• Rychlost odeslání ,zboží pěkné ,velikost sedí

Krásný den,
    děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu a oceníme vaše slova o rychlosti odeslání, kráse zboží a správné velikosti. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen a těšíme se na vaše další objednávky. Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Do e-mailu vám posíláme malý dárek.

S láskou a vděčností,
    tým MAJYA

• Vynikající komunikace

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

srdečně děkujeme za vaše vřelé slova a za to, že si ceníte naší komunikace a rychlosti dodání. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou a motivací k další práci. Jako malé poděkování vám posíláme dárek a těšíme se na vaše další nákupy v našem e-shopu MAJYA.

S láskou a přáním krásných dnů,

• Blesková rychlost doručení
    • Výborná komunikace
    • Kvalita šperku

Jsem naprosto spokojená! Balíček mi přišel do druhého dne a šperk vypadá lépe než na obrázku. Moc děkuji a určitě doporučuji!

Krásný den,
    děkujeme za vaši úžasnou recenzi a za rychlou zpětnou vazbu. Jsme nesmírně šťastní, že jste spokojená s kvalitou našich šperků a doručením. Vaše doporučení a spokojenost jsou pro nás velkou motivací. Jako malé poděkování vám posíláme dárek a těšíme se na vaše další nákupy.
    S láskou a přáním mnoha šťastných chvil se šperkem,

• Široký výběr stříbrných šperků
    • Ochotná podpora na telefonu

S obchodem jsem velmi spokojená. Skvělý výběr šperků, ochotná podpora na telefonu. Rychlé dodání objednaných stříbrných náušnic. Doporučuji nákup šperků na www.majya.cz

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

moc si vážíme vaší skvělé recenze a děkujeme za vaše laskavé slova. Jsme rádi, že jste byla spokojená s naší nabídkou i zákaznickou podporou. Vaše doporučení nás velmi těší a jako poděkování vám posíláme malý dárek na e-mail. Těšíme se na vaši další návštěvu našeho e-shopu MAJYA.
    S přáním krásného dne,

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

děkujeme za vaši pozitivní hodnocení a za ocenění rychlosti našeho dodání. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen a že jsme mohli přispět k rychlému doručení vašeho šperku. Jako poděkování vám posíláme e-mailem malý dárek. Těšíme se na vaši další objednávku!
    S láskou,

• bezproblémová komunikace
    • dodání šperků do druhého dne
    • spolehlivost při platbě kartou

S nákupem šperků v tomto e-shopu jsem naprosto spokojený. Šperky odpovídají prezentacím na webových stránkách, komunikace s prodejcem byla bezproblémová a šperky mi byly dodány do druhého dne. Velice oceňuji originální šperkovnice s logem obchodu, ve kterých byly šperky dodány. Nejen, že vypadají luxusně, ale především jsou skvělou volbou při věnování šperku jako dárku. Jsem naprosto spokojený a věřím, že dárek k Vánocům potěší také manželku a dceru. Všem nákup vřele doporučuji.

Milý zákazníku,
    děkujeme za vaši kladnou zpětnou vazbu a za důvěru v náš e-shop majya.cz. Jsme nesmírně rádi, že jste spokojen s nákupem a že naše šperky a služby předčily vaše očekávání. Věříme, že manželka a dcera budou z vašich dárků nadšené. Dovolili jsme si vám do e-mailu poslat malé poděkování.
    Těšíme se na vaši příští návštěvu.
    S láskou,
    Tým MAJYA

• Moc se mi líbí,jsem spokojená a rychle doručení.

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

děkujeme Vám za Váš nákup na www.majya.cz a za pozitivní recenzi na Heuréce. Jsme velmi rádi, že se Vám nákup líbil a že jste spokojená s rychlostí doručení. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou a motivací do další práce. Těšíme se na Vaše další nákupy a věříme, že i v budoucnu budete s našimi službami a produkty maximálně spokojená. Přejeme Vám mnoho radosti s novým šperkem a pokud budete mít jakékoli dotazy nebo potřebovat poradit, jsme tu pro Vás.
    S přátelským pozdravem,
    Tým Majya Jewelry

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Dobré ceny

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

chtěli bychom Vám srdečně poděkovat za nákup v našem internetovém obchodě www.majya.cz a za to, že jste si našel čas napsat tak pozitivní recenzi. Jsme opravdu rádi, že jste byl spokojený s rychlostí vyřízení Vaší objednávky a že naše ceny odpovídají očekáváním. Věříme, že Vás šperky z naší nabídky potěšily a že se stanou oblíbeným doplňkem Vašeho každodenního života nebo že udělají radost jako dárek blízkým.

Pro nás je spokojenost zákazníků tou největší odměnou, a proto je každý Váš názor důležitý, abychom mohli naše služby neustále zlepšovat. Těšíme se na příští návštěvu.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu.

S přátelským pozdravem,
    Tým MAJYA CZ

• Krásný šperk
    • Krásné balení

S nákupem jsem spokojená, zboží dorazilo hned další den po objednání a vše proběhlo bez problémů. Šperk je krásný a nemám co vytknout.

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

chtěli bychom Vám srdečně poděkovat za nedávný nákup na našem internetovém obchodě www.majya.cz a za pozitivní recenzi, kterou jste zanechala na portálu Heuréka. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byla spokojený s rychlostí dodání, krásou šperku a jeho balením.

Váš názor je pro nás velmi důležitý a vždy nám dělá radost, když se nám podaří překonat očekávání našich zákazníků. Vaše slova nám dodávají motivaci do další práce a pomáhají nám neustále zlepšovat kvalitu našich služeb.

Těšíme se na Vaše další návštěvy našeho e-shopu a přejeme mnoho radostných chvil s novým šperkem od MAJYA JEWELRY.

Posíláme malý dárek :)

S poděkováním,
    Tým MAJYA JEWELRY

• velmi rychlé doručení
    • osobní přístup

Reakce obchodu MAJYA JEWELRY, s.r.o.

Děkujeme Vám za nákup na našem e-shopu www.majya.cz a za pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a motivuje nás to dále zlepšovat naše služby. Těšíme se na Vaše další nákupy a přejeme příjemné nošení našich šperků.

Odměnu za Váš čas a hodnocení jsme poslali e-mailem.

S pozdravem, Tým MAJYA JEWELRY

• Rychlé doručení a moc hezký náramek

Skvělé

Dobrý den Leono,
    naším hlavním cílem je spokojenost zákazníka. Jsme opravdu potěšeni kladným ohlasem na rychlost doručení a kvalitou náramku. Vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší a motivuje k další práci.
    Děkujeme za kladnou recenzi. Je pro nás velkou ctí mít tak skvělé zákazníky jako jste Vy. Doufáme, že i v blízké budoucnosti u nás opět nakoupíte.
    S pozdravem,
    Tým www.majya.cz