• Neni
    • Pomala expedice
    • Neumi zabalit balík, aby se nepoškodil
    • Neumi zabalit vsechny komponenty
    • Odesilaji zasilky ze slovenska , (+den doprava

Pomala expedice, poskozeny balik, 5 chybejcich dilu polic.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, balíčky jsou baleny kvalitně. Bohužel se může stát, že se přepravou poškodí. Ale můžeme vám ručit za to, že naše balení regálů je nadstandardní. Pokud i náhoodu balení přišlo ve špatném stavu, zboží jste měli odmítnout a poslali bychom Vám rovnou nový. Za to se Vám omlouváme. O tom, že by v balíku chyběly komponenty nic nevíme, nic jste nám nenahlásili a ani nic neřekli. Můžete vždy využít reklamaci, kterou řešíme okamžitě. Police Vám jistě nemohli chybět. Jsou součástí balíku a tvoří jeho základ bez čeho se to odeslat nedá. Vaše hodnocení je zavádějící a máme pocit, že účelové. Majster Regál.

To myslíte vážně????
    Už třikrát jsem urgoval dodání objednaných regálů!!!
    Nejen, že jste mi nic nedodaly, ale nemám ani informaci o stavu moji objednávky.
    Naprostá nekomunikace?!?!?!
    Zatím mohu Vaše služby pouze nedoporučit!!!!!

Ing. Dušan Komanický

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, vaše objednávka byla odeslána hned druhý den t.j. 10.1. 2019, a přišel Vám i email o tom, že zboží Vám byl vyexpedováno. Společnost Geis převzala zboží a na další den Vám měl přijít. O tom, že k Vám nedorazil jsme dosud ani netušili. Obvykle nám oznámí, pokud je někde problém, ale o tom, že nějaký opravdu je, jsme se dozvěděli až od Vás. Z naší strany proběhlo vše jak má a ohledně Vaší objednávky nám je líto, pokud vznikl takový problém. Ale na naši obranu musíme říci, že jsme Vám zboží odeslali hned druhý den a byl v naprostém pořádku. Jakmile jste nám řekli, že Vám regály nepřišli, jsme to začali řešit s dopravní společností. P.S. komunikace byla špatná? Volali jsme s Vámi, psali Vám emaily. S pozdravem Majster Regál.

• Žádnou nevidím
    • Ani po 14 dnech a urgenci nejsou schopni doručit objednávku

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme velmi pěkně za recenzi. Objednávku jste udělali 9.7. 2018. Objendnávka od nás odešla 11.7. a expedice je uváděna do tří pracovních dnů. Bohužel přepravce zásilku ztratil a musel ji nově vyhledat. Je nám líto, že jsme Vám způsobili problémy. Je to ojedinělá záležitost, za kterou sice vůbec nemůžeme, ale bereme za ni zodpovědnost. S pozdravem Majster Regál.

• Zboží mi nebylo doručeno na předem určenou adresu. Musel jsem jej vyzvednout v depu PPL v Praze. Na faktuře nebyly mnou požadované údaje.

Reakce obchodu MAJSTER-REGÁL

Dobrý den, děkujeme velmi pěkně za recenzi. Přesto se budeme snažit neustále zlepšovat. Zásilku jsme posílali na vámi zvolenou adresu. Nikdo nám neoznámil, že nastala situace s nedodáním přímo k Vám. Vždy dodáváme přímo na adresu, jakou si zákazník zvolí. Rovněž jsme neměli informaci o tom, že chcete mít něco jiného na faktuře. Faskturačné údaje jsou přesně takové, jaké si zvolíte při vyplňování fakturační adresy. Majster Regál.