• kvalita,rychlost,velký výber

doporučuji opravdu kvalita

• Nechají si zaplatit, ale zboží nedodají.

Nenakupovat v tomto e-shopu.
    Nechají si zaplatit za zboží, které nemají dostupné a tvrdí, že nevědí, kdy ho budou mít.

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

V průběhu inzerované dodací lhůty jsme obdrželi informaci od našeho dodavatele o zpoždění dodávky zboží na náš expediční sklad, a zákazníka o tom informovali. Nabídnutou možnost objednávku stornovat a ihned vrátit platbu zákazník nevyužil. O týden později přišlo tohle hodnocení. Objednávka dnes stornována a platba 379,- Kč vrácena zpět na bankovní účet...

• Rychlá komunikace a rychlé doručení. Zboží sice dorazilo poškozené (chyba dopravce!). Ale p. Čech okamžitě poslal nový hrneček.

Poslala jsem platbu v nesprávné výši, zástupce obchodu mne ihned kontaktoval, abychom vše vyřešili co nejrychleji a zboží mohlo být dodáno ještě před svátky, což se podařilo.

• vzorná komunikace

Vse ok? Nemohu nic vytknout

• dodání zboží o b r a t e m

Kupuje od výrobce a ne od překupníků.

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Tomuto komentáři nerozumíme. Na náš expediční sklad dodává cca 40 různých dodavatelů z toho někteří jsou zahraniční z toho důvodu, že některé luxusní značky kuchyňského vybavení ani žádné obchodní zastoupení v ČR nemají

přehledné stránky, slušný popis zboží, rychlé dodání, jediné, co mi chybí, je širší možnost osobního odběru (Uloženka, Zásilkovna)

• Vůbec nedodané zboží
    • Naprosto nulová náhrada škody

Objednával jsem dárek pro maminku k Vánocům, bohužel přes tuto společnost. Ovjednávku jsem vyřizoval a byla potvrzena z jejich strany 4. prosince. 14 dní poté, kdy jsem od firmy neobržel žádné informace nebo varování nebo cokoliv mi přišel e-mail od automatu, že moji objednávku nestíhaji vyřešit. Víceméně bez omluvy, bez jakékoliv snahy napravit potíže a 6 dní prřed Štědrým dnem.
    Rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

U této objednávky zákazník zřejmě přehlédl, že inzerovaná dodací lhůta u tohoto luxusního výrobku je 30 dní z toho je patrné, že když je objednávka vytvořena 4. 12., nelze zboží do Vánoc dodat. I přes to, jsme o tom zákazníka raději informovali. Výsledek je toto hodnocení...

• velmi slušná komunikace a ochota
    • nevím

Koupil jsem dvě věci jedna na kterou se muselo déle čekat, vždy jsem byl informován jak to s objednávkou vypadá. Dokonce když jedna nedorazila do doby uvedené v obchodě tak objednávku rozdělili a zbytek mi do pošlou na své náklady. Spokojenost.

• Žádné

Nakoupil jsem bez problémů.

• Nabízejí zboží které pak nemůžu dodat jelikoz jim dodavatel nedodá...o tom pak informují kupce s 10 denim zpožděním po vypršení dodací lhůty !

Neobjednávat ,je to nespolehlivý E shop!!!

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Omlouváme se paní M.D. za komplikace s dodáním zboží. S tímto českým malovýrobcem smaltovaného litonového nádobí spolupracujeme pouze krátce a problémy s dodávkami nám ze strany dodavatele nebyli nijak avizovány. Tento týden se situace ještě zhoršila, výrobci nestíhá slévárna, a nemají co smaltovat. Bohužel tak již nemáme problémy s naskladňováním jenom konkrétních barev, ale s kompletní řadou daného výrobku. Nutno dodat, že problémy 14 dní před Vánoci mají všichni naši dodavatelé..

• Naprosto nulová komunikace se zákazníkem

Nakupujte jinde, pokud potřebujete zboží včas

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Dobrý den, po několikáté se omlouváme za problémy s dodáním sady nůžů Victorinox č, 6.7127.6L14, ale nemůžeme nic jiného dělat, než čekat na zboží. Značku Victorinox dodává do ČR výhradní dovozce a nemáme možnost sadu objednat od jiného dodavatele. Komentář ohledně nulové komunikace nereflektujeme, na všechny emaily zákazníka jsme i přes vánoční vypětí odpověděli ten samý den. Děkujeme za pochopení

Zboží -těsnění jsem dosud neobdržel a komunikace žádná

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Dobrý den, náš dodavatele značky Silit nás bohužel nikdy neupozorňuje na zpoždění dodávky zboží. Těsnění máme ostále objednáno a 3x jsme bez výsledku urgovali. Omlouváme se za nespolehlivost našeho dodavatele Silit.

• Přehlednost, dobrý výběr, kvalita.

• Nákup zboží, které v běžných obchodech není.
    • Rozhodující byla i nižší cena než u jiných obchodů.
    • Musela jsem na zboží týden čekat.

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

U tohoto zboží máme uvededenou ještě delší dodací lhůtu, takže jsme to vlastně stihli o něco dřív...:-) Děkujeme za kladné hodnocení

• Takové, jako podobné obchody
    • Delší dobu, skoro měsíc jsem čekal na vyjádření, že má objednávka byla akceptována.

Nechci se dále k obchodu vyjadřovat.

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Dobrý den, potvrzení objednávky na emial je automatický proces, a dle naší kontroly vám bylo potvrzení odesláno 3 min. po odeslání objednávky. U objednané položky uvídáme dodací lhůtu "na objednávku do 30 dnů" a tato lhůta také byla dodržena.

• vstřícnost, informace z obchodu

Jsem spokojena, komunikace ze strany obchodu funguje, doporučuji.

• Rychlost - objednano a hned pripraveno k vyzvednuti.Super!

• Přijatelné ceny, navíc sleva na e-shopu na e-mail a možnost osobního vyzvednutí v Brně = bez dopravného