• Hlavní výhodou je, že si v pohodlí domova vyberu, objednám a zboží mám druhý den doma.
    • Nabídka mě okamžitě zaujala a hned jsem si vybrala nejméně 3 úžasné kousky.

Jakmile jsem objevila stránky obchodu, okamžitě mě zaujala nabídka a hned jsem si vybrala a objednala. Zboží jsem měla doma druhý den a vše proběhlo bez problému a velmi rychle. Jsem maximálně spokojená a mohu doporučit všem.

• spolehlivost, rychlost, originalita

Hledali jsme něco speciálního na naši svatbu, protože svatební kytici i výzbobu budeme mít z lilií. Velkým překvapením pro nás bylo, že se na trhu dají sehnat i manžetové knoflíčky s motivem lilie a knoflicky.eu jsou jediným prodejcem takové speciality. Vřele doporučuji všem, kteří hledají něco originálního a nevšedního. Velmi příjemné jednání a spolehlivost.

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Moc děkujeme za hezkou referenci. Jako poděkování a dárek jsme pro vás v našem eshopu připravili poukázku v hodnotě slevy 150 Kč při nákupu nad 500 Kč.Poukázka platí do konce roku 2014. Poukázku jsme vám zaslali na váš email.
    Ještě jednou děkujeme a těšíme se na Váš další nákup.

• Skvělá je možnost nechat si zboží upravit na míru - iniciály na knoflíčky atd.

Kvalitní zboží za dobrou cenu s možností úpravy knoflíčků na míru. Lhůta dodání odpovídá informacím v eShopu.

• Nedodává objednané (a již zaplacené) zboží.

Objednala jsem si zboží deklarované skladem. Zaplatila jsem neprodleně převodem na účet. Po urgenci, kdy že mi zboží bude dodáno, mi bylo mailem sděleno, že peníze už jim na účet dorazily, ale zboží bohužel skladem není, nicméně, že je již objednáno. Pak jsem dostala ještě 2 maily, že zboží už snad k prodávajícímu od dodavatele dorazí. Od té doby prodávající na žádné moje e-maily nereaguje. Zboží jsem objednávala již před 2 měsíci. S penězi už jsem se rozloučila.

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Paní se nemusela s penězi rozloučit. Situace se vyřešila a zboží bylo odesláno. Bohužel trvalo to delší dobu, ale zboží jsme s kompenzaci a omluvou odeslali.

• Rychlost a spolehlivost

Zbozi dorazilo v poradku, i pred Vanocemi velmi rychle. Doporucuji vsem, byla jsem s nakupem velmi spokojena.

• Žádné.
    • Zboží jsem objednala 5.12.,dosud 17.12. zboží nedoslo.Na emaily nereaguji.Po telefonu mi skoro nic neřekli.Peníze jsem poslala hned při odeslání objednávky,zboží dosud nemám.

NEDOPORUČUJI!!!!!

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Na požádání jsme klientce objednávku stornovali a penízky vrátili i s 10% kompenzaci.

• velice zajímavá a kvalitní nabídka za super ceny

Skvělý sortiment, který se postupem času rozšiřuje, těším se na další nákup .)

• Super profesionalni jednani.
    • Rychla domluva.
    • Zbozi doruceno druhy den.

Celkove velka spokojenost. Zbozi jsem hledal jako darek pro otce na posledni chvilku, zavolal jsem zeptal se zda-li je mozne mit zbozi expedovano jeste tentyz den, tomuhle pozadavnku bylo bez okolku vyhoveno a darek naprosto nadchnul.

• Super komunikace,rychlá domluva a hlavně ochota mimo pracovní dobu o víkendu! Jedinečný výběr - doporučuji tento internetový obchod a těším se na další spolupráci!

Naprostá spokojenost!

• Manžetové knoflíčky jsou krásné, lesklé, vypadají stejně jako na obrázku, kamínek je v barvě, která odpovídá fotografii

Z celé škály nabízených manžetových knoflíčků byli tyto nejvíce podobné představě partnera, hodí se nám ke svatebnímu dni, jelikož je vše v tyrkysu.
    Knoflíčky jsou za přijatelnou cenu a objednávka i jednání je příjemné a rychlé.
    Vřele doporučuji a jsme nad míru spokojeni.

• knoflíčky kvalitní, moc pěkné
    • velmi rychlé jednání

naprostá spokojenost :)

• Profesionální přístup, rychlá dodací doba, velmi příjemná komunikace.
    • Objednávala jsem manžetové knoflíčky s monogramem, zboží bylo velmi hezké, dodáno v krásném, decentním obalu a také dodáno ve stanovenou dobu. Velká spokojenost.

Doporučuji objednat zboží v této firmě.

• špatná kvalita zboží, nepravdivé popisy u zboží

nedoporučuji

Reakce obchodu manzetove-knoflicky.eu

Dobrý den Anonyme. Můžete nám napsat o jakou objednávku se jedná? Rádi bychom věděl co se Vám nezdá. Proč jste nevyužili možnosti vrácení zboží bez udání důvodů. Nemáme problém vám peníze vrátit pokud nejste spokojení se zbožím. Od toho tato služba u nás funguje. Trochu mě mrzí, že anonym napíše raději na Heureku než by napsal řádek nám a celou situaci bychom vyřešili. Děkuji za Vaše vyjádření.

• komunikace se zákazníkem
    • ochota, výborná spolupráce

Na jakýkoli mail, otázky bylo okamžitě odpovězeno.
    Pán byl velmi příjemný, ochotný.

• zájem o zákazníka
    • hezký sortiment
    • asi nic

Jsem ráda, že mi bylo vyhověno a umožněn osobní odběr v sobotu

• - Velmi rychlá doprava. Po zakoupení na dobírku už druhý den byla zásilka na mé adrese
    • - Přijatelná cena
    • - Skvělá komunikace. Po vytvoření objednávky mi telefonoval prodejce a ujišťoval o dodávce zboží
    • - Zatím menší počet knoflíčků (snad jen do časů)

Jsou zatím na začátku, ale pokud budou na sobě pracovat určitě to bude eshop, který využijí ještě několikrát.