• Nerelevantní příspěvek byl odstraněn. Z komentáře vyplývá, že se jedná o hodnocení jiného obchodu.

Objednáte si určitý výrobek a pošlou něco jiného ,jiné barvy,provedení

• Baterie u dětského kuchyňského dřezu přestala po 3 dnech fungovat a již z ní neteče voda, psala jsem jim 21.7. mail, dnes je 31.7., žádná odezva. Již si od nich nikdy nic nekoupím a to doporučuji všem, kteří o tom uvažují, jinak se takových shopů nezbavíme. Mrzí mne, že jsem si nepřečetla zkušenosti ostatních dříve, než jsem u nich něco koupila. Snad moje recenze pomůže ostatním, aby nenaletěli.

Nereaguje na mail ohledně reklamace. Nedoporučuji!!!!

Nulová komunikace, po zaplacení objednávky přišel e-mail se změnou stavu - objednávka zrušena. Objednávka byla zrušena bez udání důvodu, dosud mi nebyly vráceny peníze.

Bohužel zakázka měla být doručena do 28.4.20222, ale zatím nedorazila, nevím, z jakého důvodu.

Produkt nebyl dodán kompletní. Na dotaz nereagují.

Kolo štěstí tam asi maji pro srandu králíkům a vytocene slevy platí jen na skladové zboží ! Dopravu kterou si vytocite zdrarma neuznávají,atd.

1. Obchod inzeruje v eshopu množství, které nemá reálně skladem.
    2. Po oboustranné domluvě na zrušení objednávky (potvrzeno emailem) a zaslání uhrazených prostředků zpět zákazníkovi, tak stále nebylo ani po měsíci a půl učiněno.

• Objednané a zaplacené zboží vůbec nedorazilo! Telefon nikdo nebere a na emaily nereagují. Absolutně nedoporučuji tento obchod, nic u nich neobjednávejte. Od té doby, co jsem si v tomto eshopu objednala, mi chodí pouze nabídkové emaily a dokonce mi už přišel i dotazník hodnocení spokojenosti s nákupem, což beru jako výsměch.

• Zboží nedorazilo, e-shop nereaguje na e-mail

Chtěla jsem nakoupit v obchodě, bohužel se mi nepodařilo zaplatit, nevím v čem byl problém. Napsala jsem do obchodu, že jsem měla problém při platbě, email s údaji pro opětovnou platbu mi nedošel a objednávku mi obchod zrušil. Volala jsem přímo na linku obchodu, slečna byla velmi nepříjemná a zavěsila s tím, že nikdo jiný stejný problém neměl a vyřizuje jiné objednávky.
    Nakoupila jsem tedy jinde ...

• Nekomunikují (neeopovídají na email, volání ani fb)

Zboží jsem objednala a hned zaplatila, od té doby žádné info (přes týden)

• Zboží mi nebylo doručeno, špatná komunikace s obchodem

• zboží nedorazilo v žádném z termínů (původní, ani upravený)
    • na email obchod zatím neodpověděl
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod nekomunikuje! Poslali mi disajnově naprosto jiné zboží a dosud nezareagovali na mou žádost o zpáteční kód pro vrácení přes zásilkovnu ani neodepsali na mou zprávu o jejich omylu!

• Přišlo mi jiné zboží než jsem si vybrala.

Objednala jsem si sadu smaltovaných hrnců. Dostala jsem zboží s jiným vzorem, než jsem si vybrala.

Zboží nedorazilo v avizovaném termínu, ani měsíc po něm. Na žádost (2x) o info v jakém stavu je objednávka obchod vůbec nereagoval. Naštěstí jsem zvolila platbu dobírkou.

V den, kdy zboží mělo být doručeno mi sdělili, že zboží nemají a peníze mi zatím také nevrátili. Pouze mi přišel email s oznámením o zrušení objednávky.

• Zadny balik jsem nedostala, platba predem byla.