• rychlost spolehlivost

o žádné nevím

• Široká nabídka produktů.
    • Spolehlivý obchod.

• Výborná zkušenost.

VŠE OK MOHU DOPORUČIT POTENCIÁLNÍM ZÁKAZNÍKŮM JSTE SUPER A DĚKUJI

• rychlost a cena

nema chybu

V místě bydliště, okamžitý osobní odběr.

• Vstřícné rychle vyřízení objednávky. Okamžitá možnost vyzvednutí objednaného zboží.

• Dobrá cena
    • Rychlost a možnosti dodání
    • Nepřišel jsem na žádnou

• Dobre zbozi, dobra komunikace a rychlost dodani
    • Zatim nevim

V obchode se nam dobre nakupuje, dokonce nam v lete ochotne pomohli s dodanim veci na tabor

• Rychla reakce
    • Pohodlne vyzvednutí