• Velmi rychlé vyřízení objednávky.
    • Nic.

První objednávka na podzim loňského roku proběhla v pořádku. Druhá objednávka v v březnu, zaplacena zálohovou fakturou. Přišel e-mail, že objednávka přijata, vyřizuje se.
    Od té doby tři týdny nic, obchod nereaguje ani na e- maily ani na telefony. Dvě čísla hlásí, že se s volaným nejde spojit.

Bohužel nedoporučuji, přišel dotazník spokojenosti, ale zásilka doručena nebyla a dovolat se do firmy opakovaně nejde.

Aesculap Ambulance.

• žádná výhoda, když nemám zboží
    • + nic
    • platba předem a zboží nedodáno

Více než půl roku se pokouším získat předem zaplacené zboží v hodnotě téměř 9 tisíc Kč, neodepisují na maily, neberou telefon. Rozhodně nic neobjednávejte a neplaťte předem, jeden velký podvod.

• ziadna ochota komunikovat zo strany obchodnika
    • tovar po 14 dnoch od objednania a zaplatenia nedorazil
    • neodporucam
  • Na zaplacené zboží ( v hodnotě 1300,- Kč) čekám dodnes. Objednávala jsem před 8. týdny. Již nikdy více !

Zboží bylo objednáno a zaplaceno. Za více jak týden nedorazilo . Nikdo nereaguje na email ani na telefon. Neobjednávejte nic !!

• Cena zboží
    • Zboží ještě nedorazilo a už se ptají , zda doporučím obchod!!

Pokud nespěcháte, je to v pohodě. Info nikdo nepošle, zákazníku, počkej si.

Velmi rychlé objednání a dodání zboží.

Objednala jsem 5.12.2023 a zboží doposud (do 7.1.2024) nedorazilo. Krom toho, že 5.12. napsali, že přijali objednávku a 6.1. napsali, že zboží je u externího dodavatele a čekají na jeho dodání, tak se obchod neozval. Naštěstí jsem zvolila platbu na dobírku, takže mi v objednávce neleží žádné peníze. Ale příště si už u tohoto obchodu rozhodně nic neobjednám.

• Nekomunikují
    • Zboží ani po několika urgencích ještě nepřišlo
    • Nikdo nebere telefony

• zboží objednáno 5.12.2023, 18.12.2023 nedoručeno, přičemž v nabídce obchodu je už týden údajně skladem s doručením do 2 dnů. Komunikace obchodu = 0

Nedoporučuju

• Zboží přišlo rychle
    • Testy na covid (2x5 ks), které jsem objednala měly expiraci za 6 týdnů!

Testy jsem chtěla reklamovat, paní řekla, že to bude řešit s jednatelem, ale už se nikdo neozval. Možná se ještě někdo ozve, ale je to velmi nesolidní prodat výrobky, které mají expiraci za 6 týdnů.

Zboží ani po více než 1,5 měsíci nedorazilo, objednávku jsem zrušila, žádala návrat peněz, ale obchod přestal komunikovat a peníze nikde.

• Rychlé dodání, zboží odpovídalo popisu, cenově rozumná doprava.

• Rychlost vyrizeni
    • Jediny obchod, ktery mel bandaz velikosti L

Maximalni spokojenost. Rychlost vyrizeni. Super domluva pri vymene za vetsi velikost. Jediny eshop, ktery mel velikost L.

Vše šlo hladce, bez problémů, doporučuji

rychlé vyřízení, možnost osobního odběru dle dohody, kvalitní výrobky

• spokojen

vše ok