posílá pořád marketingové maily, dotazníky spokojenosti a pořád tak zákazníka otravuje

byl jsem okraden - zboží nedodáno- peníze nevráceny

Vážený pán Kovařík
    Ďakujeme za hodnotenie. Ako ste boli informvoaný, tovar nebol dostupný, preto v zákonom stanovenej lehote vám budú vrátené peniaze späť na kartu, z ktore prišla úhrada, o čom ste boli informovaní.
    market 24

Nekomunikuji

• velký výběr zboží za rozumné ceny
    • slíbená dodací doba 3-5dní,po 10 dnech jen dopis s prosbou o trpezlivost

Tento strojek na nudle je nepoužitelný,zkoušel jsem 4 různě tuhá těsta,
    a nudle jsem nevyrobil...Měli byste vyzkoušet,než budete prodávat.

• Žádné výhody.
    • Obchod nemá zboží skladem v dostatečném množství.
    • Vrácení peněz z mnou zrušené objednávky trvalo neúměrně dlouho - 2x bylo telefonicky urgováno vrácení zpět za zrušenou objednávku, protože na e - maily zaslané prodejci nikdo neodpovídal.Zákaznická linka je na Slovensku, předvolba +421 a navíc telefony skoro nikdo nezvedá, na e - maily prodejce neodpovídá. Po dovolání se na Zákaznickou linku byla operátorka nepříjemná a odkazovala na jiné telefonní číslo - operátorka tedy k ničemu a zadarmo drahá. Tento obchod již nikdy více. Nedoporučuji!

Obchod určitě nedoporučuji. Nikdy více !

Internetový obchod nabízí zboží, které nemá k dispozici a umožní je objednat a zaplatit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• nabízí zboží které nemá

Zboží dorazilo poškozené ! Odeslala jsem zpět ! Stále čekám na peníze a poštovné prý neuhradÍ! Nedoporučuji!!!!

Vážená pani Skuthanova.
    Ďakujeme za hodnotenie. Tovar, ktorý Vám bol dodaný, bol nepoškodený.
    Vy ste sa rozhodli ho vrátiť (nie reklamovať) a to z dôvodu, že ste ho chceli v inej farbe. Peniaze Vám budú vrátené v zmysle zákona v zákonom stanovej lehote.
    Vaše hodnotenie preto považujeme za klamlivé.

Dle internetové nabídky měly být hračky dodány do 3dnů.
    Týden jsem čekala na fakturu - platbu předem - a NIC !
    Pak přišel email, že jedna hračka není -a opět žádná faktura,
    proto jsem objednávku zrušila.

• Poslali jiné zboží a odmítali řešit
    • Špatná komunikace - povýšená, drzá, a neřeší problém
    • Nerespektují zákon

Naprosto nejhorší obchod, kde jsem kdy nakupoval. Objednal jsem u nich přes heureku box Lega, číslo 10697. Poslali mi místo toho jiný podobný box Lega, číslo 10698, který má 790 kostiček místo 1500 a stojí přibližně polovinu.

Když jsem to obchodu psal, tak to odmítali řešit, že jsem to špatně objednal. Přestože chyba byla jasně na straně obchodu, ukazoval jsem jim e-mail z heureky, kde se ptá, jak jsem spokojen s boxem 10698 (ne 10697, který mi poslali), ukazoval jsem jim jejich fakturu, kde byla cena toho dražšího boxu. Odmítali řešit. Dokonce odmítali, že jsem jim zboží vrátil. Pochopitelně, když jsem jim zaplatil 1400 a poslali mi zboží v ceně 800.

Sepsal jsem písemnou žádost na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů a na své náklady za 300 Kč poslal zboží zpět na Slovensko. Vrátili mi peníze jen za zboží, nevrátili poštovné ani jedním směrem. Přitom i český i slovenský zákon jasně říkají, že peníze za dopravu k zákazníkovi musí vrátit vždy. A poštovné při vrácení musí vrátit pokud jde o chybu obchodu, což zde šlo, poslali jiné zboží.

Komunikace ze strany obchodu byla celou dobu arogantní a nepříjemná, pokud nějaká byla. Na většinu e-mailů neodepsali vůbec, bylo třeba dlouhé dny urgovat. A nejde o žádné pochybení zaměstnance, dopisovala si se mnou přímo paní majitelka.

Takže jsem na na nákupu prodělal 300+150 Kč na poštovném, co jsem u nich objednal nemám, a ztratil jsem hodiny času dohadováním s nimi. Zaslal jsem stížnost na Slovenskou obchodní komisi, snad jim dá pokutu. Podle ostatních komentářů tady nejsem jediný, ke komu se takhle chovají.

Vážený pán Velkoborský.
    Ďakujeme za hodnotenie.
    dňa 21.4.2019 ste si u nás objednali tovar Lego veľký kreatívny box s kódom 10698. Tento kód bol uvedený ako pri produkte v e-shope, tak aj v potvrdenej objednávke aj faktúre. Zároveň pri produkte boli aj fotky produktu ako aj popis, ktoré sa zhodujú s boxom 10698, ktorý ste si u nás objednali.
    Peniaze Vám boli vrátené dňa 17.5.2019.
    Vaše hodnotenie považujeme za nepravdivé. My sme Vám odoslali presne tovar, ktorý ste si objednali, na našej strane chyba nenastala.
    Market 24

• Super rychle doruceni, prijemna sleva na den deti.
    • Zadna komunikace, neodpovidaji mi na pozadavek reklamace.

Ja nevim, jsem na vazkach. Kdyby to zbozi nebylo sunt, tak reknu parada, 5 hvezd. Ale tim, ze nastal problem a nikdo nereaguje, tak jsem v rozpacich. Holt jsem si koupila kram za 4000 Kc v akci :-)

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Slovenska firma, zboží dříve rozbalené, poskozena krabice, nemožnost se dovolat
    • Dodací doba delší než udávaná, bez omluvy

• Zbozi ktere jsem objednala pred 10dny stale nemam a ani zadny email k zaplaceni objednavky mi neprisel. Pred par dny jsem posilala email ohledne me objednavky a zatim mi nikdo neodpovedel.

Hrůza, 3 dny jsem čekal na podklady pro platbu i když e-shop psal, že bude dodáno za 2-3dny.

Vážený pán Čáslavka.
    Ďakujeme za hodnotenie. Tovar ste si objednali dňa 16.12.2018 o 23:31:28. Platbu sme Vám autorizovali 17.12.2018 o 00:10:15, teda po 40tich minútach od objednávky ste mali možnosť objednávku uhradiť. Nakoľko ste tak neurobili ani do 19.12.2018 do 9:38, bola vaša objednávka stornovaná, ako máme uvedené v autorizačnom maily.
    Teda vaše hodnotenie je nepravdivé. Dodanie bolo možné do 19.12.2018, dôvodom nedodania tovaru bolo, že ste zaň nezaplatili.
    Market 24

• Objednala jsem si tři termohrnky pro děti, obchod mi napsal že má pouze dva a zda je chci. Odpověď byla že ano ale už se mi nikdo neozval. Vícekrát zde nakupovat rozhodně nebudu.

Vážená pani Klementová.
    Ďakujeme za hodnotenie.
    Objednali ste si u nás 3 kusy hrnčekov s presnou špecifikáciou farieb, ako si ich želáte dodať. Na to sme Vás informovali, že nie sú k dispozícii viac 3 kusy ale len 2, či máte o tovar záujem. Objednávku ste uzavreli v čase akcie doprava zdarma nad 300 Kč. a sama ste napísali, že máte záujem len ak platí doprava zdarma. Cena pri 2 produktoch však nespĺňala min. hodnotu a preto na základe Vašej požiadavky - platí, len ak je doprava zdarma, bola objednávka stornovaná.
    Hodnotenie teda považujeme za nepravdivé, nakoľko objednávka bola stornovaná na základe vašej požiadavky.
    Market 24

prodejce vubec nereaguje na email zboží mi nebylo vubec doruceno ani zadny email že by zbozi nebylo,za me obchod vubec nedoporučuji.

Objednával jsem sedačku "Zopa Carrera Fix 2017 Fantom Black", proto mi zjevně i přišel i odkaz na hodnocení tohoto výrobku, ale byla mi doručena sedačka "Zopa Carrera 2018 Fantom Black". Nesrovnalost jsem zjistil až při vybalení produktu, ale to bylo již pozdě. Jediným rozdílem totiž bylo ono slůvko "Fix", které se vytratilo již při potvrzování objednávky a já to nezaregistroval. Logicky, proč bych objednával toto zboží ze zahraničí, když za ještě výhodnějších podmínek bych ho mohl koupit od domácího prodejce. Zřejmě se jednalo o chybu na webu prodejce, která je nyní již napravena, ale já mám sedačku, kterou jsem nechtěl :-(.

Vážený pán Khol.
    Ďakujeme za hodnotenie.
    V našom e-shope ste si dňa 20.5.2018 o 23:10 objednali tovar ZOPA - Autosedačka Carrera 9 - 36 kg - Fantom Black. Tento tovar Vám bol aj expedovaný dňa 29.5.2018. Neobjednali ste si Isofixovú autosedačku, ale autosedačku bez Isofixu. My sme odoslali tovar, ktorý ste si objednali, tovar, ktorý sme odoslali sa 100% zhoduje s Vašou objednávkou, chyba nenastala na našej strane, teda Vaše hodnotenie považujeme za nepravdivé.
    Market 24

Po 10ti pracovních dnech obchod bohužel není schopen potvrdit mou objednávku, vystavit fakturu nebo mi dát podklady k platbě. Údajně čekají na potvrzení dostupnosti od dodavatele, no v dnešní době je asi dodavatel z Marsu, že jim toto trvá. Prostě amaterismus

Vážená pani Šimurdová.
    Ďakujeme za hodnotenie. Tovar, ktorý ste si objednali, mal uvedenú dodaciu lehotu v čase vašej objednávky do 24.5.2018. Odoslaním objednávky ste s termínom súhlasili a máte ho uvedený aj v potvrdenej objednávke.
    Vzhľadom na to, že dodací termín bude o viac ako dva týždne, považujeme Vaše hodnotenie za nepravdivé