• Profesionální přístup
    • Zájem o zákazníka

rychlé, dobré, levné

• Možnost vyzvednutí a vyzkoušení na prodejně
    • Ochotný personál prodejny
    • Super komunikace

Vše ok, rychlé, bez problémů

• Skvělá komunikace.

• Prijemni prodavaci

• Výborná komunikace, zboží dorazilo v termínu, který byl u zboží uveden.

Objednáno a zaplaceno 18.5., zboži skladem u dodavatele expedice během 2-3 dnů.
    25.5. po dotazu na stav objednávky mailová odpověď, že 25.5 budou zboží odesílat, že se zdrželo u dodavatele.
    Reálné odesláno 26.5.

Reakce obchodu Makalu

omlouváme se za komplikace. Zboží jste u nás objednal 18.5. v noci a kolega hned 19.5. objednal u dodavatele. Bohužel došlo ke zpoždění, protože nejprve dodavatel neodeslal včas a pak jsem popletl zásilku přímí já (zaskakoval jsem za kolegu na expedici) a poslal na Pražskou prodejnu, místo k Vám. Takže za pazdní doručení se omlouvám, protože kdybych neudělal chybu, dostala by se k vám zásilka o 3 dny dříve. Vaše reakce je tedy oprávněná a velice se omlouvám. Jedná se o lidskou (mou) chybu, která nás snad poučí pro příště. Přeji příjemný den a snad budete spokojená se spacákem.

Jakub (čtvrtek)

• Rychlos

Kse probehlo perfektne

• Zboží skladem.... po 5 dnech dotaz na počet kusů s tím že se musí zboží objednat??!!

Reakce obchodu Makalu

Dobrý den Tomáši,

objednával jste spodní prádlo Craft s dostupností 3-8 pracovních dnů ve vaší velikosti XXL (https://www.makalu.cz/spodni-pradlo/craft-sada-boxerek-dry-boxer-3inch-2-pack/). Dostupnost máme zvlášť u každé varianty, abychom co nejpřesněji sdělovali zákazníkům, kdy zboží mohou očekávat. Následně kolega posílá e-mail s přesnějším datem, tak jako to bylo u vás.

Pravděpodobně jste tedy přehlédl dostupnost a nevšiml si, že skladem je jiná varianta. Občas se to stane a i my se někdy utneme. Tentokrát však byl termín deklarovaný spárvně a termín se stíhá.

Rozhodně se zamyslíme, jestli zobrazení dostupnosti přímo u varianty i při vkládání do košíku a následně v košíku je dostatečně přehledá. Děkujeme za návrh, Jakub

• Ceny
    • Rychlost vyřízení

Skvělá komunikace, zboží dodáno v termínu, super cena,dávám palec nahoru. Diky.

• rýchlosť
    • dobré ceny na produk, ktorý som kupovala
    • nič

Dekuji a doporučuji !!!!

• Velka ochota

bez problémů, doporučuji

• rychlost doručení

• Vše proběhlo relativně pořádku.

Dobrá cena, rychlost dodání

Vyborny pristup, dodani velice rychle