• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 2 týdny

Opět neskutečně vstřícný přístup e-shopu, kdy by zákazníkovi snesli snad modré z nebe :)

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Děkujeme. Dobrý nápad :) Píšeme si - Modré z nebe ..... :) pokusíme se sehnat :D Děkujeme za milou recenzi.

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 2 měsíci

V obchodě jsme nakupovali na poslední chvíli dárek. Kladně hodnotím zejména výtečnou komunikaci, ochotu a pružnost při potřebě předat zboží ve velice krátké době.

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 2 měsíci

• Naprosto skvělý. Okamžitá reakce, rychlé dodání, komunikace, prostě opravdu spolehlivý a skvělý. Výběr veliký, kvalita vysoká. Hodnotím, jako jeden z nejlepších s nimiž "obchoduji".
  • nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 4 měsíci

• krásné knoflíčky, velký výběr, rychlé dodání

Rychlé, vstřícné jednání

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 4 měsíci

• rychle, levne, knofliky ale levne nevypadaji :)

Vsechno bylo v poradku

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 4 měsíci

veľký výber produktov, prehľadné internetové stráky, příjemná komunikácia, rýchly vybavenie objednávky

• Rychlá a příjemná komunikace

Rychlost a velký výběr.

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 5 měsíci

• výborný servis, rychlé jednání

S obchodem "manžetové knoflíčky" jsem byla nad míru spokojena. Objednávala jsem přes Vánoce ve vytíženém čase a chtěla různé návrhy. Komunikace probíhala rychle a ve všem mi vyšli vstříc, vč. doby dodání a provedení knoflíčků. Příště si knoflíčky opět objednám v tomto obchodě. Palec nahoru za servis k zákazníkovi.

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 5 měsíci

Přehledné stránky, široká nabídka, kvalita, vstřícná komunikace, rychlé doručení. Jednoznačná trefa.

Velmi milý přístup

• v blízkosti mhd
  • nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 5 měsíci

• Rychlé a kvalitní vyřízení objednávky.
  • nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 5 měsíci

• Rychle vyrizeni, objednavka pripravena do hodiny
    • Knoflicky jsou krasne, presne jako na fotografii
    • Nejsou

• Kvalita

Cena na úkor kvality. Původně jsem měla v plánu darovat manžetové knoflíčky jako elegantní dárek, bohužel, momentálně na ně nahlížím jen jako na běžný doplněk.
    Materiál mi na první pohled přijde nekvalitní, nakreslený vzor prosvítá.
    Laxně zabalené jen v plastovém pytlíčku a bublinkové fólii. Čekala jsem krabičku, byť jen obyčejnou.

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Děkujeme za reakci. Pokud se Vám knoflíčky nelíbí, tak je můžete vrátit. Úplně bez problému. Knoflíčky které jsou v objednávce jsme prodali v 46 kusech a bez problému.

Krabička je možno vždy zakoupit a avizujeme to v popisu knoflíčku, že knoflíčky nejsou s krabičkou (ne každý klient krabičky chce).

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 6 měsíci

• dostala jsem přesně to, co je na webu
    • skvělé zboží za rozumné ceny
  • nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 6 měsíci

Nakoupila jsem v tomto eshopu již dvakrát. Obě mé objednávky (manžetové knoflíčky) byly vyřízeny bleskově, s péčí, profesionalitou (Lukáši, ještě jednou moc díky). Knoflíčky jsou moc krásné, dělají příteli velkou radost. Rozhodně to nebyl můj poslední nákup. Moc doporučuji.

Bohatý výběr,rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 7 měsíci

Skvělá komunikace, manžetové knoflíčky s monogramem na zakázku byly dodány rychle a ve vysoké kvalitě.

• nakoupil v obchodě manzetove-knoflicky.eu před 7 měsíci

Vstřícné příjemné jednání, rychlé dodání, veliký výběr zboží a orientace na zákazníka.