• Dostupnost
    • Při osobním převzetí zrovna měli půl dne výpadek systému a pro objednávku jsem si musel dojít druhý den

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za technické problémy, které vznikly při vyzvednutí Vaší rezervace.

Pevně věříme, že pokud se opět rozhodnete využít naše služby, bude všechno vyřízeno plně k Vaší spokojenosti.

• Objednávku 2+1 zdarma nebylo možné zprovoznit

děkujeme za Vaši reakci.

Akce 2+1 zdarma se vztahovala pouze na vybrané produkty Bleskové akce. Vámi rezervovaný produkt však nebyl součástí této akční nabídky.

Tým Magistra lékáren

• Objednávka z eshopu s nabízeným sloganem "Osobní vyzvednutí na lékárně máte zdarma!" funguje jen jako rezervace zboží aktuálně dostupného na konkrétní prodejně, nikoli objednávka libovolného zboží eshopu s dodáním na prodejnu. Z vybrané lékárny přišlo sice info o nedostupnosti zboží na jejich prodejně a doporučení, že se mám obrátit na jinou jejich pobočku. Bohužel na eshopu není dostupnost na jednotlivých pobočkách k dispozici. Než abych zkoušel postupně objednávat na dalších pobočkách, s nejistým výsledkem, jdu nakupovat jinam.

děkujeme za Vaši reakci.
    Mrzí nás, že nejste s našimi službami spokojen.
    Pojem "Rezervace ihned na lékárnách" znamená, že zboží bude na lékárně ihned rezervované. Podmínkou je, že je na vybrané lékárně v době rezervace skladem. Není technicky možné zajistit, že tomu tak vždy bude.

Dle informací, které máme, byla Vaše rezervace v pořádku druhý den od objednání připravena k vyzvednutí.

Věříme, že pokud se opět rozhodnete využít naše služby, bude všechno vyřízeno plně k Vaší spokojenosti.

Tým Magistra lékáren

• nemám žádné, ale lék je pro mě příliš drahy!!!!!!

děkujeme za Vaši reakci.
    Mrzí nás, že nejste spokojen s cenou produktu, avšak Vámi objednaný produkt jste u nás pořídil za nejnižší možnou cenu oproti ostatním e-shopům konkurence, které tento produkt také nabízí.

Pevně věříme, že i nadále zachováte přízeň Magistra lékárnám.

Tým Magistra lékáren

• Zboží bylo potvrzeno k výdeji, nicméně jedna položka nebyla připravena a ani nebyla v lékárně k dispozici. Zrovna tento lék jsem potřebovala urgentně a znamenalo to pro mě komplikace a shánění.

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel, Vámi vybraná lékárna neměla všechny rezervované produkty skladem a produkt nebylo možné objednat u žádného z dodavatelů. Rezervace byla připravena pouze částečně.
    Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým Magistra lékáren

• Dlouhá čekací doba. Musel jsem urgovat objednávku. Měla přijít potvrzovací SMS, nepřišla. Jen email. Přitom v emailu bylo napsáno červeně čekejte na SMS.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za zpožděné vyřízení Vaší rezervace. Bohužel došlo ke zpoždění dodání produktů ze strany dodavatele.

Tým Magistra lékáren

Na webu inzerují něco co pak po objednání nemají a objednávku zruší

děkujeme za Vaši reakci.

Z důvodu velkého zájmu o Vámi rezervovaný produkt došlo k vyprodání zásob a produkt nebylo možné objednat u žádného z našich dodavatelů.
    V tuto chvíli je produkt opět dostupný, rezervace pro Vás bude připravena k vyzvednutí počátkem příštího týdne.

Za způsobené komplikace se velmi omlouváme a děkujeme za pochopení.

Tým Magistra lékáren

Na stránkách eshopu bylo skladem. Již 14 dní čekám na doručení, 4 dny mám v emailu objednávka v řešení. Nikdo mě nekontaktoval. Potřebovat něco akutně, asi dřív umřu, nedoporučuji !!!

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za komplikace při vyřízení Vaší rezervace. Bohužel došlo ke zpoždění dodání produktů ze strany dodavatele.

Tým Magistra lékáren

• V pondělí jsem objednala mleko pro miminko a ještě ve čtvrtek ráno na zvolené lékárně nebylo, objednávku jsem zrušila

Tým Magistra lékáren

• Špatná komunikace,nedodání zboží v temínu

Na zboží jsem čekala 5 dní a nikde,až když jsem napsala .co se děje,tak teprve odepsali,že se omlouvají,že mají komplikace,už nikdy více....

děkujeme za Vaši reakci.
    Bohužel došlo ke zpoždění dodání produktů ze strany dodavatele a objednávka byla na základě Vaší žádosti stornována.
    Vždy se snažíme o to, aby objednávky byly expedovány v nejkratším možném termínu.

Za vzniklé komplikace a zdržení se tímto omlouváme a pevně věříme, že Vás další nákup proběhne k vaší spokojenosti.

Tým Magistra lékáren

• na rozdíl od Benu,dr. Max (v obou zcela bez doplatku) si zde účtují platbu 26 Kč na Onbreez Brehaler

Reakce obchodu Magistra.cz

mrzí nás, že jste nebyl s našimi službami spokojen.
    V našem portfoliu máme léků s nulovým doplatkem více než polovinu. Slevy se v jednotlivých lékárnách mohou lišit.
    Na našich internetových stránkách naleznete seznam produktů, které jsou v daném měsíci bez doplatku.

Sleva platí při výdeji léčivého přípravku vázaného na lékařský předpis a zároveň hrazeného z veřejného zdravotního pojištění a po předložení zákaznické kartičky. Poskytuje se ve formě neuplatnění maximální obchodní přirážky při výdeji léčivého přípravku. V některých případech jsme limitováni právními předpisy a výše slevy může být maximálně tak vysoká, aby prodejní cena léku nebyla nižší než náklady na jeho pořízení.

• Veterinarni produkty
    • Nedorazila pulka objednavky, pritom bylo vse skladem online a zbytek ani nerorazi i kdyz to porad ukazuje skladem online

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

Tým Magistra lékáren

Nabízí zboží, které nemají skladem.Čekám déle jak týden a stále nic.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se za zpožděné vyřízení Vaší objednávky. Bohužel došlo ke zpoždění dodání produktů ze strany dodavatele, o kterém jsme Vás informovali emailem.
    Objednávka byla vyřízena v prodlouženém termínu, za což se velmi omlouváme.

Tým Magistra lékáren

Ani po týdnu mi zboží ještě nedorazilo

děkujeme za Vaši reakci.
    Objednávka byla vyřízena v prodlouženém termínu, za což se velmi omlouváme.

Tým Magistra lékáren

Objednala jsem si vitaminy, platnost pouze do konce kvetna 2024,tak jsem tam cast nechala…

Reakce obchodu Magistra.cz

děkujeme za využívání služeb Magistra lékáren.
    Mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami spokojena.
    Vámi rezervované produkty byly dodány s nejdelší možnou exspirační lhůtou, kterou v tuto chvíli dodavatel dodává.

• Žádná
    • Hrůza

děkujeme za Vaši reakci.

Mrzí nás, že jste nebyla s našimi službami spokojena.
    Budeme rádi, pokud kontaktujete náš Zákaznický servis a upřesníte nám důvody Vaší nespokojenosti.
    Děkujeme za pochopení.

Pevně věříme, že pokud se příště rozhodnete využít našich služeb, bude vše v pořádku.

• NEZNÁM
    • ZKRÁTILI OBJEDNÁVKU NA POLOVINU

děkujeme za Vaši reakci.
    Vámi objednané zboží již nebylo v požadovaném množství skladem a nebylo možné jej objednat u žádného z našich dodavatelů. O nedostupnosti a ponížení objednávky jsme Vás informovovali emailem.

Děkujeme za pochopení o věříme, že příští nákup proběhne k Vaší spokojenosti.

Tým Magistra lékáren

• Zboží jsem objednala, ale bohužel mi bylo napsáno, že objednávka je v řešení a mám čekat na SMS., která zatím nedošla. Takto se mi to stalo už jednou.

• Dlouhá doba doručení.

Tým Magistra lékáren

• bohužel jsem měla týden rezervaci a žádná zpráva o jejím stavu