Super

Velmi rychlé a spolehlivé

• Vše proběhlo perfektně.

Doporučuji.

Neskutečně vstřícné jednání ... po objednání jsem zjistil, že mají v obchodě jinou variantu zboží, které jsem si objednal. Po telefonickém kontaktu mi pan Jakub Višňa potvrdil, že mnou objednané zboží bylo již předáno přepravci. Přesto dokázal moji objednávku stornovat, stáhnout zpět a odeslat mi tu jinou variantu zboží. Smekám...
    rád se do Makalu budu vracet. Jen tak dál.
    Martin Lukášek

• Platba předeme na základě QR kódu sice vše urychlí, ale firma Vám ani nezašle zálohovou fakturu - což je problém pro účetnictví, když se pak ve výsledné faktuře něco změní.
    • Když jsem následně požadoval zaslání nějakého dobropisu na rozdíl částek, obchod přestal komunikovat. Chyba se stát může, to mi nevadilo, ale měla by se vyřešit, což se nestalo.

Reakce obchodu Makalu

situace mě mrzí a je ojedinělá. Popravdě nám to zapadlo interně při předávání pokynů. Komunikace mezi zaměstnancem zákaznického servisu, vedocím (mnou) a předání účetní se zaseklo u účetní, která vystavení dobropisu odložila a zapomněla. Chyba je u nás, ale škoda, že jste se případně nepřipomenul. Vím, že to není vaše povinnost, ale někdy stačí jen zvednou telefon, nebo napsat e-mail. Jsme taky jen lidi a někdy uděláme chybu. Tohle nebyl záměr a kolega nepřestal komunikovat, protože by chtěl, ale protože čekal na dobropis od účetní. V davu komunikací mu pak proklouzlo, že ještě stále čekáte na dobropis.

Každopádně se omlouvám a budu urgovat u účetní, aby vám byl zaslán dobropis co nejdříve.

Jakub

PS:

Dobrý den Petře,
    ještě s dovolením reaguji já za provozovatele našeho obchodu. Na zákaznickém servise nám velmi záleží a na vztahu k našim zákazníkům stavím celé podnikání. Děkuji za telefonní konzultaci při níž jsme doladili přesnou podobu daňových dokladů. Na základě Vaší recenze jsme měli dnes poradu a upravili systém vyřizování objednávek a vystavování dokladů (informování zákazníků) u okamžitých plateb. Každý, byť negativní, podmět nás vždy zase o něco posune.
    Děkuji za spolupráci a pochopení situace.
    Josef

Vše v pořádku. Zboží, které už jinde není k sehnání

Reakce obchodu Makalu

Těší nás, že vše klaplo a potěšili jsme vás i těžko dostupným zbožím :)

Rychlé dodání zboží, skvělá komunikace a informovanost o stavu objednávky a dodání zboží. Rychlá výměna nevyhovujiciho zboží (špatná velikost bot, chyba na moji straně). Za mně 10 bodů z 10.

Reakce obchodu Makalu

Takové recenze čteme rádi :) To už vám popřeji, abyste boty pořádně využila nejen v horách :)

• Perfektní komunikace s tímto obchodem
    • Přijatelné ceny
    • Velký výběr zboží

Rozhodla jsem se zde nakoupit na základě ceny produktu a recenzí, zatím vše vypadá dobře.

• Rychlé vydání.

Chválím komunikaci obchodu. Při nedodržení slíbeného termínu doručení, sami zákazníka telefonicky kontaktují a snaží se situaci řešit.

Parada. Mohl jsem si vyzkouset a az zaplatit. Ne jak v alze

• Rychle jednani
    • Kluci outdorovemu vybaveni rozumi!
    • Mrazak na zkouseni spacaku!

• možnost si spacák vyzkoušet
    • dobré ceny a zajímavé slevy

VŠE OK

• Ceny výrobků, rychlost dodání

Musím vyzdvihnout nezvykle přívětivou komunikaci, kdy mi tento obchod vyšel maximálně vstříc.

nakupuji zde pravidelně a vždy plná spokojenost

dobrá komunikace, vstřícné jednání

• Cena, příjemná komunikace, rychlost dodání...

100% spokojenost a chválím upozornění :
    Ekologie znamená odpad nevytvářet, ne (jen) recyklovat!
    A to je také důvod, proč od nás neobdržíte novou krásnou krabičku, spíše čekejte ošklivé balení :-)
    Náš vztah k přírodě není líbivý marketing, ale osobní záležitost.