Nakupuji zde opakovaně,
    naprostá spokojenost.
    Děkuji.

Náramek je krásný. Dobrá komunikace s obchodem

Krásný den,
    velice si ceníme Vaší recenze a jsme nesmírně rádi, že jste byli spokojeni s komunikací a sortimentem. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou a Vaše zpětná vazba nám dává motivaci do další práce. Jako projev našeho díku Vám posíláme malý dárek.
    Těšíme se, že i v budoucnu budeme Vaší první volbou při nákupech šperků.
    Tým MAJYA

S nákupem jsem moc spokojená, zboží dorazilo rychle, v pěkné dárkové krabičce i s praktickým dárečkem navíc. Obchod doporučuji..

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

děkujeme vám za vaši krásnou recenzi a doporučení. Velká radost nám dělá, že jste ocenila rychlou dodání a balení. Jako malé poděkování vám posíláme dárek a s těšíme se na vaše další nákupy.
    Tým MAJYA

Všechno proběhlo v pořádku, muzu doporučit.

Krásný den,
    děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Těšíme se, že vás opět přivítáme a budeme moci nabídnout další nádherné šperky, které potěší. Do e-mailu vám posíláme malý dárek.

• rychlé jednání
    • spolehlivost
    • pěknébaleni

Krásný den,
    děkujeme vám za vaši objednávku a za to, že jste s ní tak spokojená. Velká radost nám dělá, že jste ocenila rychlou přípravu i balení a spolehlivost. Vaše doporučení a spokojenost jsou pro nás velkou motivací. Jako malé poděkování vám posíláme dárek a s nadšením těšíme se na vaše další nákupy.
    Tým MAJYA

Krásné náušnice,moc slušivé velká spokojenost

Krásný den,
    děkujeme vám za vaše hodnocení a jsme rádi, že jste byl spokojená s našimi šperky. Vaše spokojenost je pro nás velkou motivací. Jako vyjádření naší vděčnosti vám e-mailem posíláme malý dárek. Těšíme se na vaše další nákupy a přejeme vám mnoho radosti s našimi šperky.

• velký výběr
    • slušné ceny
    • rychlé doručení

Krásný den,
    děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu! Jsme nadšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí dodání a našimi cenami. Vaše doporučení si velmi vážíme a těšíme se na budoucí nákupy u nás. Do e-mailu vám posíláme malý dáreček.
    Tým MAJYA

Vřele doporučuji. Krásně zabalený balíček, řetízek mi v práci hned chválily kolegyně. Je moderní, pěkný. Vyžaduje víc péče, ale to je u těchto výrobků normální, takže když mám zhodnotit obchodníka, tak bych určitě doporučila.

Krásný den,
    Děkujeme za vaši kladnou recenzi a čas, který jste si na ni vyhradili. Jsme opravdu rádi, že se vám náš sortiment líbí a že jste byli spokojeni s komunikací a rychlostí dodání. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Těšíme se na vaše další nákupy a přejeme vám mnoho radostných okamžiků s našimi šperky. Děkujeme, že jste součástí naší komunity a posíláme vám malý dárek.

Tým MAJYA

• Obrovský výběr krásných šperků, rychlé doručení za 2 dny. Pěkně zabalené. Děkuji. Určitě budu objednávat i nadále.

Krásný den,
    děkujeme za vaši úžasnou recenzi a za rychlou zpětnou vazbu. Jsme nesmírně šťastní, že jste spokojená s kvalitou našich šperků a doručením. Vaše doporučení a spokojenost jsou pro nás velkou motivací. Jako malé poděkování vám posíláme dárek a těšíme se na vaše další nákupy.
    S láskou a přáním mnoha šťastných chvil se šperkem,
    Tým MAJYA

Manželka je z dárku nadšená. Krásné výrobky. Je radost je nosit.

Krásný den,
    mockrát Vám děkujeme za krásnou recenzi a jsme velmi potěšeni, že manželka je z dárku nadšená. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Přejeme vám mnoho krásných momentů s našimi šperky! Do e-mailu vám posíláme malý dárek.
    Tým MAJYA

Nádherné a kvalitní náušnice.Udelali mi velkou radost.

Krásný den,
    jsme velmi rádi, že máte z náušnic radost. Také moc děkujeme za krásnou a milou recenzi a jako vyjádření vděčnosti vám e-mailem posíláme malý dárek. Těšíme se na vaše další návštěvy.

Bez problemu

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

jsme rádi, že vaše objednávka proběhla v pořádku a jste s našimi šperky spokojená. Jako vyjádření naší vděčnosti vám e-mailem posíláme malý dárek. Těšíme se na vaše další nákupy a přejeme vám mnoho radosti s našimi šperky.

vše super

Krásný den,
    děkujeme za krásnou recenzi a jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Těšíme se, že vás opět přivítáme a budeme moci nabídnout další nádherné šperky, které potěší.
    Tým MAJYA

Zboží přišlo obratem, pečlivě zabaleno.
    Budu u Vás i naďále nakupovat, byla jsem velice spokojena

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

Velice děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že jste byli s našimi službami spokojeni. Vaše spokojenost je pro nás velkou motivací. Oceňujeme důvěru v náš obchod a těšíme se na budoucí nákupy. Přejeme vám hodně štěstí a radosti z našich šperků!

Rychlé dodání.

Krásný den,
    děkujeme za skvělou recenzi o rychlém dodání! Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme rádi, že jsme očekávání naplnili. Velice si vážíme vašeho podělení se o zkušenost a těšíme se na další objednávky. Přejeme vám mnoho krásných momentů s našimi šperky!

Tým MAJYA

• Rychlost dodání, ceny v porovnání s konkurencí úplně jinde, vřele doporučuji :-)

Tým MAJYA

• Krásný sortiment, vynikající komunikace, rychlé dodání.

Krásný den,
    Děkujeme za vaši kladnou recenzi a čas, který jste si na ni vyhradili. Jsme opravdu rádi, že se vám náš sortiment líbí a že jste byli spokojeni s komunikací a rychlostí dodání. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou. Těšíme se na vaše další nákupy a přejeme vám mnoho radostných okamžiků s našimi šperky. Děkujeme, že jste součástí naší komunity.

• Vstřícný ,Ochotni,

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

Velmi si vážíme pozitivní zpětné vazby a děkujeme za laskavé slova. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem a motivací dále zlepšovat naše služby. Děkujeme za důvěru a doporučení našeho e-shopu. Těšíme se, že vás opět přivítáme a budeme moci nabídnout další nádherné šperky, které potěší. Přejeme vám hodně štěstí a radosti s vašimi náramky!

Tým MAJYA

Tento obchod je naprosto jedinečný, vybrala jsem si dva náramky, ale neměli moji velikost, pan vedouci ochotně mi nechal oba udělat na míru. Zboží je opravdu nádherné, kvalitní a jedinečné, děkuji za ochotu a vstřícnost a obchod doporučuji a děkuji,

Krásný den,
    děkujeme za vaši krásnou recenzi! Jsme opravdu moc rádi, že se vám náramky líbí a že jsme mohli vyhovět požadavkům. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Těšíme se na vaše další návštěvy a děkujeme za doporučení našeho obchodu. Přejeme mnoho radosti z nových šperků!