Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Market-online.cz

velice si vážíme Vaší důvěry a děkujeme za Vaši recenzi. Těšíme se na další spolupráci.

Vše ok

• utěrky jsou kvalitní
    • Zasbaleno tak, jako by letělo na měsíc - 25 minut jsem se propracovávala ke zboží a odpoadu bylo na pět balíků

Reakce obchodu Market-online.cz

velice si vážíme Vašeho názoru a děkujeme za Vaši recenzi. Přepravci ne vždy zachází s balíky s opatrností a proto se snažíme zboží vždy zabalit tak, aby dorazilo nepoškozené a předcházíme tím případným reklamacím. Součástí Vaší objednávky byl tekutý čistící přípravek a další zboží, které by se mohlo vytečením obsahu čističe poničit, věřím, že to chápete.
    Těšíme se na další spolupráci.
    Tým Market-online.cz

Rychle doručeno. vše bylo dobře zabaleno

Rychlé dodání , dobrá cena

Tým Market-online.cz

• vše naprosto úžasné, komunikace perfektní

Tým Market-online.cz

• rychlá komunikac i dodání
    • některé objednané zboží nebylo skladem - objednala jsem náhradní

celkem spokojenost

Výhodný nákup

Naprostá spokojenost s obchodem

Rychlost a spolehlivost.

Tým Market-online.cz

• můj několikerý nákup,takže asi není co vytknout
    • nemají problém cokoliv zabalit-řekla bych

Tým Market-online.cz

• Bohužel byl balík z nějakého důvodu přesměrován a doručen do jiné pobočky, ale za to snad obchod nemůže
    • Objednala jsem tekutinu (kapalinu), která byla uzavřená, zabalena v bublince a folii, ale krabice byla stejně mokrá

Reakce obchodu Market-online.cz

je nám to velice líto, ale jak jsem již jednou říkala, bohužel po opuštění naší provozovny nedokážeme již přesměrovat zásilku. Od nás si dopravce přebere balíček a je od nás směrován na místo určené zákazníkem. Někdy kapacita boxů po naplnění neumožní doručit zásilku do vybraného místa a přepravce ji potom uloží na nejbližší možné místo. Zákazník je upozorněn, kde se zásilka nachází a může si u přepravce domluvit uložení jinde. Opravdu si náš e-shop nemůže dovolit měnit bez souhlasu zákazníka uložení zásilky na jiné místo. Pokud bychom věděli , že je obsah poškozený, určitě bychom Vám vyšli vstříc. Našim zákazníkům se snažíme vyhovět co nejlépe.

• Rychlost a přesnost dodání do Alza boxu

• Rychlost dodání.

Výborná komunikace. Rychlost dodání zboží.

Rychlé dodání zboží

Tým Market-online.cz

• Nemusím nikde nic shánět, jezdit, objednám a hotovo

Léta jsem kupovala nakladač na okurky a zeleninu PIKANTU. Bohužel, přestala se vyrábět, což si myslím, že je škoda, za mě byla TOP.
    Tak jsem zkusila nahradit NOVOU, jsem spokojená, protože nic podobného neznám, ale PIKANTA byla lepší. Vozila jsem ji i rodině na Slovensko.

Rychlé dodání