• Rychlé dodání.
    • Méně kvalitní e-shop (webové stránky). Měl jsem problém s vyhledáním některého zboží.
    • Nenalezl jsem možnost zadat jinou doručovací adresu, než je adresa fakturační. Pokud člověk zadá adresu fakturační, postupuje dále v objednávce s tím, že se někde objeví možnost zadat doručovací adresu, je pak nemile překvapen, že objednávka je najednou dokončena, ale zboží je odesláno automaticky na fakturační adresu. Toto by opravdu chtělo změnit.

Reakce obchodu Martessport.eu

děkujeme Vám za hodnocení Vašeho nákupu. Aktuálně jsme těsně před spuštěním nového vyhledávače, který snad výrazně zlepší orientaci v e-shopu.

Co se týče doručovací adresy - vzhledem k tomu, že aktuálně z technických důvodů nemůžeme vytvářet fakturu na IČ, není pro nás důležité rozlišovat doručovací/fakturační adresu. Nicméně po přihlášení do Vašeho účtu si můžete přidat další adresy a používat tu, kterou aktuálně budete potřebovat.

S pozdravem,
    Tým e-shopu Martessport.eu

• Kvalitní zboží, dobré ceny, rychlé dodání

• velký výběr kvalitního zboží
    • rychlost dodání
    • spolehlivost

Velký výběr kvalitního zboží, rychlost dodání, slevy