ok.

• Zboží jsem objednal v neděli odpoledne a těšil se, z krásné ceny i z toho, že je zboží skladem. Byl jsem překvapen z velikosti slevy, ale podle prodejce bylo na skladě. Byl jsem velice nemile překvapen, když mi v pondělí kolem jedenácté hodiny volal pan prodavač, že zboží není. Zřejmě si ho prý objednal někdo přede mnou. Nabídl mi katalog, ale samozřejmě za úplně jiné ceny. Mám zkušenosti ze spousty jiných obchodů a nevidím problém v aktualizaci stránek. Velké rozčarování.

Dobrý den Vítku,
    děkuji Vám za recenzi. Chápu, že jste nespokojen. Ani já nejsem spokojen se servisem, který jsme Vám poskytli. Je mi to moc líto, ale chyba se stala. Jen s dovolením vysvětlení situace, stejně jako Vám popisoval kolega Kuba. Zboží u nás skladem nebylo, jak píšete. Přesněji, bylo vedeno "skladem u dodavatele". Jak je u dostupnosti uvedeno, tak tato informace se nám přenáší ze skladu dodavatele a aktualizuje se 1x denně. Zde ten důvod, že koupil někdo před Vámi. Jednalo se bohužel o starší model, který již nelze doobjednat. Proto Vám kolega nabízel "katalog" s aktuální kolekcí, ale bohužel ceny byly vyšší, protože produkty byly také jiné. Navíc objednaný produkt byl na našem webu omylem - omylem zapnutá položka, kterou jsme již dávno vyřadili. Nechtěli jsme ji ani nabízet :( Jak píši, naše chyba, která nás mrzí. Již jsme přijali opatření pro dvojí kontrolu po aktualizaci značek v naší nabídce.
    Děkuji za pochopení, hezký den
    Josef

vše ok

Spolehlivý obchod.

Rychlá a snadná transakce, zboží v pořádku podle očekávání.

• Výborný obchod se zaměřením na trekovou obuv a oblečení

Jestli chcete mít fakt kvalitní trekový boty na 10 let tak si sem zajděte :-)

Dobrý den Martine,
    děkujeme za milou recenzi. Jsem rád, že jste spokojen :) Potěší nás, když se stavíte třeba také na naší pražské prodejně ve Strašnicích. Máte to k nám kousek :)

Hezký den, Josef

• Ochotný prodavač a vše vysvětlí

• Rychlost vyřízení
    • Ceny

• Našla jsem zde zboží za dobrou cenu
    • Rychlé doručení

• Ochotní prodejci,kteří poradí

• rychlost dodání

• Rychlá a jasná komunikace

Produkt jsem objednávala pro kolegu a ten byl spokojený.

• Rychlé dodání.

Rychle doruceni, vse probehlo v poradku.

+ bezproblémové a rychlé nakupování

• skladem bylo to, co jsem narychlo potreboval
    • rychla expedice zbozi a doruceni

Rychlé jednání i doručení ,super komunikace

Vše jak má být

Jedná se o první nákup v tomto obchodě a spokojena jsem jen částečně.
    Sportovní sukně 2 v 1 mi po materiálové stránce vyhovuje, takhle jsem si to představovala. Při bližším prohlédnutí jsem však zjistila, že zadní část v délce deseti centimetrů, kde je pás přišitý k elastickým nohavicím, nebyla přišita k sobě. Zboží ale vracet nebudu, neboť jej potřebuji. Je proto nutné, aby kontrola výrobků probíhala pečlivěji.

Reakce obchodu Makalu

mrzí nás, že nejste spokojená se sukni Progress. Rozumím, že nechcete zboží reklamovat, jelikož ho potřebujete, ale právo na to máte. Každopádně vaši zkušenost předáme přímo výrobci. Bohužel nestíháme každý produkt vytáhnout ze sáčku a kontrolovat zpracování před odesláním. Vaší připomínku však předáme výrobci Progress, který provádí výstupní kontrolu.

Jakub