• Rychla a snadna reklamace

Objednal jsem autodrahu. Bohuzel jedno auticko ze dvou po kratkem case prestalo jezdit. Vyplnil jsem kratky reklamacni formular na webovych strankach a po par dnech mi prislo postou nove auticko. Jsem rad, ze jsem nemusel posilat celou autodrahu (ani auticko) zpatky na reklamaci a timto dekuji za rychle a bezproblemove vyrizeni :-)

Reakce obchodu Mamido

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu na náš e-shop! Vaše zpětná vazba nás motivuje.

• Kvalitní zboží
    • Super komunikace

Ochotní, pomohli mi s výběrem, stav objednávky byl přehledný a hračka především velmi těší děti

• Bezva komunikace

Reakce obchodu Mamido

Vše v pořádku, komunikace na jedničku a vyřízení taky. Velmi příjemný personál.

Reakce obchodu Mamido

• Super rychlá a příjemná komunikace
    • Rychle dodání

• Vstřícnost
    • V den objednání vyřízeno
    • Kvalita

Obchod doporučuji!.
    Extrémně rychlá komunikace, zboží bylo připraveno k vyzvednutí během pár chvil. Hračky krásně zabalené. Určitě se sem vrátím.

• Rychlost doručení

Spokojenost s rychlým vyřízením objednávky i kvalitou zboží. Určitě doporučuji.

• Velký výběr zboží
    • Dobrá komunikace

Vše proběhlo rychle a v naprostém pořádku. Doporučuji

• Super komunikace