• Odmitli prijmout zbozi zpet ve vypovedni lhute 14 dnu, provadeli obstrukce, strhli mi penize 4000+ CZK za "rozbaleni" atd

Reakce obchodu mac-outlet.cz

Vážený zákazníku,

nechápeme Vaší negativní reakci a rádi bychom upřesnili situaci. Tento komentář se nezakládá zcela na pravdě. Zboží jsme Vám umožnili bez jakého problému vrátit. Bohužel jste nám vrátil zboží v rozbaleném a poškozeném stavu. Macbook byl silně znečištěný s oděrky a fleky na displeji včetně šasi. Zařízení nebylo uvedeno do továrního nastavení a bylo aktivováno. Krabice byla znehodnocena Vašim písmem. Zboží jsme Vám zaslali zcela nové. Jistě chápete, že není možné vrátit plnou částku za znehodnocení a používání zboží během 14 dnů. Tímto nám vznikl náklad, který jsme Vám oprávněně naúčtovali. Všech zákazníku si velice vážíme a vždy hledáme nejlepší řešení ke spokojenosti obou stran.

Za Mac-outlet, Marek

• MacBook je z Ruska či Ukrajiny, nikde to nebylo napsané

Reakce obchodu mac-outlet.cz

Vážený zákazníku, Váš model notebooku skutečně pochází z ukrajinské distribuce, nicméně klávesnice je originální česká a tedy rozdíl oproti oficiální české distribuci je pouze v popiskách na krabici. Zajisté toto nemá na funkčnost ani použitelnost zboží jakýkoliv vliv. Pokud nejste s výrobkem spokojen, nabízíme stoprocentní možnost vrácení zboží. My nejsme oficiální Apple Premium Reseller.