• Není doručeno zboží ani po týdnu.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za zpožděné vyřízení Vaší rezervace. Bohužel došlo ke zpoždění dodání produktů ze strany dodavatele.

Tým Magistra lékáren

Zboží zatím nebylo ani doručeno, dlouhá dodací lhůta. Vůbec jestli dorazí !

Tým Magistra lékáren

• Poslední zpráva: "Vážený zákazníku, pro vyřízení Vaší rezervace si potřebujeme ověřit některé údaje. Budeme Vás obratem kontaktovat přímo z lékárny. Pro vyzvednutí vyčkejte na potvrzovací SMS zprávu." Pak už nikdo nezavolal ani výzva k vyzvednutí zboží nepřišla. Až teď zpráva, že jste objednávku stornovali. Takže asi nějaká chyba v procesech.

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel, z důvodu výpadku produktu na straně dodavatele byla Vaše rezervace stornována. O této skutečnosti jste byla lékárnou emailem informována.
    V tuto chvíli je produkt již opět dostupný, můžete si vytvořit rezervaci novou a pevně věříme, že pro Vás bude v pořádku vyřízena.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým Magistra lékáren

• Lék byl levnější než jinde
    • Málo lékáren Magistra, nepříjemná lékárnice

Viz nevýhody

děkujeme za Vaši reakci.
    V Praze máme velké množství lékáren, ve kterých je možné rezervované produkty vyzvednout.

Další možností je nechat si zaslat zboží vybraným dopravcem na řadu výdejních míst nebo přímo domů. Při nákupu nad 1.000 Kč není účtován poplatek za dopravné.

Bohužel nedokážeme posoudit chování personálu, jelikož jsme u dané situace nebyli přítomni. Každý zákazník, který naší lékárnu navštíví, je pro nás důležitý.
    Na Vaši zkušenost jsme upozornili oblastního manažera dané lékárny.

Pevně věříme, že i nadále zachováte přízeň Magistra lékárnám.

Tým Magistra lékáren

• Zboží skladem nakonec skladem nebylo
    • Po týdnu nemám ani zboží ani peníze zpět
    • Stále jen píšou o 14 dnech na vráceni peněz ,v jiných eshopech záležitost max.3 dnů,ale zde týden a nic.Na email s dotazem automatická odpověď

Produkt mě nalákal na dobrou cenu. Ale evidentně na eshopu skladem neznamená,že zboží maji realne.Proklienstky přístup nula.

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost.

Bohužel, z důvodu velkého zájmu o Vámi objednané zboží, došlo k vyprodání zásob u všech našich dodavatelů. Objednávku jsme byli nuceni stornovat. O této skutečnosti jsme Vás informovali e-mailem.
    Finanční prostředky jsou vraceny v nejbližším možném termínu, nejpozději do 14 dnů.

Děkujeme za pochopení.

Pevně věříme, že pokud se příště rozhodnete využít našich služeb, bude vše v pořádku.

Tým Magistra lékáren

Nespokojenost 100%, byl mi zaslán úplně jiný výrobek, než jsem si objednala. Ačkoliv jsem se nejprve telefonicky dotazovala, zda mi bude tentýž výrobek, jako je na obrázku poslán, byla jsem ujištěna, že přijde shodný.Psala jsem, ale nikdo nebyl schopen se vyjádřit, zboží dorazilo po týdnu čekání, ačkoliv slibují "brzký" termín. Obchod NEDOPOUČUJI!!!

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost.

Bohužel, u Vámi objednaného produktu došlo k inovaci ze strany výrobce, o které jsme nebyli informováni.
    Záležitost byla řešena individuálně se Zákaznickým servisem.

Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Pevně věříme, že i nadále zachováte přízeň Magistra lékárnám.

Tým Magistra lékáren

• Velmi neochotná podavačka , 1 a 1/2 dne se nic nedělo, po návštěvě lékárna, kde mě bylo sděleno, že objednávka bude až druhý den najednou během 5 minut přišla SMS , že si mohu objednávku vyzvednout .

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost.

Na Vaši zkušenost jsme upozornili oblastního manažera dané lékárny.

Tým Magistra lékáren

Poprvé jsem si objednala ve Vaší lékárně a už nikdy k Vám nepůjdu.

děkujeme za Vaši reakci.

Mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami spokojena.
    Dle informací, které máme, byla Vaše rezervace v pořádku připravena a druhý den od objednání vyzvednuta.
    Budeme rádi, pokud kontaktujete náš Zákaznický servis a upřesníte nám důvody Vaší nespokojenosti.

Poslední zprávu jsem obdržel 10.7.2023:
    Na vaší rezervaci č.230709120 usilovně pracujeme…… a pracuje dodnes

Tým Magistra lékáren

Skoro před týdnem jsem udělala objednávka a dosud čekám na vyřízení.

Nemám názor.

děkujeme za Vaši reakci.
    Jako způsob platby jste zvolila platbu bankovním převodem. Bohužel, Vaše objednávka nebyla uhrazena a z tohoto důvodu se neposunula dále ke zpracování.
    Zákaznickým servisem Vám byly emailem zaslány instrukce k provedení platby a zároveň Vám byla nabídnuta změna způsobu platby.
    Na tyto emaily jste již zpětně nereagovala.
    Pokud potřebujete s platbou pomoci, neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis.

Tým Magistra lékáren

• Zboží nebylo možné objednat k vyzvednutí v jejich síti lékáren, ale pouze v zásilkovně. Po 2 dnech po zaplaceni poslali email, že je zásilka opožděná. Doteď nemám vůbec zprávu, kdy dorazí.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za zpožděné vyřízení Vaší objednávky. Bohužel došlo ke zpoždění dodání produktů ze strany dodavatele.
    Vaše objednávka je již připravena k vyzvednutí ve Vámi vybraném místě Zásilkovny.

Děkujeme za pochopení.

Pevně věříme, že Vás další nákup proběhne k Vaší plné spokojenosti.

Tým Magistra lékáren

• Rychlost dodání a možnost zdarma vyzvednout v lékárně.
    • Nepřehledné internetové stránky, špatné vyhledávání, totální změna sortimentu, vyšší ceny.

Z této lékárny jsem dříve objednávala pravidelně a byla spokojená. Bohužel teď objednávám jen výjimečně. Po změně názvu lékárny, internetových stránek, které jsou opravdu na vyhledávání ne moc dobře udělané, a po totální změně sortimentu zboží, které jsem tam dříve kupovala, preferuji radši ostatní lékárny, které mají i příznivější ceny.

děkujeme za Vaši reakci.
    Mrzí nás, že nejste s našimi službami spokojena.
    Na přehlednosti našich internetových stránek neustále pracujeme. Jsme tedy rádi za každý další podnět ke zlepšení.
    Sortiment nabízeného zboží rozšiřujeme o nové produkty a zároveň ze strany výrobců dochází k inovacím stávajících produktů.
    Nabídka produktů se tedy neustále mění.
    V případě potřeby neváhejte kontaktovat náš zákaznický servis. Jsme tady pro Vás a rádi Vám se vším pomůžeme.

Tým Magistra lékáren

Objednány pleny pro dite, po týdnu čekaní nedorazili, volano na infolinku a tam nám bylo řečeno ze je ještě neodeslali!!!!! Po týdnu čekaní!!!! Řekl jsem ze to není šampon na vlasy, ale pleny pro dite a ty se bohužel potřebují každý den!proto jsem objednávku udělal jinde a do druhého dne nám doručili.

Mrzí nás Vaše negativní zkušenost.
    Bohužel, z důvodu velkého zájmu o Vámi objednané zboží, došlo k vyprodání zásob u všech našich dodavatelů. O této skutečnosti jsme byli informováni se zpožděním.
    Za způsobené komplikace se Velmi omlouváme.

• výdejní doba pouze do 15:30, naprosto nevyhovující

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel, z důvodu personálního oslabení není možné prodloužení otevírací doby. Děkujeme za pochopení.
    V Českých Budějovicích máme v nabídce ještě jednu pobočku, kde si můžete své zboží vyzvednout. Otevírací doba je zde do 17.30 hodin.

Už týden čekám na Fenistil :(

Tým Magistra lékáren

• Vůbec mi zboží nedodali. Velmi špatná zkušenost.

Reakce obchodu Magistra.cz

děkujeme za Vaši reakci. Mrzí nás Vaše negativní zkušenost.

Bohužel z důvodu extrémního zájmu byl Vámi objednaný produkt ve Vámi zvolené lékárně vyprodán. O této skutečnosti jste byla lékárnou informována emailem.

Na základě telefonické komunikace byla zákaznickým servisem vytvořena nová objednávka s doručením přímo z e-shopu přepravní společností.

Pevně věříme, že nyní již vše proběhne v pořádku k Vaší plné spokojenosti.

Tým Magistra lékáren

• Obchod Na Pražského Povstání Praha zrušil objednávku bez udání důvodu. Na dotaz nereaguje

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel, z důvodu výpadku produktu na straně dodavatele byla Vaše rezervace stornována. O této skutečnosti jste byla lékárnou telefonicky informována.

• Jiná cena při objednání
    • Při vyzvednutí účtována vyšší cena

Objednala jsem si na eshopu šampon za 199 Kč, v lékárně při vyzvednutí účtováno 205 Kč. Vím že je to rozdíl pouze o 6 Kč, ale v konkurenčních lékárnách se mi to nestává. Proto si příští objednávku hodně rozmyslím.

děkujeme za Vaši reakci.
    Mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Za nesprávně účtovanou cenu produktu v lékárně se velmi omlouváme.

Finanční rozdíl Vám bude samozřejmě vrácen. Prosíme, navštivte přímo lékárnu, ve které jste rezervovaný produkt zaplatila a vyzvedla.

Tým Magistra lékáren

• Výdejní místo (lékárna) si účtovalo cenu léku z lékárny nikoliv z e-shopu

děkujeme za Vaši reakci.

Omlouváme se za prvotní nedorozumění při vyzvednutí Vaší rezervace, ke kterému došlo z důvodu zaučování nové kolegyně.
    Na základě Vašeho upozornění byla cena produktu upravena a obdržel jste zboží za zvýhodněnou cenu, která odpovídala ceně při objednání v e-shopu.

Děkujeme za pochopení. Pevně věříme, že i nadále zachováte přízeň Magistra lékárnám.