Reakce obchodu Mamido

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu na náš e-shop! Vaše zpětná vazba nás motivuje.

• Rychlé dodání Vaší

• Není

• rychlost dodání

• rychlé jednání,spokojenost

• Skvělé jednání
    • Rychle vyřízení objednávky
    • Cenově výhodné
    • kvalitní hračky

Rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace s prodejcem.

• Super komunikace

Ochotní, pomohli mi s výběrem, stav objednávky byl přehledný a hračka především velmi těší děti

Reakce obchodu Mamido

Vše v pořádku, komunikace na jedničku a vyřízení taky. Velmi příjemný personál.

• široký sortiment
    • rychlá doprava
    • objednávka byla vychystáná skoro ihned po objednání
    • přijatelné ceny
    • skvělý kontakt se zákaznickou linkou

S nákupem jsem byl spokojený, kontaktoval jsem zákaznickou linku, protože jsem potřeboval pomoct s výběrem. Paní Terka byla velmi milá, ochotná a skvěle mi pomohla. Od objednání jsem byl o stavu objednávky dobře informován emailem o každém kroku, co se děje s mou objednávkou.

• rychlé vyřízení
    • příjemný personál
    • snadné objednání na eshopu
    • velký sortiment
    • dobrá kvalita

Eshop má velký výběr hraček. Vyřízení s osobním odběrem bylo na druhý den zhotoveno. Průběžně jsem byl informován emailem o stavu objednávky.

• Skvělý výběr
    • Kvalita produktů

Můžu jen doporučit. Spokojenost

Reakce obchodu Mamido

• Super rychlá a příjemná komunikace
    • Rychle dodání

• Rychle doručení
    • Spolehlivost
    • Super ceny

• Skvělá komunikace
    • Není co bych vytkla
    • Žádná

Reakce obchodu Mamido

• Rychle dodání, velký výběr hraček
    • Žádná

• Doporučuji
    • Dobrá komunikace

• Kreativní hračky
    • Udržitelnost
    • Kvalita
    • Žádné

Jsem velmi spokojená s nákupem na Mamidu.Není to poprvé, co jsem odebírala produkt z tohoto webu a nikdy nebyl problém s dopravou, nebo s hračkou samotnou. Doporučuji všem