Zboží bylo již vyprodané ale v nabídce stále bylo. Byla jsem zklamaná.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Vulgárna recenzia bola vymazaná.

• Stále mi nebyla doručena zásilka

• Zatím zboží nedorazilo, ale vím, že je zatím čas, mělo by dorazit začátkem srpna, tak doufám, že v pořádku dorazí

• nefunkční výronek - reklamován
    • došlo jiné zboží, než bylo objednáno

Reakce obchodu Market-24.cz

Dobrý deň
    ďakujeme za hodnotenie. Tovar, ktorý vám bol dodaný, zodpovedá presne popisu a teda bol dodaný tovar, ktorý ste si objednali.
    Vaše hodnotenie teda považujeme za klamlivé.
    Market 24

Objednávka přišla nekompletní.

• Špatná komunikace bezdůvodně zrušena objednávka

• Žádná komunikace
    • Telefon nikdo nezvedá
    • Žádné informace o postupu

Již 10 dní mám objednávku pouze potvrzenou. Žádné změny od té doby . Doručeno mělo být 16.12.2022 . Bohužel na telefon nikdo nereaguje, na zprávy nikdo neodpovídá. Myslím si že nikdy více zde objednávku vytvářet nebudu

• Objednali jsme dvě kreativní výtvarné sady v plastovém kufříku , kufříky popraskané a polámané. Nikdy už si v tomto obchodě nenakoupíme.

• Zboží přišlo rozbité
    • Obchod nekomunikuje
    • Rozhodně obchod NEDOPORUČUJI

Jak už jsem se zmínil, tak zboží přišlo rozbité a obchod nekomunikuje. Nedoporučuji tam nakupovat.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Z komentáře vyplývá, že se jedná o hodnocení jiného obchodu.

Objednáte si určitý výrobek a pošlou něco jiného ,jiné barvy,provedení

• Baterie u dětského kuchyňského dřezu přestala po 3 dnech fungovat a již z ní neteče voda, psala jsem jim 21.7. mail, dnes je 31.7., žádná odezva. Již si od nich nikdy nic nekoupím a to doporučuji všem, kteří o tom uvažují, jinak se takových shopů nezbavíme. Mrzí mne, že jsem si nepřečetla zkušenosti ostatních dříve, než jsem u nich něco koupila. Snad moje recenze pomůže ostatním, aby nenaletěli.

Nereaguje na mail ohledně reklamace. Nedoporučuji!!!!

Nulová komunikace, po zaplacení objednávky přišel e-mail se změnou stavu - objednávka zrušena. Objednávka byla zrušena bez udání důvodu, dosud mi nebyly vráceny peníze.

Bohužel zakázka měla být doručena do 28.4.20222, ale zatím nedorazila, nevím, z jakého důvodu.

Produkt nebyl dodán kompletní. Na dotaz nereagují.

Kolo štěstí tam asi maji pro srandu králíkům a vytocene slevy platí jen na skladové zboží ! Dopravu kterou si vytocite zdrarma neuznávají,atd.