• Zboží dorazilo v pořádku

• Rychlé doručení

Obchod doporučit nemůžu. S reklamací nijak nespěchají, komunikace nulová...za mě už víckrát ne.

Reakce obchodu Šperky Marre

mrzí mě vaše nespokojenost. Zboží jste objednala v sobotu večer, hned v pondělí vám bylo odesláno. “Nulová komunikace obchodu” - o problému se zbožím jste nás neinformovala a až po vašem odeslání zboží k reklamaci jste nás kontaktovala se stížností mj. na nedodání kódu pro odeslání zásilky na naše náklady. Jak jsem vám obratem po vašem prvním mailu odpovídala - kód bychom vám samozřejmě poskytli, pokud bychom se od vás dozvěděli o tom, že zboží chcete reklamovat. Také jsem vám psala, že vám náklady na poštovné uhradíme. Vaše reklamované zboží jsme u sebe měli 2 pracovní dny, třetí pracovní den je reklamace vyřízena a vy píšete, že nespěcháme s vyřízením reklamace.

Reklamace strženého závitu byla vyřízena do 3 pracovních dní k vaší spokojenosti.

Martina

• Nekvalitní zboží

Reakce obchodu Šperky Marre

moc nerozumím vaší recenzi - zakoupil jste naprosto základní piercingové šperky (kroužky s kuličkou), kde není co zkazit a tudíž si nedovedu představit, co se vám na nich zdá nekvalitního. Co se týče materiálu, tyto piercingy máme testované na spektrometru - tzn. máme ověřenou kvalitu oceli, která je skutečně 316L. Tedy ani materiál nemůže být označen za nekvalitní. Tyto šperky několik let dodáváme do piercingových salonů a nikdy nebyl žádný problém.

Pokud jste byl s nákupem nespokojen, nechápu, proč jste se nám neozval nebo nezaslal zboží zpět s odstoupením od kupní smlouvy.

Přeji vám pěkný den,

Martina Řezníčková
    www.marre.cz

• náušnice jsou odeslány defakto hned po objednání, všechno bylo vždy naprosto v pořádku a do obchodu se ráda vracím, jsem již letitý zákazník :)

rychlost doručení, spokojenost

Moje objednávka byla velice rychle vyřízená. Já jsem maximálně spokojená. Zboží bylo přesně jako na fotce.

Bleskové doručení

Je to super obchod,a všem jej doporučuji.
    I cena jsou super.

100% spokojenost

• Kvalita zboží
    • Rychlost odeslání
  • Magnet nedrží pevně, když se tam vloží barevná vložka. Balení přišlo bez plničky na popel.

Reakce obchodu Šperky Marre

velmi nás mrzí, že nejste s produktem spokojena a že jste nás nejdříve nekontaktovala přímo na našem e-mailu nebo telefonu, abychom problém obratem vyřešili napřímo, příp. vám poradili, jakým způsobem můžete produkt vrátit. Co se týče plničky, je vždy součástí balení. Jelikož je malá a z průhledného plastu, mohla být přehlédnuta (?).

Martina Řezníčková
    www.marre.cz

• Přehledné stránky
    • Velký výběr
    • Objednané šperky naprosto odpovídají představě

Velká spokojenost s výběrem,cenou, rychlostí a milým polepením zásilky

• Slušný výběr
    • Asi niC
    • Supr cena

Rychlé dodání a dobrá komunikace

šperky s kameny ve znamení se špatně běžnou cestou shání , tady jsem objednala a zboží přišlo až domů a v krátkém termínu , byla jsem spokojená . Žádná negativa nebyla .

Obchod proběhl v pořádku.

• Ceny
    • Sortiment