Dostal jsem, co jsem objednal, naprostá spokojenost

Dobrá komunikace s obchodem.

• rychlé dodání k osobnímu odběru
    • zatím není možno bohužel platit kartou

• Zboží v akci

• Skvělá cena lupínků na uzení

• nekonečná dodací lhůta

není co hodnotit, po dvou měsících zboží nedorazilo, pokud si nezavoláte osobně, nic nevíte, v podstatě ani tak nevíte, nějaká automatická informace proč není dodržena dodací lhůta a kdy bude neexistuje, důvod uvedení dlouhé dodací lhůty, která stejně nebyla dodržena je,protože se koupí dva do roka, to nemá smysl ani nijak dál komentovat

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Omlouváme se za komplikace s dodáním tohoto luxusního odpadkového koše Wesco, ale nejsme schopni od našeho dodavatele zjistit kde je problém, ani upřesnit termín dodaní. Zřejmě nějaký problém přímo u výrobce. Máme svázané ruce - čekáme na zboží.

Děkujeme za pochopení

Dobrý obchod vše v pohodě

Zboží zatím nedorazilo a obj. byla 30.12.2019.Zatim ani potvrzení o obj. ani zboží. P. Hurný

• - výborná komunikace. Objednala jsem si smaltovanou formu na nádobí, kterou však neměli skladem v požadované barvě, kterou jsem chtěla. Z obchodu mě kontaktovali a snažili se celou situaci vyřešit k mé spokojenosti. Domluvili jsme se, že na zboží počkám. Po svátcích mě opětovně kontaktovali, že se omlouvají, že zboží už bohužel nebudou mít, protože se nedohodli s výrobcem. I když nakonec obchod neproběhl, komunikace byla výborná
    • - jelikož zboží nebylo skladem, platbu předem mi zároveň s omluvným emailem zaslali zpět.

Vše perfektní, absolutně bez jakychkoliv problémů.

• komunikace s obchodem ohledně doručení

Zboží doručeno na pobočku zásilkovny v jiném městě.

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Kontrolou jsme zjistili, že všechno je jak má být. Objednávka byla v pořádku vyexpedována. Žádný email s dotazem neevidujeme. I zvolené místo Zásilkovny (Pobočka: Zbůch, Plzeňská 491 ) bylo použito resp. na něj odesláno.

Pěkný den

• Velice kvalitní zboží.

S vaší firmou mám jedině dobré zkušenosti.

• Dobrá komunikace, poradili

• Rychlé dodání,kvalitní zboží

Na webu zboží skladem a po týdnu první reakce obchodu, že není zboží skladem a čekají na naskladnění.

• velký výběr zboží,rychle vyřízené
    • není co vytknout

• Nedodržení termínu objednávky
    • Kontakt ze strany obchodu žádný
    • Klamavý termín dodání při objednání zboží
    • Zboží, které je uvedeno na stránkách jako "na skladě" ve skutečnosti na skladě vůbec není

Obchod nedoporučuji, objednávka měla být do 3-7 dnů, dnes je to 10 dnů, objednávka nedorazila, ani dosud nebyla předána dopravci. Obchod jsem kontaktovala a bylo mi sděleno, že 3-7 dní bylo dříve, neboť dodavatel přestěhoval sklady jinam a vše je komplikovanější. Je tedy nasnadě, že obchodník ví, že objednávka nebude vypořádána za dobu, kterou uvádí, přičemž toto byl rozhodující faktor, proč jsme zboží objednali právě zde. Obchod sám se neobtěžuje o zpoždění dodávky zákazníka informovat

Reakce obchodu Má kuchyně.cz

Omlouváme se za komplikace s vyřízením Vaší objednávky. Bohužel jsme dodavatelem nebyli informování o zpoždění dodávky zboží, a proto jsme nebyli schopni inzerovanou dodací lhůtu dodržet. Častým problémem je pro nás zejména absence tzv. feedu našeho dodavatele, kdy nemůžeme dostupnosti u jednotlivých produktů (pokud je nemáme skladem) aktualizovat automaticky, a musíme je zadávat manuálně pouze jako obvyklou dodací lhůtu.

Děkujeme za pochopení

Tým

mákuchyně.cz

• dost rozsáhlý výběr zboží
    • -

doporučuji vřele

• Zboží došlo rychle a vpořádku