jsem zboží s velikonoční slevových kupónem. Objednávka však nesla zaplatit. Kdyz jsem vzápětí klikla na odkaz v mailu a vyžádala zadání platby znovu, byla jsem přesměrována na polskou platební bránu, na které taktéž neslo zaplatit ani jednou z uvedených možností. Po mailovém dotaze mi bylo druhy den sděleno, ze objednávku v systému nevidí a ze musim udelat novou. Tím ze to byl uz další den, velikonoční slevových kupon uz nešel použit. Protoze jsem se registrovala, objednávka na profilu existovala ve stavu zpracovává se…Zvolila jsem tedy moznost znova objednat, což systém sám nabízí a zaplatila jsem. Platba tentokrat proběhla hned, ale až po zaplacení jsem zjistila, ze jedna objednaná položka zmizela ( bylo kalkulována tak, aby byla doprava zdarma) a misto ni bylo nauctovano dopravné. Opět jsem hned psala, jestli je moznost storno nebo úprava faktury a paní mi odpověděla, ze tato moznost není, neboť objednávky jsou automaticky generovany systémem a jediná moznost je zboží neprevzit od dopravce. S tímto e-shopem uz nechci nic resit, nechala jsem si tedy poslat zboží a zaplatila za dopravu. Po 3 dnech mi jeste přišel mail, ze ruší mou (původní) objednávku, protoze jsem ji neuhradila- tu co prý neviděli v systému a kterou jsem zaplatit chtěla, ale bohužel mi nikdo neřekl jak, kdyz odkaz nebyl funkční. Nejsem spokojena s tímto e-shopem. Jine obchody na podobnou situaci umějí reagovat lépe.

Reakce obchodu Martessport.eu

mrzí nás komplikace spojené s Vaší objednávkou. V momentě, kdy objednávka není uhrazená, je pro kolegy, kteří mají na starost obsluhu zákazníka "neviditelná" a nezbývá v tu chvíli tedy nic jiného než opětovná platba pomocí odkazu, případně nová objednávka. Tato objednávka je následně automaticky stornována, pokud není zaplacena - z tohoto důvodu Vám přišel automatický e-mail o jejím zrušení.

Tým e-shopu martessport.eu

Kterej Polák dělal tabulku velikostí bot?????? Zmerite chodidlo v cm. Ale velikostní tabulka je o jednu velikost výši!!!! Takže mám boty na troje ponožky a stejně v nich plavu. Aloha

Reakce obchodu Martessport.eu

mrzí nás, že nejste spokojen se zbožím, zakoupeným v našem e-shopu. Situaci jsme prověřili a v našem e-shopu je uvedena stejná velikostní tabulka, kterou udává výrobce - Adidas. Pokud Vám velikost vybrané obuvi nesedí, nabízíme možnost vrácení zdarma (při platbě předem) do 30 dnů od převzetí balíčku z našeho e-shopu, detaily naleznete zde: https://martessport.eu/cz/vraceni-vymeny

Tým e-shopu martessport.eu

Každá bota /žabka, stejné velikosti 45, rozdíl i několika cm i mezi levou a pravou, dle infolinky je to normální a může za to mnou špatně změřená vložka do bot. Doposud se mi nevyjádřili jak mám u žabek měřit vložku.

Reakce obchodu Martessport.eu

mrzí nás, že nejste spokojen s nákupem v našem e-shopu. Nejprve bych chtěl podotknout, že Vám byla nabídnuta možnost zaslání velikostní tabulky ke konkrétnímu modelu. Důležité je také zmínit, že se nejedná o stejnou obuv, pouze obuv stejné značky a jedná se o pantofle/žabky (v tomto případě opravdu bohužel ve výjimečných případech může docházet k drobným rozdílům ve velikostech, např. o 0,5 cm oproti jinému modelu).

Taktéž je teoreticky možné, že došlo k výrobní chybě a na Vámi objednané obuvi je špatně označená velikost.

V každém z výše uvedených případů máte možnost zakoupenou obuv do 30 dnů od převzetí balíčku vrátit, viz. https://martessport.eu/cz/vraceni-vymeny, o čemž jste byl v e-mailu opakovaně informován. Stejně tak máte možnost zakoupenou obuv reklamovat. Následně bude obuv posouzena a budou Vám vráceny peníze.

Za způsobené problémy se omlouváme.

Tým e-shopu martessport.eu

Obchod informuje o době doručení 3 - 7 dnů. Uplynulo 11 dnů a zboží nedorazilo. Obchod dále neinformuje.

celkova nespokojenost .....

• Nabidka zbozi ktere neni

Na zaslanou urgency odeslána automatizovaná odpověď, následná reakce žádná

platbu jsem provedla ve stejnem case jako objednavku, je to jiz vice nez 10 dni a obchod mlci, nic mi neprislo

• Špatná komunikace
    • Pozdní dodání
    • Zboží není dle představ

I přes moji opakovanou písemnou a telefonní žádost a upozornění o dodání zboží ve včasném termínu, na které mi zpočátku nikdo nereagoval, zboží přišlo stejně pozde, cca po 12dnech,s opožděnou komunikaci a s domluvou, která stejně neplatila. Nedoporučuji.

od 5.5. zaplacena objednavka na boty a je 16.5. a stale je nemam, objednavku jsem zrušila

• Objednávka byla zaplacena 24.4. A doposud zboží nedorazil, i když obchod avizoval, že je zboží skladem!

• Komunikace s obchodem byla velmi špatná
    • Nikdo nezaslal číslo objednávky a zda se balík doručuje
    • Odepsali mi, že zboží by mělo dorazit VČERA. Když jsem jim psala, zda je vhodné takto odbývat své zákazníky, raději nikdo neodepsal
    • GLS napsal ráno smsku, s tím, že mám být ten den doma a že mi doručí zásilku. Údajně jsme neměli jméno na zvonku (které tam je a zvonek funguje), pán byl tak pohodlný, že raději ani nevolal.
    • Zboží je špatně očíslováno (tedy boty 23 mají velikost 25)
    • Zbytečná platba 79 Kč

Nedoporučuji

E-shop je nepřehledný, doba dodání byla nám můj vkus moc dlouhá i když bylo zboží skladem. Nejhorší je, že nesedí velikost dle tabulky uvedené na webu.

Zatím nevím, zboží už je dost dlouho objednané a zatím nic nepřišlo.

Dlouhá čekací doba na zboží které je skladem a nekomunikativnost

Reakce obchodu Martessport.eu

Dobrý den, přiznáváme ke zdržení doručení balíku došlo, zákazník obdržel zásilku 28.3.2018. Omlovame se.