• Rychle vyřízení,

dobrá cena,rychlé dodání

• Rychle dodani
    • Možnost platit kartou
    • Nevim
    • Ještě jsem na žádnou neprisel

Doporucuji

• velmi dobrý přístup a rychlost jednání

• Ochotná komunikace
    • Zatím jsem na žádnou nepřišel

Přehledný e-shop, rychlá dodávka.

Výborná kaše, velmi zajímavá chuť, trochu odlišná od domácí ovesné kaše. Rychlá snídaně, možno zalít vodou či mlékem a přidat, co kdo chce. Navíc za tu cenu :)

Objednala jsem dopravu a platila za dopravné přes Českou poštu na adresu, přesto mi balíček byl dodán pouze na pobočku pošty ( 7km vzdálené) takže zklamání od obchodu....

Reakce obchodu MARKMED

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí Vaše zkušenost s dopravou objednaného zboží. Při objednávkách plně respektujeme přání zákazníka vyjádřené zvoleným způsobem dopravy. V případě vaší objednávky byla objednávka učiněna jako "Balík na poštu" s uvedeným PSČ. Víme, že služba "Balík na poštu" je využívána mnoha klienty, kteří nejsou během dne k zastižení přepravcem nebo službou "Balík do ruky". Mrzí nás komplikace, které jste s převzetím zásilky měla. Nicméně platí, že jste Vaše objednané zboží předali k přepravě bez jakýchkoliv prodlev a přesně dle Vámi vybraného způsobu doručení. Děkujeme za Váš nákup u nás.

Produkt nemeli, i kdyz se dal na webu vlozit do kosiku. Ale velmi ocenuji komunikaci obchodu.

Reakce obchodu MARKMED

Na našem eshopu můžete vložit do košíku i produkt, u kterého je uveden stav Momentálně nedostupný a o této skutečnosti je zákazník následně i informován.

Firmu Markmed doporučuji. Přehlednost shopu, dostupnost zboží. Téměř okamžitá možnost vyzvednutí. Profesionální a příjemné jednání pana majitele.

• Okamzite dodání. Profesionální jednání.

Doporucuji

• Dobra cena a moznosti doruceni
    • Nevim

Doporucuji

• Nabídka a přehlednost obchodu MARKMED je vynikající.
    • Rozhodnul jsem se jej vyzkoušet.

Dodané zboží jsem ještě nepoužil.
    Přesto jsem po všech stránkách spokojen.
    Proto obchod MARKMED všem doporučuji.
    Děkuji a zase v něm nakoupím.

• nemám

• Perfektní komunikace, rychlé dodání zboží.

Spokojenost. Doporučení.