Rychlé vyřízení objednávky, výborná komunikace

Zboží zatím nedorazilo. V mailové konverzaci jsem se ptala, zda výrobek dorazí. Druhý den mi přišla omluvná zpráva. Tak uvidíme.

jednoduché objednání, přehledná nabídka i ceny, rychlé dodání

Dovrý výběr, rychlé dodání, doporučuji

Hezké autíčko. Jede rychle a jsme spokojeni.

rychlost dodaní

• Vše Ok.
    • Nic.

Super.

Velká spokojenost,obchod se mi moc líbí.Brzy vyřízeno a brzy doručeno,děkuji.

Reakce obchodu Mamido

Děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu na náš e-shop! Vaše zpětná vazba nás motivuje.

• Všechno v pořádku

Reakce obchodu Mamido

Velký výběr, dobré ceny, rychlé doručení

• Rychla a snadna reklamace

Objednal jsem autodrahu. Bohuzel jedno auticko ze dvou po kratkem case prestalo jezdit. Vyplnil jsem kratky reklamacni formular na webovych strankach a po par dnech mi prislo postou nove auticko. Jsem rad, ze jsem nemusel posilat celou autodrahu (ani auticko) zpatky na reklamaci a timto dekuji za rychle a bezproblemove vyrizeni :-)

Reakce obchodu Mamido

Zboží - pojistku 10A k baterii, které jsem sháněl jsem nalezl u specialistů na dětská elektrická vozítka.

Vše v naprostém pořádku. Dekujeme

Spokojen.

• Rychlé dodání Vaší

Reakce obchodu Mamido

• Těsně před Vánoci,po mém dotazu kde je zboží,když psali,že je vyexpedováno,mi bylo zděleno,že neví kde je a že ho asi ani neposlali.

Reakce obchodu Mamido

Velmi nás mrzí, že vaše zkušenost s naším obchodem byla takováto a za to se omlouváme.

Chceme vám zaručit, že tato situace není v souladu s našimi standardy a pracujeme na tom, abychom zabránili podobným případům v budoucnu.

Omlouváme se za jakékoliv způsobené nepříjemnosti.

Dobrá komunikace s obchodníkem, rychlost vyřízení.

Perfektní komunikace.