• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• velký výběr knoflíčků
    • Manžetové knoflíčky přišly odřené - velké zklamání na to, že byly za 1000 - jak si to vůbec můžete dovolit, dodat to v takovém stavu?

jsem z objednávky opravdu smutná. Na to, že jsem na ně trochu déle čekala, to je mi celkem jedno, ale na to, že jsem zaplatila za 1 pár manžetových knoflíčků nemalou cenu a dorazily odřené, tak to mě opravdu zklamalo a vytočilo - působí to na mě, jako byste si zákazníků vůbec nevážili

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Bohužel, nemohu brát tuto recenzi za relevantní. Netvrdím, že se mohl něco pokazit. To se stát může. Problém je v tom, že jsem se snažil zákaznici kontaktovat. Telefonicky - nebere. Emailem - nereaguje. Zákaznice tvrdí, že manžetové knoflíčky jsou "odřené". Chtěli bychom foto. To by nám stačilo. V emailu jsem nabízel zákaznici okamžitou výměnu, výběr jiných knoflíčků a nebo vrácení peněz. Pokud by se opravdu prokázalo, že knoflíčky nejsou v pořádku. Bohužel, pokud zákazník nekomunikuje tak je to těžké. :-( Jsme smutní, ale nic s tím nenaděláme. :-(

Na objednávku jsem se moc těšila a o to větší bylo zklamání když dorazila. Knoflicky byly zaprášené,špinavé a kvalita materiálu za tu cenu neodpovídala,manžel si myslel ze jsou objedname z aliexpressu.Za mě velké zklamání. Určitě bych podruhé neobjednavala. A forma balení by také mohla byt lepší.

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Bohužel jsem se pokušel se zákaznici spojit. Nabídl jsem možnost vrácení zboží, výměnu. Bohužel do dnešního dne naprosto bez reakce. Je nám líto, že se zboží nelíbí. Umožňujeme našim zákazníkům vrácení nebo výměnu ne do 14 dní (ze zákona) , ale do měsíce nebo klidně do 2 měsíců (pokud není poškozeno). Prostě vždy se snažíme najít řešení, které vyhovuje zákazníkům. Musejí na to být ale minimálně dva :-(

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Kvalita

Cena na úkor kvality. Původně jsem měla v plánu darovat manžetové knoflíčky jako elegantní dárek, bohužel, momentálně na ně nahlížím jen jako na běžný doplněk.
    Materiál mi na první pohled přijde nekvalitní, nakreslený vzor prosvítá.
    Laxně zabalené jen v plastovém pytlíčku a bublinkové fólii. Čekala jsem krabičku, byť jen obyčejnou.

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Děkujeme za reakci. Pokud se Vám knoflíčky nelíbí, tak je můžete vrátit. Úplně bez problému. Knoflíčky které jsou v objednávce jsme prodali v 46 kusech a bez problému.

Krabička je možno vždy zakoupit a avizujeme to v popisu knoflíčku, že knoflíčky nejsou s krabičkou (ne každý klient krabičky chce).

• Nedodává objednané (a již zaplacené) zboží.

Objednala jsem si zboží deklarované skladem. Zaplatila jsem neprodleně převodem na účet. Po urgenci, kdy že mi zboží bude dodáno, mi bylo mailem sděleno, že peníze už jim na účet dorazily, ale zboží bohužel skladem není, nicméně, že je již objednáno. Pak jsem dostala ještě 2 maily, že zboží už snad k prodávajícímu od dodavatele dorazí. Od té doby prodávající na žádné moje e-maily nereaguje. Zboží jsem objednávala již před 2 měsíci. S penězi už jsem se rozloučila.

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Paní se nemusela s penězi rozloučit. Situace se vyřešila a zboží bylo odesláno. Bohužel trvalo to delší dobu, ale zboží jsme s kompenzaci a omluvou odeslali.

• Žádné.
    • Zboží jsem objednala 5.12.,dosud 17.12. zboží nedoslo.Na emaily nereaguji.Po telefonu mi skoro nic neřekli.Peníze jsem poslala hned při odeslání objednávky,zboží dosud nemám.

NEDOPORUČUJI!!!!!

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Na požádání jsme klientce objednávku stornovali a penízky vrátili i s 10% kompenzaci.