Po měsíční komunikaci s uvedeným telefonem není do dnešního dne nic vyřízené,tak opravdu nevím s kým to vyřeší,nemám ani zboží ani vrácene peníze.

dobrý den, ráda bych se podělila o zkušenost,kterou mám. Objednala jsem si přes internetový obchod pro vnuka gumový cvičný pad se stojanem, zvolila jsem platbu převodem na účet, což jsem provedla a od té doby se nikdo neozval, veškeré kontakty telefonní tak i mailové jsou nedostupné, takže jsem přišla o peníze a velice dobrou zkušenost,tak vas varuji před touto firmičkou,chaloupkova

Reakce obchodu Mapex-centrum.cz

Zavolejte na 774 107 117, obchod byl zrušen, ale závazky vůči ním samozřejmě řešíme.

• Silene jednani pana Vrby. Neustale lzi, vymysly, totalni neschopnost se na cemkoliv domluvit. Zasadne nezveda telefon, a protoze dluzi, kam se podiva, ma kazdy druhy mesic jine cislo.
    • Tomuto cloveku se neda verit ani pozdrav. Pres jeho spolecnika jsem chtel zakoupit soupravu Mapex Orion (souprava po p. Vajglovi). Byla v nabidce e-shopu. Byla i fyzicky na prodejne v Hradci Kralove. Vrba neustale sliboval, ze bude k mani do tydne. Kdyz jsem prisel do prodejny, zrovna ji nakladal jeden muj (a pravdepodobne s Vrbou spolecny) znamy do auta. Kdyz jsem se ho ptal, kam to veze, bylo mi receno, ze na zapujcku na koncert, jako nahradni souprava, protoze neprisly Saturny, ktere byly objednany mesic predtim.
    • S Vrbou jsem se tedy dohodl, ze jakmile se souprava vrati, zaplatim ji a odvezu si ji.
    • To se bohuzel nestalo, protoze mi bylo jeste donedavna tvrzeno, ze ho nas spolecny znamy podvedl a soupravu mu nevratil. A ze to resi policie a podobne vymysly.
    • S tim dotycnym clovekem jsem mluvil pred cca 14 dny a on na me koukal jak na zjeveni a rekl mi, ze soupravu vratil asi za 14 dnu nebo 3 tydny pote , protoze mu dosla trpelivost a koupil si radeji Sonor. A rekl mi, ze ta souprava byla v nabidce Drumcenter.cz.

Naprosto strasliva zkusenost. Vrbu uz nikdy...

Reakce obchodu Mapex-centrum.cz

Dva roky starý "zájem o sadu" v takovémhle znění a s jednou lží za druhou odmítám komentovat. Dva roky jsem s Vámi nemluvil a už nikdy nebudu. Snad Vám ego stouplo...

• nakonec peníze vrátili (po měsíčním urgování)
    • absolutně neaktuální web
    • uvádí skladové zásoby na pobočkách, které neexistují
    • odkazuje na neexistující FB stránku obchodu
    • neustále slibuje, odkládá, pravidelně podává LŽIVÉ informace!
    • nemá vůli vracet peníze při odstoupení od smlouvy
    • ohání se zákony, ale sami se jimi neřídí
    • dle oficiálního dovozce Mapex již zboží dlouhodobě neodebírá
    • otřesný přístup k zákazníkovi

! NEDOPORUČUJI ZDE COKOLI NAKUPOVAT !

Osobně jsem si objednal zboží na základě informace, že je zboží skladem na hradecké pobočce. Ihned jsem jej zaplatil bankovním převodem (obrovská chyba). Nejprve jsem byl ze strany obchodu ujištěn, že zboží bude odesláno ihned po doručení peněz, vzápětí nebyla vůle obchodu zboží odeslat - několikrát porušil slíbený termín dodání, vymlouval se na nedostatek pracovní síly či pracovní vytížení a dokonce mi bylo vynadáno, že jsem netrpělivý a nějaké to zpoždění je přece normální.
    Poté, co jsem objednávku zrušil, mi bylo přislíbeno okamžité vrácení peněz. K tomu došlo však až po měsíci neustálých urgencích z mé strany a neustálých výmluv, porušených slibů a dokonce tří lživých informací o odeslání platby ze strany obchodu.
    Mezitím mi bylo neustále nabízeno další zboží, jako by se nic nestalo.
    Nakonec jsem byl nucen záležitost začít řešit i s policií, naštěstí mi den poté peníze od obchodu přišly zpět.

Pokud si chcete ušetřit nervy, důrazně doporučuji nakupovat pouze u ověřených obchodů...

Mapex centrum už nikdy!

Jiří Novotný

• Velmi slušné jednání
    • Solidní nabídka
    • Dobrá komunikace
    • Delší doba vyřízení objednávky

Nepodařilo se nám společně dát dohromady sadu podle mé konfigurace tak došlo k dohodě o stornování objednávky a všechny finance mi byli vráceny na můj účet.

• Pristup k zakaznikum
    • Vyrizovani reklamace

Pri koupi nove bici soupravy jsem k sade nedostal nohy k floor tomum. Ze pry byly poskozene, tak ze po vyrizeni reklamace je dostanu postou. Po pul roce slibu a tvrzeni o tom, jak se vse vyrizuje mi porad nic neprislo....
    Zkusil jsem i volat dovozce Mapexu pro CR. Tam mi bylo receno, ze zadnou reklamaci pro tento obchod neeviduji..

Nakonec jsem si koupil nohy z jineho obchodu, ty mi prisly ze zahranici behem 10 dnu...

Predchodi obchod taky ok.... Ale tohle me uz odradilo...

Ani po půl roce nejsou schopni zboží doručit, pořád jen něco slibují že se ozvou min 3x mi bylo slíbeno že se dokonce týdne vše vyřeší a že sami ozvou a dodnes mi nikdo nezavolal ani žádný e-mail Už bych si tu nekoupil ani paličky...

Reakce obchodu Mapex-centrum.cz

Vzhedem k anonymitě nejsme schopni určit o jakého zákazníka jde, ale v tuhle chvíli nemáme jedinou objednávku nedoručenou. Kontaktujte nás prosím na [email protected] nebo na tel. čísle. Děkujeme.

• ŽÁDNÉ!!!!!!!!!
    • Sliby a lži

V prosinci 2014 jsem si objednal a zaplatil činel po několika měsících slibování a přesvědčování jsem vše stornoval
    Byl jsem ujišten že peníze pošlou zpět
    Již tři měsíce naně marně čekám!!!!!
    Obchod nekomunikuje
    Předchozí nákupy bez problémů

Reakce obchodu Mapex-centrum.cz

Vaše reklamace byla vyřízena v den našeho telefonického rozhovoru. Od té doby nemáme jediný zmeškaný hovor, nebo nevyřízený e-mail! Kontaktujte nás prosím, děkujeme.

• Všechno

29.1. jsem objednal zboží,které mají na e-shopu označené jako skladem. Byl jsem ujištěn,že do dvou až tří dnů to mám doma. Po několika týdnech nesmyslných výmluv a slibů,že se ozvou a dají to do pořádku se samozřejmě nic nestalo. Dnes je 19.3. a nikdo mě nekontaktoval a zboží nepřišlo. S tímto obchodem už nikdy nic!!!!

• Tak vyhody su tie že doručujete aj na Slovensko.
    • Preto lebo sa mi tovar zdal kvalitnejši ako na ostatnych strankach.
    • Malo komunikacie zo zakaznikom.
    • Nedavate možnosť pozrieť si ceny aj v €.
    • preto lebo tovar som zaplatil bankovnik prevodem už asi pred 2 tyždňami a tovar mi ešte nedorazil.
    • preto lebo dlho trva doručenie tovaru.

Nakupoval som v tom obchode prto som už raz nakupoval vo vašom obchode a tovar sa mi velmi pačil.
    Zatial som malo spokojný s doručovanim tovarom.
    Nie.
    Nie preto lebo dlho trva doručenie tovaru.

• Netuším
    • Deklaruju zboží skaldem a nemají ho

• to se mi nepovedlo zjistit
    • Totální ignorance, měl to být dárek pro syna, neustálé odkládání a slibování, teda když už se mi povedlo dovolat. Maily se vrací od 29.11.2014 dodnes (16.12.2014).

Byla koupena doprodejová dvoušlapka Mapex P710TW (byla skladem). když se týden nic nedělo napsal jsem mail, který se mi vratil, ze je plná schránka. No co, to se v předvánoční čas může stát tak jsem zavolal na číslo uvedené na stránkách. K dobru jim třeba přičíst, že mi vzali telefon v sobotu. Nicméně vyjádření, že dvoušlapku nemají a že shánějí náhradu mě sice na chvíli uspokojila, ale moou výtku že mi to mohli poslat mailem a že jim nefunguje nebrali moc vážně. Prý že příští týden by měla přijít a že mi pošlou lepší za stejné peníze. Další týden se nic nedělo...poslal jsem mail...opět (nebo stále) plná schránka. Telefon, ujištování že tento týden určitě již přijde. Následující pátek, zkouška mailu a výsledek stále stejný. Telefon - prý včera přišli a dnes je budou posílat a že pry specialně mě poušlou sms jakmile bude zásilka poslána. nic nepřišlo. v pondělí (včera) odpoledne další telefon, prý to akorát vezou na poštu, dodnes do rána jsem čekal na tracking sms od České pošty a nic. Telefon v 8:30 že prý poště to blbne a že mi pošle tracking number on přímo. od té doby mi již telefon nezvedli, ve 14:22 poslána sms s tím že chci tracking number do 15:00 jinak že objednávku ruším - bez reakce. objednáno jinde

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

3 ze 4 pokusu o navstevu v uvedene oteviraci dobe skoncily u zamcenych dveri - udajne kvuli dodavce zbozi jinemu zakaznikovi. Po objednani zbozi mi bylo 2x (z toho jednou po me urgenci) prislibeno, ze budu v nejblizsi dobe kontaktovan - a nic. Tenhle obchod nema rad zakazniky, nebo ho vedou naprosto neschopni frajeri.

Reakce obchodu Mapex-centrum.cz

Vážený zákazníku. Pokud byla v otevírací době zavřená prodejna, jednalo se o rozvoz zboží zákazníkovi (stavění soupravy přímo u nového majitele), nebo aktuální stěhování do nových prostor v Jičíně. Ohledně zboží jste informaci dostal a dle recenzí zde, na Heurece proti zákazníkům nic nemáme, vypadá to spíše naopak. Prosím, napište neschopným frajerům na [email protected] Vaše náměty na zlepšení, určitě si z toho vezmeme ponaučení. Děkujeme a přejeme pěkný večer. Mapex-centrum.cz

dobrá komunikace mezi zákazníkem/mnou/ a prodejcem.
    jsem vcelku spokojen-ale vždy je co vylepšovat

• Osobní přístup, ochota poradit, dovoz a stavba soupravy až do zkušebny zdarma!
    • Žádné.

V oblastni bicích Mapex nemají konkurenci.

• velký výběr zboží zajímavé akce a ceny
    • nevím

• Zatím nemohu říci,byl to první nákup.

• Super osobní přístup, dobré podmínky pro dopravu zdarma.

Rozhodně doporučuji